Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
28843601-labs
Ierakstīts

Nu , žani, no kuriem laukiem Tu esi, ja viņas Tev liekas labas? Vai arī esi viņu "sukjiks"? 9,5 balles var dot mums sen zināmajai Ramonītei/Simonītei, nevis tām lauku pelēm. Starp citu viena no viņām bija blondīne,jocīgi. Varbūt viņas ir nevis divas, bet vairākas?

Bet pasākums ir tieši tik garām,cik maksā. Jo viena tjipa ir kā zinātāja, otra izskatās,ka mācās. Ja nu gribās pa lēto nomesties Vecrīgā, tad variet mēģināt, bet ir redzēti daudz daudz labāki varianti... sad.gif

Link to post
Skolas iela Riigaa
Ierakstīts

Taatad vai kaads ir bijis Skolas ielaa pashaa galaa pie 1. slimniicas - dziivoklis ir 6. staavaa ( laikam ) mitinaas tur 2 jaunas daamas - viena taada noshljukusi ar lielu tetoveejumu tajaa daljaa kur beidzas mugura un saakas dibens =) - shitaa mani neinteresee bet runa ir par otru - taatad taada blonda ar mazaas biziitees sapiitiem matiem ( kaadu laiku taada vinja staigaaja - tagad jau laikam atkal ir normaala frizuura ) un tetoveejums turpat kur pirmajai tikai taadi 2 mazi spaarninji vai kas tamliidziigs - jautaajums ir tieshi par sho meiteni - vai vinja arii straadaa vai arii taas ir tikai baumas - par pirmo esmu paarliecinaats ka ir peerkama bet vai otra arii???

 

Help me tongue.gif

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.