Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Alina 26789044
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
pirms 2 stundām, xtris teica:

Bet 40 eiro,Karl!

Mēs jau nenojaušam uz kādiem varoņdarbiem būsim gatavi pensijas vecumā...

Nu kaut kādai pašcieņai jābūt. Mākslīgā vagīna 100% labāks variants.😄

Link to post
Alina 26789044
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
pirms 2 stundām, Telefons11 teica:

Diemžēl, jāpiekrīt biedram romansons2. Biju kādus 3 gadus atpakaļ. "Piedzīvojums" sākās ar to, ka nācās viņu kāpņu telpā gaidīt (Purvciems tas bija). Zvanījās man un teica, lai pagaidot, jo kavējoties. Galvenais, lai neejot prom, jo viņa speciāli dodoties uz to dzīvokli, lai mani satiktu. Domāju - nu, labi - ja cilvēks speciāli brauc, pagaidīšu. Uzkāpa pa kāpnēm tantuks ar kārtīgu aizdusu. Ziemas drēbēs viņas īpatnējo ķermeņa uzbūvi neredzēja, kaut arī kaut kas aizdomīgs jau šķita. Dzīvoklī teica, lai ieejot dušā un, ka tūdaļ ns ākšot. Pati pazuda virtuvē noģērbties. Iznākot no dušas un iezveļoties dīvānā gaidīt viņu, nekas neliecināja par tuvojošos šoku. Istabā ienāca sieviete (vecmāmuļa uz 62 gadiem), ar riktīgu "kvazimodo zvaniķa" kupri. Nu tā, ka riktīgu. Diemžēl, tolerance pret sievieti, kura speciāli manis dēļ ir braukusi šurp, tajā brīdī ņēma virsroku. Bez kuprīša, komplektā nāca līdzi arī gari, melni spalvu kušķi padusēs, kas zibēja acu priekšā mutisko darbu laikā. Uz viņas jautājumu par to, kā turpinām, atbildēju, lai turpina tāpat.

Nesaprotu cilvēku....taču gadi sen jau dara savu...ir taču arī kaut kādas ētikas normas. Atdod savu vietu jaunajām!

Kamēr būs, kuri iekrīt uz 20 gadus vecām bildēm, un pis visu kas kustās, ka tik lētāk, biznes turpināsies. 40 eirorubuļi pie pensijas, tas 👍. Ir aitas, būs cirpēji.

Link to post
Alina 26789044
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
pirms 47 minūtēm, tetris teica:

Pilnīgi iespējams, ka šajā gadījumā teorija un prakse iet roku rokā. 

Ja ir laiks, un labs garīgais, variet šo darboni sarunāt, nofočēt, te ielikt, es biju tādā šokā, ka aizmirsu kur telefons.🤣🤣🤣

pirms 1 minūtes, romansons2 teica:

Ja ir laiks, un labs garīgais, variet šo darboni sarunāt, nofočēt, te ielikt, es biju tādā šokā, ka aizmirsu kur telefons.🤣🤣🤣

Mammukam mazbērni jāauklē, putras jāvāra, bet šamā dupsī dot sadomājusi pa 40€. Tas arī bīstami, jo tādā vecumā var gadīties nesaturēšana, un spontāna vēdera izeja.🤣🤣🤣

pirms 5 minūtēm, romansons2 teica:

Ja ir laiks, un labs garīgais, variet šo darboni sarunāt, nofočēt, te ielikt, es biju tādā šokā, ka aizmirsu kur telefons.🤣🤣🤣

Mammukam mazbērni jāauklē, putras jāvāra, bet šamā dupsī dot sadomājusi pa 40€. Tas arī bīstami, jo tādā vecumā var gadīties nesaturēšana, un spontāna vēdera izeja.🤣🤣🤣

40 eirorubuļus ieraugot no laimes apdiršās.🤣🤣🤣

Link to post
Alina 26789044
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Ko Jūs huyņu, te, dzeniet, kādai vērtējumi, kādas balles? Tur visam -0. Salīcis pensijas vecuma babuks ar audekla tīkliņu. Foto pilnīgi neatbilst, gadi 65 toč. Lai tādu pistu, te vērtējumus liktu, jābūt vai nu galvas invalīdam, jeb tādam, kas drāž visu, kas kustās. Biju aizbraucis, redzēju, iedomàjos tās šausmas, ja noģērbtos, un būtu jādrāž. Nevedieties, netērējiet laiku, visos punktos -0. Un kas var būt par 40€ ??????

Link to post
4sex Pandinaaa
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 5. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Biju,attieksme normāla, draudzīga, seksā laba. Vienīgais ar laikiem štruntīgi, var brīvdienās, un vakaros. Man sanāca darba dienā, rīta pusē, tas paveicās.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.