Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Manuprāt problēma ir tajā, ka pie mums cenas ir par dārgu salīdzinājumā pret iedzīvotāju pirktspēju. Un maukām jau īsti šajā nodarbē nav jādara, atliek tikai paplest kājas, aiztaisīt acis un iedomāties ka viņu drāž Brets Pits un naudiņa nāk kā pa reni. A vecim ir smagi jāstrāda, jārok grāvji, jābūvē ceļi utt lai sūri un grūti nopelnītu naudu, kuru pēc tam varētu iedot kādai maukai.

Šajā situācijā paldies jāsaka tam džekam, kurš izdomāja krāsaino printeri.

 

nu par neadekvātumu jāpiekrīt citur eiropā kur algas ir vidēji 3X lielākas maukām cena ir +/- tā pati.

Link to post
Laura 28851327 28950503
Ierakstīts

Laura 28851327, intimmeitene.lv parādījies jauns sludinājums, nu salīdzinoši jauns, kāda nedēļa vai divas :D sazvanīju - masāža 40 eināri, pilns serviss 70 eināri. Ir kāds bijis? Ir tās naudas vērts vai arī vecs konveijers jaunā iepakojumā? :D

 

Bildes pielikumā

es biju masāža tik tāda izkārtne vien ir :D karoč nekas jēdzīgs bet pēc tās jau šados gadījumos neviens nenākot (tas nav viņas teiktais bet vienas citas meitenes) bet pieņemu ka viņa tāpat domā... bet nu neraugoties uz to tāpat tā bija viena no labākajām pieredzēm pēdējo gadu laikā, bildes ir īstas meitene smuka, augums ideāls ja būsi zem 1.8m tad iespējams būs neērti jo meitene pagara bet man tādas patīk. Viss kopmā nu īsi sakot GFE pieredze, ko tur vēl daudz detaļās iegrimt.

Tas gan negarantē ka viņa pret visiem tā attieksies. Ja būsi rupeklis vai viņai nepatiksi moš būs cita attieksme, tā teikt mana pieredze negarantē ka citiem būs tāda pati pieredze. :D

8/10 vērtējot starp pēdējiem 3 gadiem kas ir bijis knaps 7 vērtējot kas vispār pa visiem gadiem  ir bijis. :D

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.