Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Lina 26924393
Ierakstīts
29.09.2022 в 15:23, Puss_magn сказал:

Kādu laiku atpakaļ biju piekāpis pie dāmas. Īsti nevarētu piekrist negatīvajām atsauksmēm. Ar visu to ka man ar komunikāciju krievu valodā iet kā pa celmiem tīri labi sapratāmies. Sākumā bija masāža, bija diezgan spēcīga nedaudz izkrakšķināja muguru :D bet man patika. Tad nu moments kad jārauj otrādi un nu tur MILF beibe ar cietajiem pupiņiem tīri Okey pastrādāja atļāva starp pupiem ar parīvēt tad jau šī iekarsa un piedāvāja minetu bez. Teicu ne ne gribu lai viss droši un nu lietussargs virsū padziļš minets un tad jau pāris pozās līdz izšāvu. Iegāju dušā pēc tam paaicināja vēl uz gultu sasmērēja savus pupus ar eļļu pabraukāja pa rīku kamēr dabūja augšā un ar pupu, roku palīdzību vēlreiz noraustīja un atļāva beigt uz krūtīm. Vispār nekādu steigu nejutu biju vairāk par stundu ciemos. Nekā slikta nevarētu pateikt. Par vizīti 80€.

Pilnīgi piekrītu atsauksmei. Man bija nu ļoti līdzīga pieredze

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
14.12.2020 в 04:45, Pipars35 сказал:

Ja Kengaragā, mēģini pie Doles Nastju noķert. (28763038) Viņu grūti sazvanīt, bet ir laba👍

Oi, nē, kādreiz biju piebraucis, tas bija ārprāts... piedzerusies, gandrīz nestāvēja uz kājām, krokodiliņš, aizbraucu prom, pat jau negribējās neko 😄

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.