Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Diana (28) 24915298
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2022. gada 3. novembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2022. gada 3. novembris - Iemesls nav norādīts
On 26.09.2022. at 14:57, Fakts teica:

maximums 50 euro verta!Kur tas cenas izdomaa es hujeju😂Lab es saprastu tur kada ahujenaa.gliitaa forshiem pupeljiem,bet te pupu nav,dirsa taukaina,izskatas pec nodilushas vecas maukas,pat taa mady heroiniece labaak izskatas(pagaidam)

cēļoņsakarība,cenas ir neadekvāti lielas tāpēc,ka vienkārši Rīgā ir pārāk maz hoholemku,bet viņu ir pārāk maz tāpēc,ka Putina krievi nejēdz karot.

Link to post
Oksana (38) 27275254
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
pirms 50 minūtēm, Lauris.kalnins teica:

Piekritīšu stokam. Biju pirms mēneša. Bildes viņas bet labi uzņemtas,  tagad izskatās izplūdušāka un nogurušās. Vieta zvaigžņu. Naudā pirms, ko it kā parasti nedaru, bet šoreiz darīju. Nav pat ko komentēt, viss bez dzirksteles, pat tēlotas. Parunājām par notikumiem tēvijā, Ukrainā, starp kokiem un tas man nodzisa arī iekāri. Hvz ko atbalsta, bet vaino amerikosus vairāk kā krievus šajā situācijā. Augums pisams, bet attieksme baļķis. Pupi mazāki kā bildēs, vēders lielāks. Vishujovākā attieksme, nekāda, pat tēlota interese pret procesu. 100rubļi stunda. Dvielis bij mitrs. Bez gumijas neko nepiedāvāja, teica ka ilgi šeit būšot, jo mājās neesot ko darīt, vaina.   

viņas ceņniks ir 50 rubli par stundu ne vairāk, vai piedāva maksimas kasieres vietu,kā humāno palidzību ukraĪnas bēglei.

Link to post
Oksana (49)
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
pirms 9 stundām, Fakts teica:

Taas maukas jau vispar ahujevshas ir,tas kas agraak uz ilkni njeema visu nakti pa 100 euro,tagad jau cenjiki 200-300,bet nu ok,pagaidiisim apkures laiku,gatavas suukaat buus pa leto kaa kriizes laikaa atceros,katra otraa bij gatava pa kapeiku kaajas pavert,a shitadas vecaas var pist iepazishanas saitos par pukju pushkji un leeto shampanieti +vel vinjas vieta😀Ar taa vietaam jau ar sudiigi,visas viesniicas aiznjemtas ar haholiem 

visos latvijas valsts iepazīšanas saitos ir vienas vienigas latviešu govis un nekā cita tur nav un nekad arī nav bijis,varbūt vienīgi Rīgas balss 80-to gadu sludinājumos DDD,paskatoties uz bildēm vien,slikti paliek.

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
pirms 21 stundas, Vienīgais Gators teica:

Sludikā Baibas bilde?😁 Jebal, ģimenes bizness 😁

Tagad sapratu, kāpēc Baibina kušķi audzina. Pupu nav, vismaz kuškis liels😁

pēc tipāža Baiba ir kā gejs,tikkai gejiem varētu būt interese ar viņu drāzties.

Link to post
Kat ❤️ (24 gadi) 28245425
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
pirms 1 stundas, greenpeace teica:

Vispār man, lasot vecās diskusijas, savulaik, par kaķi ir palicis iespaids, ka nav īsti skaidrs, ko tik gudra un manuprāt, pat inteliģenta būtne meklē šeit? Es domāju, kaut vai tāpēc, ka spēj adekvāti un diezgan garšīgi komunicēt, trīs valodās, gandrīz nekļūdīgi lietojot interpunkciju. Atceros, cik drosmīgi un atklāti viņa uzradās, tas vien bija ko vērts. Mēs jau visi, daudz ko, viens par otru nezinām, pa dzīvi. Es domāju, kādi apstākļi mūs ir pagrūduši, uz kādu konkrētu rīcību. Bet nosodīt daudziem šeit patīk. Par attieksmi un auguma niansēm. Es aicinu jums, draugi, paskatīties pašiem uz savām riepām un pavērtēt, kādi paši esat jaukumi, pa dzīvi...  Man ir diezgan skaidrs, kāpēc pakalpojumam ir tāda, jūsuprāt neadekvāta cena. Tāpēc, ka izturēt komunikāciju ar jums, varētu būt vajadzīgiem dzelzs nerviem, ko par maznaudām, neviena sevi kaut cik cienoša būtne nav gatava darīt, tas arī viss. Un vispār, sievietei nav jābūt perfektam augumam. Perfekts augums ir garlaicīgs. Nelielas riepiņas esamība jau ir efekts, es teiktu. Un es pieļauju, ka ar kaķi varētu būt ļoti interesanta komunikācija, manuprāt. Es zinu, jūs teiksiet, ka ejat darīt tur ko citu, bet tā tas, pa dzīvi, man nenotiek. Man tomēr vajag pretī to cilvēku, personību...  Sauc, kā gribi! Šeit personība noteikti ir. Un viss tas publiskais apcēliens, pa lielam, bija no tā, ka jūs nevarat pārdzīvot faktu, ka sieviete, kam jūs maksājat, lai viņa jums stundu pakļautos, atļaujas jums runāt pretī un var jūs diskusijā pārspēt. Tāpēc sākas piesiešanās visam kam... Bet pērkot miesu, jūs nevarat nopirkt dvēseli, tas arī viss... Man, šī persona, vienmēr likusies interesanta un varbūt kādreiz arī dzīve savedīs kopā. Parasti, kaut kā, nelīmējas laiki. Kad es šai zemē, tad viņa nav noķerama.

viss ir jauki tikkai nevaru saprast,ko kaķis ar šādu intelektu,dara šajā biznesā,latvijas valsts sabiedriskajā un valsts pārvaldes sektorā taču var nopelnit krietni vairāk?

Link to post
Ilze (32) 204974**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts

acīmredzami,kādiem uz viņu arī stāv, ja ir par ko uztaisīt labu meikapu un īrēt labu dzīvokli,vecie posti par šo darboni varētu būt arhīvā,cik atceros tur bija dažādas atsauksmes,kuras visas paiet zem vienas,domāta "dzelzs večiem"'.

Link to post
Mature 50+
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 6. decembris - Iemesls nav norādīts

pirms 3-4 gadiem tur vēl bij draudzene,tumšiem,gariem matiem,kājas no ausīm un krūtis 3-4 izmēra,a seja bļ...j,satiktu uz ielas,pārietu ielas otrā pusē...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.