Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

baigaa probleema nopeerc okarti vai panem bites test karti un neviens gailis pakaļ nedziedaas :D

būtībā, viss, kas pieslēgts tīklam, ir pieejams - būtiska ir tikai metodes un paņēmienu izvēle

ja nosūtās kāds ziņojums, tur iet līdzi pietiekoši daudz informācijas par sūtītāju, ka maz neliksies

protams, vai kāds no mums būs tik interesants kādam ar tām lielajām iespējām :)

Link to post
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts

Par bildēm

Nav jau problēma, ja bilde ir līdzvērtīga vai pat sliktāka par realitāti, bet ja sadomājies par gazeles smuidrumu (vēl telefoniskais - "jā, jā bildē esmu ES"), bet ieraugi saviebušos un nelaipnu Nīlas iemītnieci...

Gribot negribot sāksi domāt par blacklistiem un to nozīmi, gribot - pat vairāk nekā negribot :)

Link to post
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts

alla 10.01.12 - (19.37)

etot sajt xtra.lv prinadlezit hozainu salonov (izvesno kakih). vseh devusek,kotorie ne iz ih salonov zanosjat v cernij spisok i polivajut grjazju. ctobi nebilo konkurentov. i raspinajutsa nahvalivajut svoi saloni i svoih devusek.

sito es palasiju kurtizanka.lv sanak ka te speciali gaz visus ieksa unspeciali raksta sliktus komentarus?es domaju ka jums vajag kartigi padomat ar savu galvu ko jus te darat.un domaju ka jusu saloni ari bus visur melnajos sarakstos.apnikusi jau sita dirsana.

par to, ka Xtra kādam noteikti pieder, nevar nepiekrist :)(man šķiet, ka ne jau nejauši veroties vaļā foruma logam parādās tas nosaukums), bet to, ka "kurtizanku" uzskatīt pat ticamas informācijas avotu, nu piedodiet... ja nemaldos, tur negatīva info vispār nevarēja parādīties

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.