Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 18. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 18. jūnijs - Iemesls nav norādīts

O bļad pazīstams purns..,😀

pirms 11 stundām, ANNIJA teica:

26166104 at first he act normal. but when everything is done he ask money back and if you dont give he start to act very aggressive towards you and for me he started to choke me and than holded both of my hands so i cannot hit him back but i manage to get my pepper spray and only than he run out from my appartment i see him as a dangerous person. Girls be aware!

Screenshot_20210125_134915.jpg

Savu sāpi varēji uzrakstīt latviski

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Slaida,nu seja gaumes lieta,melni mati ,izskats uz 8,man aizdomas ka krūtis mazas tapēc nobremzēju,viņu gaidot autiņam garam pagāļa ļoti skaists zaķis kuai būtu gatavs 200 maksāt,un tad atnāca šī meitene un man radās šaubas vai ir vērts viņu ņemt

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sievietes meklē vīrieti seksam ENDIJA Kategoriju saraksts » Sievietes meklē vīrieti seksam » Endija Ievietots: 30.08.2018 | Lasīts: 769
Hey,

Esmu gatava tikties tagad

100

money-icon-24.png Komerciāls sludinājums

Vārds: Endija

Vecums: 19

E-pasts: sex***@inbox.lv

Pilsēta: Rīga 

Ievietots: 2018.08.30 17:29:55

Saņemt VIP statusu sludinājumam

Aizbraucu satiku apskatijos,bet nepaņemu,vietas viņai nav,ir tetovejumi,nosauļojuies

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Biju piebraucis uz purvciem,pie meitenes,kas reklamējas PUH kā Anna 22 gadi sarakstās tikai caur e-pastu,saziņas valoda krievu,jāsūta savs foto,pre`ti sūta savu vai ļoti līdzīgu,tikšanās 60 naudas,satikāmies sesku ielā,proces notiek auto,sāka ar minetu,otrajā piegājienā sex,bet tas izpalika, jo vai nu man izlikās vai arī bija zivs smačoks,otrs kas izbesīja ka viņa visu laiku apspriež cik Latvijā viss ir slikti un Vācijā gan esot labi.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

es biju piebraucis,riktīgs konvejera lohotrons,minets ar divām 100 eur sex ar divām 200 eur,pa vienai neparakstās,viena brunete otra nepārāk krāssaini mati,iet kā  robots,smačoks kā lētām ..........tiekas vecmilgrāvī.es viņas nepaņēmu jo lielā galva guva virsroku virs mazās galvas..... :D

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.