Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Pupsik 29777919
Ierakstīts
On 11/13/2023 at 11:06 AM, sidlav55 said:

lūk kā!.......  iebakstīji Lielmeistaram...... 150 tugrikus izmetis un vēl vonungu sagādājis...... 25 min, 110kg 45 g ..... tas neizskatās veiksmes stāsts.......lai gan visos leņķos , ar roku pa minci un vēl slapja  palika.

Atvēzējos, lai gāztu tam Copy - Paste Dižmeistaram, bet samulsu pēkšņu jūtu uzplūdā... ko mēs paši savus testus ta nekā neveicam (vai nepublicējam) a viņējos no@_(£*^£%irst vienmēr gatavi?

Link to post
Kaķenīte
Ierakstīts
3 hours ago, Blondy said:

Kas ir čut čut - Ielietu blasķiti un dotu pa mazam malkam 😁😁😁 piedod, man izteikta vizuāla iztēle 😁

Jap, ielietu blašķītē šampanieti (upss, Martini Asti) un dotu pa mazam malkam, līdz sārta kļūsti, tad apstātos, jo nezinātu ko tālāk gaidīt - piedod offtopic, vizuālās iztēles stimulēšanai

Link to post
Evija (29)
Ierakstīts
On 5/25/2023 at 9:54 AM, tetris said:

Vecīt, nu tu gan uz lēto galu esi tendēts. Cik esmu runājis ar paziņām, parasti mīļākā izmaksā vismaz 30 000 nedēļā. 

Samulsināji. Sāku skaitīt, bet tik daudz točno man nesanāk...

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Diennaktī ir tikai tik cik ir brīvu stundu, ja grib kvalitātivu pakalpojumu visus uzreiz apkalpot nevaru. Var arī sarunāt iepriekš caur šejieni lai garantēti rezervētu laiku.

Nespēju neuzslavēt - šāda ir pareizā attieksme pret foruma biedriem! :)

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

No manas pieredzes - meitenes/sievietes gatavība sniegt vīrietim vēlamo vienmēr maksā - vai par stundu, vai kā citādi - nav būtiskas atšķirības. Jebkurā gadījumā, iegūtais efekts nav proporcionāls ieguldījumam, bet gan attiecībām, kas abu starpā veidojas. Nav svarīgi - eur/stundā vai restorāni un dāvanas, viss ir labs, kas un kamēr sagādā baudu abiem. Nav tiešāka veida kā izčakarēt jebkuru pasākumu kā izdomāt, ka otrs ir zemiskāks par sevi pašu.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.