Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
On 7/16/2022 at 11:16 PM, Camry1212 said:

Tagad tieshi sagribeejaas taadu kartiigi dziljo lai vinja uztaisa, kaa pirms tam liidz olaam njeema. Nezinu kaa buus ar to politiku bet pipeli vinja zeleeja labi😎

Līdz olām viņa tev ņēma tikai uz vienīgi tapec ka pipuks maziņš 😅

Ar normālām pipelem kas lielakas par pādītājpirkstu nekas vairāk par rīstīšanos viņai nesanāca 😋

Link to post
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts
On 12/16/2020 at 4:34 PM, Inspektors Caps said:

Par šitādu diršanu ir pelnījusi atrasties te, melnajā sarakstā. Šī ir tā vecā mēbele, kas kā gara auguma (~185cm) "precēta"  jau gadiem reklamējas, pašlaik nr. 27454808. Ja viņa ir maz pieredzējusi, tad es esmu marsietis 🤣

Un vēl e-pastā raksta, ka sludinājumā bilde viņas u.c. nesūta, kaut gam tā ir feiks un pat pēc dzīvsvara (~90kg šai tagad vismaz) jau nu noteikti neatbilst.

 

Fuuuu bļaģ šitas pārīts jau kādus 10+ gadus vienu un to pašu piedāvā. Laikam ejot tik vīrs arvien vairāk atklājis sevī pediņa tieksmes un tagad tā sieva vispār kalpo formalitātei, ka viņi ir precēts pāris. Reāli tam vecim tik interese paziloties, pasūkāt un padrāzt otru veci kamer sieva blakus vēro 🤣🤣🤣 šito pasakumu neviens pa velti negrib kir nu vel maksat, ja nemaldos nu jau 80eur 😅

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts
2 minutes ago, Baiba4 said:

Dārgais inspektor, esmu te un pasakas nestāstīšu. Nav tas mans sludinājums. Tāpat kā nav mans sludinājums tas kur prasa priekšapmaksu uz konta un ielikta mana bilde rozā veļā. Domā ko gribi.

Jā jā un tā jau kādus piecus gadus nabaga Baibiņas vietā kāds cits dod double pussy 🤣🤣🤣

Link to post
Lielas kaunuma lūpas
Ierakstīts
1 hour ago, Roberts89 said:

Tev nepatīk šitādas lūpiņas? Tak īsta daile. 😁😁😁

Nav tur nekāda daile, tā kā sunim ausis nokarājuśās un kad tadas pis vienmer galvā doma ka viņa ir izstaipita un ka tur 1001 pisejs jau pārgājis pāri. Pameginiet izpist kādu kurai tur vispār nekas netorči ārā, vot tas ir retums un kaifigi...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.