Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2016. gada 17. oktobris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2016. gada 17. oktobris - Iemesls nav norādīts

+371 29679899 Pēteris G

Esmu pārsteigta cik cūcīgi šis vīrietis izrīkojās.

Sarunājam tikties pie viņa uz 2 stundām. Aploksni ar naudu sākumā nolika uz galda.

Es esmu pēdējā muļķe, ka nepaņēmu to un neatvēru uzreiz. Bet līdz šim visi mani klienti bijuši pieklājīgi un man pat prātā neienāca, ka kāds iedomāsies samaksāt ar IZPRINTĒTĀM eiro banknotēm!!! 

Un pats Pēteris tik mierīgs un draudzīgs, vēl izmeta jociņus, lai aploksni neaizmirstu, jo tad būšot atpakaļ jābrauc. Pēc tam tikai sapratu, ka visas darbības un teksti tika veltīti uzmanības novēršanai. Kad biju iekāpusi taksī, atvēru aploksni un ieraudzīju nepārāk labas kvalitātes papīra banknotes. Zvanīju - neceļ, rakstīju, jautāju kas tas par pārsteigumu! Sākumā izliekās neko nezinām, un pat vēlējās, lai nākamjā dienā satiekamies, jo tad naudiņu iedošot. Viņš esot aploksnes sajaucis. Kabatā bijusi otra ar īsto naudu! Nu kāds sakars? Kāpēc gan, lai kāds vispār nēsātu līdzi neīstu naudu! 

Es vienmēr esmu bijusi lojāla un pret klientiem izturos ar cieņu, bet  lai nu kā, no šī brīža esmu nolēmusi rakstīt negatīvu atsauksmi par katru cūku, kurš atļaujās sevi saukt par vīrieti.

Ja tev nav naudas, tad nemeklē pērkamu meiteni. Ej un atrodi sev sievu, sasodīts! 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.