Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Labsvakars visiem,, tiko biju pie Kawasaki,,,,Gruti sprest vai tiesham vinai 20,,bet pietiekoshi jauna..pieniem Agenskalna,un cenas tiesham:minjets 20 eur sex 40..it ka varetu ari izbraukt,,bet shovakar negribeja...garuma,,kaur kur165....mati melnie,,,seja..3balli,,,bet kopuma norm (ja mashina neslegt gaismu)..

Augums,,,loti gruti spriest jo tiesham ir stavokli,,,teiktu 6 menesis,,,,veders ciets,,,un jau pietiekoshi liels,,,bet netrauceja mashina chetrapus apstaties,,,var redzet pieredze...atnaca sporta kostima,,,(melnaja),,acimredzot lai uz ielas neredz vederu....Ta ka vina gruta,,,drazt negribajas...tapec iedevu pasukat...visu darija ar prezi,,sukaja citigi....pirms novilka ,,kreklu,,,ta ka vareju pachamdit vinas pupus,,ta ka jabut grutaj,,,pupi,,lieli 3izmers,,cieti,,,,un milzigie krushu gali....(man patikas)...kamer sukaja ielajdu roku kajstarpe,,,,ir noskuta,,,un varej just,,ka nomazgata,,,,pizdina,,,miklajna,,,liela...(gatavojas dzemdet)..es izbudinajos,,,no domas, ka vina stavokli,,,,un diez gan atri beidzu,,Kuma,,,nebija slikti.,...pec ielienes nesmird... Lidz galam vertejumu negribu, dot jo shobrid vina ir ,,,es teiktu eksotiska mauka,,,,jo Gruta,,,katru doenu jau nesanak paproecaties ar meochuku,,gaidibas....tad tad,,spriedums.,,,,tiem kam patik sievetes stavokli,,patiksies,,,tie kas tomer ,ekle 20 gadigas,,,laikm japamekle citu variantu...un es ieteiktu sho....

http://www.gribu.lv/view.gribu?site=gribu&bn=gribu_eskortpakalpojumi&key=1475848677&first=1475867463&last=1475843304Biju pie vinas agrak...cena 35 par sex...istana tira,,smuka....pati ari ok,,,,bet tas jau ir cits stasts....

Bļa , tu normāls esi ?  Tu esi kroksis , kas iesaka pats sevi. Neejiet, AIZMIRSTAD.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.