Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 2. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 2. janvāris - Iemesls nav norādīts

Parasti večiem stāvošs pimpis atņem spēju loģiski domāt un rīkoties. Bļaurim to pašu paveic paša rīkles skaņa. 😂

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 2. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 2. janvāris - Iemesls nav norādīts

Un cilvēki nesaprot, kur kovidiotisms un tamlīdzīgas huiņas dzimst… 🤦🏻‍♂️
Viens hipohondriķis, kurš neko nesaprot no sts transmisijas mehānismiem, noķer stresu par minetu bez gumijas. Otrs šo pašu domu attīsta tālāk, sak - jā, jā, un vispār, tagad tieva palikusi un pa mašīnām haltūrē - simt punkti narkomāne ar pilnu slimību buķeti! 😂 Un trešais vēl paķer  bildi no bērniem un stulbenīšiem domāta appa, lai pierādītu… (nu, hvz, ko šamais centās pierādīt 🤷‍♂️). Loks noslēdzies, piecminūšu sensācija uzcepta. #DontLookUp.
90A8A5F9-7055-4C61-8488-385A44DB4D79.gif.f0567de90c543139e52fc98bf1cb1c7e.gif

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts

Pārkāpums, mans draugs - juridiskais analfabēt, ir tajā, ka tu esi sasaistījis personas datus ar tēmu par (it kā) šīs  personas (it kā) sniegtiem prostitūcijas pakalpojumiem.

Atvainoties tiešām nenāktu par sliktu. Un izdzēst nah to bildi.

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 20. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 20. decembris - Iemesls nav norādīts
33 minutes ago, J_S said:

Ir, ir. 

Pasaule ir glābta.

Es tik ceru, ka facecontrol viņai būs pietiekami nopietns, lai katrs cirvis neaizņem rindu un nesačakarē pasākumu. 😁

Palīdzētu, ja visi cirvji beigtu reklamēt. 😂

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts
On 12/13/2021 at 11:12 AM, Mikhas said:

Šādi var normāli mēslos iestūrēt vecīt, tad jau labāk ej 5dienas vakaros uz vecrīgu uz klubiem, kur ~20 gadīgās tusējās, nevis soctīklos piedāvā naudu.

Nu nez - metode, protams, savdabīga, bet pretlikumīgu gan tur neko neredzu. Seksuālu pakalpojumu sniegšana par naudu Latvijā nav aizliegta. Attiecīgi, arī naudas piedāvāšana ir ok. Par uzraušanos uz nepilngadīgo, protams, cits stāsts. Bet arī - ja nekas vairāk par piedāvājumu nav noticis, būs pagrūti kaut ko nopietnu piesiet. 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

E-pasts - z...g..@gmail.com , tel.nr. 291.... No Jūrmalas.

Ir tikai Februāris, bet gada dunduka nominācija jau zināma. Ne tikai numurs ir īsts un reģistrēts, bet pat epasts ar paša vārdu. :D

Hokejists... moš no “trāpi mērķī” cilts?

Link to post

Dārgās - lūdzu, aizspiediet ausis.

Охреневшая тварь тут одна - Лёха-долбоёб. Ебало закрой, мудак. И ебись нахуй отсюда мелкими шажками и быстро. Задолбал, блядь, ныть. Никто тебя недоделанного нехочет видеть - даже за деньги. Внятно обяснил? Ответа не жду.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

 Un cenas viņas pacels, ja pieaugs pieprasījums pēc viņām. Savukārt pieprasījuma pieaugumu veicinās tas, ka Jūs nedodiet savu labo meiteņu kontaktus citiem.

Pag, pag, draugs - pats bišku saputrojies savā loģikā. Sanāk - ja es padalīšos ar meitenes, kuru neviens nezin, kontaktiem - pieaugs pieprasījums pēc viņas. Attiecīgi - arī cena celsies. Ja es nepadalīšos - nebūs pieprasījuma un cena nepieaugs. Tad nafig man dalīties? :huh:

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.