Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
9 hours ago, Inspektors Caps said:

Atklāj sev Tik Tok sniegtos tehnoloģiskos brīnumus. Īpaši ātri atklāsi, ja M91 ir nr. saglabāts kontaktos.

Tikai tici man - negribi to nemaz redzēt un dzirdēt, man jau viņas seju ieraugot vemt gribas.

Sen gribēju redzēt šo M91 par ko te jūsmoja puse foruma. Pateicoties screenshotam, tiktok ierakstot 2 vienkāršus vārdus , atradu šo skaistuli . 

Es, kā sieviete , neredzu par ko Jūs - vīrieši  - jūsmojāt ? 😁😂

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Teiksim šie .  Kā vēl atbildēt, ja ne rupji ? 

Es vienmēr no savas puses uzrakstu visu konkrēti, lai nav jāpārprasa 5  reizes viens un tas pats. Visu konkrēti atbildu un prasu, kad, cikos un kas ar vietu . Bet regulāri atrodas " īpaši apdāvinātie" , kuri nesaprot izlasīto. 

Sākšu apdomāt vai man arī nevajadzētu šeit salikt visus ,kas tikai čakarē laiku , kad uzrakstu, ka nevēlos turpināt saraksti - paliek agresīvi, vai kas sarunā tikšanos, uz kuru neierodas, vai kas ir " aizmirsuši " norēķināties par tikšanos. 🤔☺️

Screenshot_20210602-145526.png

Screenshot_20210602-150949.png

Screenshot_20210602-151451.png

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
pirms 26 minūtēm, J_S teica:

Kādā sakarā Tu mani par neadekvātu sauc? 

Un kurā plauktā tad likt tās burvīgās, vienmēr pieklājīgās, apķērīgās meitenes, kuras futbolē - zvani iepriekš/tikai pēc pieraksta/šodien nevaru/kad nāksi, tad arī zvani utt.? 

Tajā pašā laikā nav spējīgas tiešā tekstā, nezaudējot elementāru pieklājību un cieņu, atšūt? 

Bezjēdzīga tēma par "ierodas/neierodas", jo pretī var likt "vairs neceļ telefonu/maina noteikumus pie tikšanās" utt.

Vienmēr būs kāds neapmierināts kā vienā, tā otrā "frontē" - viss no attieksmes atkarīgs. 

Atvainojos, vienu burtu pazudēju , bija domāts " Kas tur neadekvāts ?" .

 

Šis ir koks ar 2 galiem  .

Nezinu konkrēti meiteni ,par kuras saraksti ar " pieklājīgo potenciālā viesi" te iet runa, bet es skaidri esmu noteikusi , rakstīt vismaz 1-2 stundas iepriekš, jautāt vai var vai nevar un piedāvāt konkrētus sev vēlamos laikus . Uz priekšu neko nerunāt, jo abām pusēm var kas mainīties ,un ne vienmēr otra puse mani informē,ka plāni mainījušies. 

 

Pat attieksmi piekritīšu daļēji, jo esmu novērojusi,lai arī kā atbildētu, pieklājīgi vai nepieklājīgi, ir īpaša kategorija , kuriem nedalec ko viņi izlasa . 

Un ja vairākas reizes meitene pieklājīgi uzraksta " atvaino nesanāks, visu labu, liec mani mierā ", tad tikai normāli, ja nākošais teksts būs " posol nahuj ".  Tad neredzu iemeslu meiteni nozākāt un rakstīt debīlismu viņai . 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
pirms 1 stundas, J_S teica:

Neaizstāvot to čali, bet nu laika precizējumu šī dāmīte gan varēja iedot adekvātāku. "vakars" ir stiepts jēdziens. 😉

Kas tu neadekvāts ?  Meitene uzraksta,ka vakarā būs brīva, tad nevajag naktī čakarēt meitenes laiku ar bezjēdzīgām sarakstēm, bet , lai uzraksta  nākošajā dienā un precizē sev vēlamos laikus . 

Cik daudz šādi idioti, kas runā uz nākošo un aiznākošo dienu , bet uz tikšanos pat neierodas,it kā " aizmirst " vai nespēj cilvēcīgi neinformēt otru pusi, ja plāni mainās un tikšanos atceļ .

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.