Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai

+371 20 042 403

+371 200424**

Sarunā tikšanos. Aizbrauc. Pretī 2 20gadnieki rubities un apzagt blaujot ka esi pedofils. 

Priekš pierādījumiem ir visi čati ar meičas balss ziņām utt. 

Man tas izmaksāja - brilles, kreklu un vēl 300e. 

Viņiem abiem asiņojošas sejas.

Uzmanīgi lūdzu. 

 

Maskavas 250k-11 kur viss notika. 

 

https://sexlaguna.eu/lv/view/iepazisanas-seksam/138368.html

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Pieslēdz smadzenes arī tu un izlasi, ko es sākumā rakstīju. Skaidrs, ka ir jābrīdina par mentiem un nemaksātājies , kuri aizlaižās nesamaksājuši, jo dēļ tādiem mums naudu prasa uz priekšu ja neesi jau patstāvīgais. Bet ne jau jāpublisko telefons, kad cenšās nokaulēt cenu stundu pirms tikšanās.

Tici man. Meitenes te numurus neliek tāpat vien. Uzkāpa puisis uz nerva, ja jau te ielika. Nav tā, ka viņas visas ir stulbas un uz kašķi velk.

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Un ko tev tas cilvēks izdarīja, ka jāliek publiski melnajā sarakstā ??? Mēģināja nokaulēt neadekvāti augsto cenu Zanīt ???? Pakustini smadzenes, pirms te liec privātu informāciju. Varbūt vēlies, lai es tavu bildi ar seju te ieliku ???

70-100e par meiteni nav neadekvāti, sāksim ar to. Turpināsim ar to, ka puisis pats ir vainīgs. Un atceries, tādi foto un tu pēc tāda izgājiena ilgi nestāvēs.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Atkal kārtējais varonis-neandertālietis atradies. Laikam jau nesapratīsi ka reizēm gribas ātro minetu-mašīnā 15 min un viss. Nah man tava stunda ir vajadzīga? Ja tev maksāt 60e par minetu liekas adekvāti tad maksā. Ko tu loham padarīsi? Ja vēlies vari pats sev atsūkāt stundas garumā, pie reizes 60 eirikus nopelnīsi. Celtniecībā droši ka tik daudz tev nesamaksās. Bet es pats par sevi izlemšu, un kautkāds pidars man nenoteiks kā man jādomā vai jāmeklē...

Tu aizejot uz maksimu arī raudi, ja tur nav tava mīļākā vazelina, ko pārdod tikai vasja no blakusmājas?

Meitene nepiedāvā un negrib piedāvāt, meklē citu nevis raudi, ka tev nepārdod to kā nav.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Laikam pats domā, ka esi baigais gudrinieks? :)

Es jau neesmu tas kurš te čīkst par 60e minetu, kas pat nav tik traki, ņemot vērā, ka tā ir pieņemamas meitenes stundas cena. STUNDAS, nevis 15min bj cena. Neapmierina cenas, meklē citus variantus,vai sāc domāt ar augšējo galvu, nevis to, kas tev vienā vietā.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Šitā man patika. Maziņa tieviņa, ģīmītis ir ok... vienīgi nepatīk, ka nav atsevišķi tikai minets... 60e maksāt tikai par minetu liekas par daudz...

Paprasi divus :D 30e/minets un uzreiz 2. A ja gribētos arī vēlāk 2x mazāk tad vispār I laika I naudas ekonomija.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.