Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 1.03.2024. at 21:53, Blackwhale teica:

Septiņus sarkanos par 60min, neesi kautko sajaucis gadijumā? Tur bez dopiem būs 3 oranžie 1h noteikti.

Mana vaina, dāma rakstīja par 14 sarkanām rozēm. Bet no komentāriem saprotu, ka cenai ir tendence ievērojami pieaugt? Svarīgākais būtu saprast vai pretī nav ledus karaliene Vol.2?

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 28.02.2024. at 13:06, juicycock teica:

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-ya-v-rige-na-5-dnej/7698416.html

 

Rekur viena petit stirna. Dod arī šokolādes acī. Bet ar visiem dopiem saskrien baigais kāposts.rimmings - pieci nulle, anal - viens pieci nulle, un tad tur vēl un vēl. Kr4 beigās uz seši nulle nulle saskrien cipars...

Izklausās, ka esi pamēģinājis? Par šo jaunkundzi atsevišķi info neatrod. Apjautājos, prasīja septiņus sarkanos par 60min, interesē kāda rūdīta biedra viedoklis, ir vērts mēģināt?

Link to post
Skarleta 22
Ierakstīts
pirms 8 stundām, Sharp teica:

Biedru atsauksmes parasti dažādas.

Pupeļi ļoti ļoti maziņi un tukši, meitene pati jauna/kautrīga. Vide, nu nē, smirdīga kaķa kaste, netīrība, dīvāns mazs/neērts, ūdens gan bija silts. 

Gribētos teikt tā, jauna meitene no laukiem, kas šajā jomā, iespējams, ir nesen.

Meitene varētu pelnīt labu piķi, uzlabojot savas krūtis, pieliekot performanci darbībā, īrējot telpas kādā jaunajā projektā, vai vismaz daudz maz tīrīgākā/kārtīgā vidē. (Vismaz man tas ir svarīgi).

Vai es ietu otreiz, noteikti nē.

Vai iesaku citiem, nē.

Veči, viedokļi par servisu atšķirīgi, bet varbūt pastāstiet mazliet detalizētāk par procesu?

Kompresija? Pozas ļauj visas? Konveijera triki, lai ātrāk beigtu? GFE elementi? 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.