Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Arī es biju kādu laiciņu atpakāļ un nenoturējos kardinājuma lai izmēģinātu pats.

Kopumā varu piekrist kopeājam vidoklim par lētām pusdienām. Nomest spriedzi uz ātro var un viss iepriekš minētais atbilst patiesībai.

Jā manā gadījumā arī bija kaut kādas runas par muguras problēmām un tapeč nevar šo un to. Krūtis arī īsti nedrīkstot spaidīt, jo esot ļoti jūtīgas.

var jau būt trāpiju ne tajā dienā.

Vai iešu vēlreiz,laikam nē.

Bet kā saka priekš pirmās reizes ir ok.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Nav slikti, bet nav arī labi. Nav nesmuka, bet nav arī skaistule. Nav nelaipna, bet diezgan vienaldzīga. Nesteidzina, bet čammāties arī neļauj. Price/Performance attiecība ļoti laba - tāpēc, ka cena laba. Ja salīdzina ar ēdināšanu - tāda laba pusdienotava. Paēdis esi, naudu īpaši daudz neiztērējot. Nav Vincents, bet nav arī Maskačkas bomžatņiks. Vienu reizi aiziet noteikti var, jāspļaudās nebūs un varbūt iegaršosies. Pats otrreiz neiešu, bet es esmu izvēlīgs. :)

P.S. Šai tēmai viņa tiešām neatbilst un pati to arī neslēpj - gadi ir 25 +/- 2

ok, liels paldies par viedokli un komentāriem. ņemšu vērā:)

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Divinullečetri varētu būt kaut kur ~ 25g., vai tad viņa kaut kur raksta 18-20, neesmu kaut ko tādu manījis, tā varbūt līkrocība kādā atsevišķā sludinājumā vai vienkārši ne pa tēmu šajā topikā nonāca..

Balss viņai nav rupja, un bujāņa gadi viņai jau aiz muguras, varbūt caurvējā minetu taisījusi :D :D

 

Edit - puh šodienas sludinājums - 25g. sludināumā raksta.

Jā jā, par viņu tik šeit rakstiju, jo tas bija vienīgais posts kur par viņu ko atradu. Tā arī nesapratu no tā. Vai ir vērts vai nav. tapēc jautāju varbūt kādam ir pieredze ar viņu.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.