Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Lina 26924393
Ierakstīts
On 28.05.2022. at 10:20, Brasinieks teica:

Es pie šīs biju vakar, man paņēma 70 par pus stundu, laikam tie izcenojumi šai ir pēc noskaņojuma. Masāža bija tāda spēcīga, tā ka mugura pat nokrakšķēja, minets bija tāds švaks un sasteigta, bet sekss labs ar visiem skaņu efektiem. Figūra sievietei tiešām laba un apartamenti ar nu ļoti plaši, bet cik no viņas nopratu netaisās tur ilgi palikt.

Figūra laba? Es tur visu mākslīgu redzu. Un bezdibene :D 70 par 30 min? Ak šausmas

Link to post
Lina 26924393
Ierakstīts

Sveiki cīņu biedri. 

Biju iegriezies pie šīs dāmas. Sazvanīt viegli, vienojāmies par 50 eur  uz 30 min.

Ierodos, pretī simpātiska krievuška, zobi agrāk nav bijuši, bet tgd balti mākslīgie :)

ieejot telpās-ļoti plašas. Jopcik pēc kvadratūras citiem mājas mazākas.. novilku apavus pa trepītēm dipu dapu uz jumta stāvu, tur vannasistaba un divas istabas ar lielām gultām. Abās gultās savandītas segas :D

žigli kuli noskaloju un uz muguras gultā.. skatos paķer eļļu-hop saujā iekšā un man uz vēdera. Domāju dirsā ir, vakarā mani saodīs.. bet par laimi tā bija bez smaržas.. uzgāza arī uz saviem minētajiem akmens gabaliem eļļu un ar pupiem sāka masēt mani. Tad gumijnieks virsū, nedaudz sūdīgs minets un tad jau galvenā daļa. Bet izstiepta tā kaķene, kompresija švaka. 

pie plusiem ir plašas telpas, rēcīga vecene, balti zobi,tīrs dvielis. 

mīnusi-dibens ļooti neformīgs.. tur ir bezdibenis. Eļļa arī pie mīnusiem un minet.. minets varteikt ka nebija :D

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 3. oktobris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 3. oktobris - Iemesls nav norādīts
On 2021.10.1. at 18:57, Anny teica:

Sarunā tikšanos, 20 minūtes kavē, tad uzraksta, ka esot aizvazājies riņķī ar citām lietām un vai nevaram pārcelt! Vai tiešām es vēl kādreiz pieņemšu cikvēku kurš tik atklāti nerespektē otra cikvēka laiku un vēl uzskata, ka tas esot sīkums un nekas īpašs?! 26964179

Atklāj kas tu esi, kur tu pieņem.. lai zinam ka pie tādas govs nedrīkst iet kurai ja paglauda ne pa spalvu uzreiz nr ieliek publiski. Iedomājies tas dzeks tgd paņems citu nr, aizies un tevi rupji paņems priekšā vai kko citu Tev neforšu izdarīs. Taču domā Ma*ka ko tu dari.

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.