Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Izskatās, ka viņai tas bērns nafig nav vajadzīgs.

TAS jums vīrieši nedod tiesības būt nepieklājīgiem ,rupjiem.un parādi kurā vietā var nopelnīt naudu lai varētu normāli dzīvot ,nevis izdzīvot .MAN ir vīrs kurš strādā un pelna . Algas ,kā jau zinams lv 500e samaksā pa dzīvokli komunālajiem ,kas paliek  ,ēst vajag apģērbties vajag , a varbūt kāds noziedos  naudu ,nē visiem pohuj ,man nav vecāki esmu no bērnunama  pasaki ,kā pareizi dzīvot .un tu droši vien pist neēsi dabujis.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Tāda ir pērkamo pīzdu realitāte

Zariņa govs , esmu stāvokli un man bija bail par tādu klienta neadekvāto rīcību tādēļ brīdinu citas ,klientam jāuzvedas zolīdi esam mēs visas sievietes un dotajā brīdī netaisos pekstiņus rakstīt , man bija šoks ,ka arī pret stāvoklī sievietēm var tā izturēties .

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

es runāju par Zilupes ielu

Cik kretīnisks esi ,par  zilupes ielu nu vārdu viņa neminēšu  , bija lieta tāda bija džeks iepriekš bija dzēris ,samaksāja ,beidza aizbrauca . NĀKAMĀ dienā klāt tipa davai maksāšu tev pusi otru pusi tad, kad atbrauksi pie manis, kad mana sieva pēc 9.00 aiztīsies uz darbu  ,tad ko tu domā par šo klientu viss ok?

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Citēju Tevi pašu:

 

šajā vienā frāzē ir ietverti abi šie apgalvojumi. Jebšu Tu esi viņa klavierskolotāja? Tādā gadījumā atvainojos - Tu esi viņu nosaukusi tikai par zagli! :D

Viņa ir šamo publiski nosaukusi par maukuru un zagli. [kurā vietā esmu to minējusi izņemot , to ka pa  zagli esmu nosaukusi ?]

ielene saiwa, tu bleg raksti konkrētāk, jo ir atšķirība starp negrib maksāt un nemaksā. un tas, ka dzēris ir pohui, tam nav nekāda sakara ar blacklist.

Es konkrēti uzrakstīju , nozaga naudu ko bija samaksājis tev kas ar saprašanu sūdīgi?

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Nestāstiet meitenēm muļķības! Var ielidot un ļoti smagi.

Viņa ir šamo publiski nosaukusi par maukuru un zagli. Pierādījumi? "Policista kungs, bet es viņu redzēju!" ??

Kur es esmu viņu nosaukusi tādiem vārdiem, kā tu te citē?

26288998 Dzīvo zilupes ielā brauc mūžīgi dzēris ,un negrib maksāt netērējiet savu laiku ,lai ar tādu tipu tiktos.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Kas par klientu? Kā izskatās, vismaz aptuveni? Telefona numurs, mašīna? Jelkādas pazīmes?

 

Tas, ka kolēģēm uzbrūk ik pa laikam, visiem ir zināms, bet vajag bišķ precizēt...

 

Jūtu līdzi meitenēm.

RAKSTĪJU TAK MOBĪLOS UN NAUDU ATŅĒMA ,KĀ NO GALVAS ATCERĒTIES NR?

Pēc teorijas...vienam vīrietim veselu sievieti izvarot nav iespējams, ja šī aktīvi pretojas. Ja rakstītais ir patiess, par ko 75% šaubos, tad vīrietim, līdz ko viņš iegāja dzīvoklī, vajadzēja ievilkt pa galvu sievietei tā, ka šī ir bezsamaņā un tad izvarot...Otrs- vai viņa-viņas TIK bezpalīdzīgi ļāvās piekauties un izvaroties, ka absolūti nepretojās nenodarot ļaundariem vairāk vai mazāk redzamus miesas bojājumus? Parasti tā gan nenotiek...Esot atņemti telefoni...a kā tad izsaukusi glābējus? 

Un- vispārējā baiļu atmosfērā Saiva šodien reklamējas pilnā sparā...nemaz nav bail, ka kāds iedos pa seju un atņems naudu!

Viņai ir 18 gadi, un pirmā saskarsme ar ko tādu.

Pēc teorijas...vienam vīrietim veselu sievieti izvarot nav iespējams, ja šī aktīvi pretojas. Ja rakstītais ir patiess, par ko 75% šaubos, tad vīrietim, līdz ko viņš iegāja dzīvoklī, vajadzēja ievilkt pa galvu sievietei tā, ka šī ir bezsamaņā un tad izvarot...Otrs- vai viņa-viņas TIK bezpalīdzīgi ļāvās piekauties un izvaroties, ka absolūti nepretojās nenodarot ļaundariem vairāk vai mazāk redzamus miesas bojājumus? Parasti tā gan nenotiek...Esot atņemti telefoni...a kā tad izsaukusi glābējus? 

Un- vispārējā baiļu atmosfērā Saiva šodien reklamējas pilnā sparā...nemaz nav bail, ka kāds iedos pa seju un atņems naudu!

MAN NAU BAIL, MAN IR GAZES BALONIŅŠ UN ŠOKER  .POLICĪJU IZSAUCA NO MĀJAS TELEFONA .

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Meitenes ,ļūdzu parūpējaties par savu drošību. ŠODIEN manas 2 paziņas atrakstīja sms ,bijis klients izvarojis, piekāvis, atņēmis naudu ,mobīlos un ieslēdzis dzīvoklī ., Meitene izsauca ugunsdzēsējus ,lai varētu tikt ārā un arī policījai ziņojusi . BET slavenajai kristīnei no artilērījas ielas 60 iedots pa muti ,atņemti mobīlie un nauda ,bet policījai nezinoja 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

24901455 IR resns krievu tautības veprīts   izdomā  visādas ,pasaciņas  tipa es ar sievu atnakšu pats atnāk un saka tā,tu man fiksi atsūkā sieva vēlāk būs kavējas . Paprasīju naudu kā sāka bļaut apsaukāties arī otreiz bija laikam ,jau aizmirsis pie kurām iet bija izdomājis tā tipa esi pakļāvīga  meitene  un gudri jau izfunktierējis . Man bija jārāda, vai māku labi sūkāt atkal palūdzu naudu ,un atkal  lamu vārdi nobira pār mani. Vājprāts, vai tiešām tādiem cūkām nau kauns?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.