Kārtējo reizi- ja tev nepiekrīt, tātad suteners... alternatiive arvien vairāk šķiet "alternatīvi apdāvināts".
Tici vai nē, bet es neeju pie tādām, kas prasa 150einārus par 40 min. Es vienkārši "balsoju" ar savu maku, t.i.- neeju pie tām, kas liekas par dārgu, kas škiet kā konveijers, kas prasa noteiktu summu, bet pēc tam jāpiemaksā klāt par katru pozu, pieskārienu, utt.
Dāmu apmeklējums nav ne pirmās nepieciešanības "prece"/ pakalpojumus, ne arī cilvēktiesības, kas valdībai būtu jāregulē un jānodrošina pēc iespējas zemākas cenas. Ja nevari (vai negribi) atļauties tādas cenas- neizmanto pakalpojumu. Viss ir tik vienkārši. Čīkstēšana šeit forumā visās tēmās pec kārtas neko neizmainīs
Tu joprojām esi idiots. Katrā tēmā smacēt vienu un to pašu kā papagailim lielu intelektu nevajag.
Ziedojies tautas labā, rādi piemēru, taisi meitenēm konkurenci- atdodies par 30 eināriem.
Skatoties no dāmu viedokļa, kas ir labāk: taisīt konveijeru un atdoties pieciem purniem par 30 eināriem gabalā vai satikties ar vienu purnu par 150 eināriem. Viens no pieciem būs spējīgs tādu summu samaksāt. Un kamēr pieprasījums pārsniegs piedāvājumu, brīvā tirgus ekonomikā, cenas augs
Gena, Tu esi lohs un pretīgs okupanta izstrādājums, jo dzīvojot šeit neesi iemācījies valsts valodu vai arī esi iemācījies, bet kā pretīgs okupants, to nelieto!
Un tikai nesākat , ka forums divvalodīgs utt. Tā visa ir diršana, situācija ir tāda kāda viņa ir, un šajā brīdī mums nav jādomā, lai okupantiem būtu ērti utt.
Fascinējošākais ir tas, ka valodas aizstāvim pat lietotājvārdā ir krievu valodas lamuvārds. Pirms te tēlot varoni, ieteiktu paskatīties spogulī. 😘
Itkā no Valmieras, prasa priekšapmaksu (protams, ka neko nepārskaitīju). Nekur savu bildi nerāda. Whatsappā atsūta kkādus screnshotus ar "atsauksmēm no klientiem" aptuveni "tas bija kautkas neticams, ļoti saprotu tevi kad prasi rezervāciju, lai nebūtu zaudētāja un prieks par tavu godīgumu, super sieviete", "man prieks kad ir godīgi cilvēki, no sākuma baidījos sūtīt, bet tagad zinu kad esi godīga, paldies tev par to", utt.
Iemet puh'a meklētājā telefona numuru, varbūt atradīs kādu veco sludinājumu, kur arī viņas bilde.
Īsumā: gaumes ir dažādas, prasības arī, bet es teiktu, ka Tev to nevajag. Kādus tieši "brīnumus" Tu ceri sagaidīt par 55 eiro sundā pie patreizējā cenu līmeņa?
Šāda veida sludinājumi ir aļņu medības. "Sākumā nopērc bildītes/ video, tad tikšanās par brīvu" vai "pārskaiti priekšapmaksu laika rezervācijai". Citiem vārdiem- krāpšana
biju ciemos gadus 4 atpakaļ, ieminējos pat Xtra . tas bija , kā vulkāna spŗādziens, ārdijās , (....)
Ja dāma pati sāk sarunu par forumu, utt., protams, ka nesēdēsi kā nopratināšanā. Bet pēc šī teksta liekas, ka vienkārši esi gribējis "paspīdēt" pastāstot, ko esi par viņu lasījis. Tādas lietas nesaprotu.
Tas, ka sievietes šo forumu atrod, tas ir skaidrs. Neesmu TIK naivs, lai iedomātos, ka neviena neko nezina
Un kur ir problēma? No vienas viņa abildes iespējams uzzināt dāmas formu/ "svarīgumu", atrašanās vietu (ir dāmai vieta vai jāgādā Tev pašam), cenu, kādā valodā komunicē, kā ar viņu sazināties (epasts, telefons, sarakste).
Par to info, vai dod vai nedod bez gumijas un beigšanām iekšā, ja kopts- par to būšu mazliet skeptiskāks
Ierakstīts
Ir tāda sena saziņas tehnika kā zvanīšana pa telefonu. Vari pamēģināt, varbūt izdodas.
Link to post