Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai

UZMANĪBU, 26846762, FEIKS !

 

Pirms dažām dienām izdomāju izšaut riekstus un zvanīju Baibai 26846762. Telefonu atradu intīmmeitenē, bildē smuks zaķis 27 gadi , 170 cm augums, 3 izm. Pacēla laipna meitene, lai tik braucot uz Ģertrūdes 69. Teicu, ka būšu pēc 30 minūtēm, jo dzīvoju Juglā. Norunātajā laikā jau atrados pie mājas Piezvanīju vēlreiz. Meitene laipni atbildēja, ka ir veikalā un būs pēc 15 minūtēm. Nekas ar nenotiks, ja pagaidīšu, es nodomāju. Paiet 20 minūtes, zvanu atkal. Laipnā meitene atbild, ka vēl nieka 2 minūtītes jāpagaida un pati atzvanīšot. Paiet vēl 15 minūtes, gribu jau doties projām, atskan zvans. Saka, lai ejot pie pagalma dzelzs vārtiem.Pieeju pie vārtiem, tie ciet. Te viena tante iznāk un es ieeju pagalmā. Redzu, ka man pretī uz vārtu pusi skrien melnmatains izspūris krokodīls un kūpina kā skurstenis. Izskaījās kā ragana no vecāsmātes pasakām. Ieeju tālāk pagalmā un gaidu . Paiet vēl 10 minūtes. Zvanu. Laipnā atbild, lai ejot pie parādes durvīm, gaidot dzīvoklī, nosuc durvju kodu Uzeju otrajā stāvā, zvanu pie durvīm. Atver tas pats raganveidīgais kroksis, šoreiz krūšturī. Baismīgs kā če gevaras dzīve. Paziņo, ka runājot krieviski un ja gribi paliec, ja negribi – nē. Sulīgi nolamājos mātes valodā un tinos projām. Koroče, konkrēts uzmetiens.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.