Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Tas neko nemainīs. Pisīsies visas tāpat ka nemetās. Kā viņi pierādīs, ka tā ir prostitūta? Varbūt nesen iepazināmies un nolēmām kopā atpūsties. Kurš pierādīs, ka es viņai maksāju? Kaut vai mani pieķer meža vidū mašīnā. :D Skatoties uz pašreizējo situāciju un piedāvājumu, (ja to tā var nosaukt), varu apgalvot, ka no 25 gadiem uz augšu ir diezgan bēdīga situācija - nekas sakarīgs praktiski nav. Vismaz ārpus Rīgas. Tieši tās jaunās ir tās, ko visi (pārsvarā) meklē. Tieši jaunās meitenes un studentes ir tās, kas piepelnās un kam tas ir sava veida atspaids. Es neesmu neviena pusē, bet skatoties reālo situāciju - likums pilnīgi idiotisks. P.S. Un pisās visas kā trakas pārsvarā no 14 gadiem, tā ka 18 gados jau tur sen ir kārtīga pieredze un zināšanas, kas ir kas. :D Būtu labāk valstī nodokļu lietas un ceļus sakārtojuši.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Paziņai ķengaragā džeks izvilka nazi ,un piegrūda pie rīkles pateica ,ka visas maukas maksāšot viņam ,jo viņš tagad visām maukām būšot kriša ,un būšot kā 90.gados nr 20560276 piedraudēja viņai  ,ka nositīšot viņu .

Meklētājā ar tādu numuru atrod personu - Vladimirs Bespalovs

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.