Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 17. septembris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 17. septembris - Iemesls nav norādīts
pirms 7 stundām, Feeling teica:

TFU,BĻĻĻ....🤢🤮🤮🤮🤮🤮

pirms 1 stundas, beton777 teica:

Kāpēc tā ? Baiba izskatās labi. Mīnus tikai tas, ka Vinja pabijušas daudz locekļi.

Es nevēlētos piekrist, ka tas vienmēr ir mīnuss. Redzi, beton, šim jautājumam drīzāk būtu jāpieiet no otras puses, un jāvērtē personāži, jeb konkrēti locekļi, kas ir pabijuši viņā, nevis banāli to daudzums. Ar to es gribēju teikt, ka, piemēram, šobrīd Latvijā ir zināms skaits cilvēku, neteiktu ievērojams, kuri justos pagodināti un priecīgi seksam bez prezervatīva zinot, ka pirms tam tur viesojās A.Gobzems. Vismaz tā man liek domāt pēdēja laika notikumi un komentāru sadaļas medijos un soctīklos.

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts
On 2021.04.12. at 00:50, Inspektors Caps teica:

Tu neko nejauc, ar kādu citu? Baiba taču pa 3 sarkanajiem tagad fiksos dod. Kur nu vēl demokrātiskāks cipars, pat Tēriņu ielas begemotu nedabūsi lētāk :)

Pēdējos mēnešus tikai pa 5 sarkanajiem. Iespējams, atsevišķās mēness fāzes dienās vai, ja pēc balss telefonsarunā atgādini viņas vīru, varbūt tad tiek piedāvāta opcija par 3 sarkanajiem. 

Starp citu, pagājušās nedēļas sludinājumi liecina, ka Baibai nule bijusi dzimšanas diena, un palicis 41! Tādējādi no Xtra's kolektīva sirsnīgi suminājumi!

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.