Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
BJ un sex tikai ar prezervatīvu
Ierakstīts
pirms 7 minūtēm, cilindrs teica:

"ja kopts, tad var bez preža" - šo niķi Porzingods ievazāja, pāc viņa apmeklējuma visas ļuļķē bez, ja kopts. Ja vēlies problēmu atrisināt saknē, tad meklē Porzingodu, vai arī ataudzē pusmetrīgu mežu uz kules.

pārāk lielus nopelnus piešķir visu pisu! varētu  domāt ka tikai viņš fējas uz to pavedinājis. dažā laba to ir darjīusi sen pirms vinam pirmo reiz sacēlās un darīs arī bez lielmeistara pamudinājuma. meitenītēm kas pagājušajā tūkstošgadē , stāvēja uz Suvorova vai Pērnavas ielām, lielāko ties gumijas izstrādājumu somiņā nebija.

Link to post
BJ un sex tikai ar prezervatīvu
Ierakstīts
pirms 42 minūtēm, janber5555 teica:

Sludinājumā rakstītajam diemžēl nevar vienmēr ticēt

nesaprotu kur ir problēma? ja esi vecis , tad pasaki kā un ko un dāmas izdarīs! ja esi muļļa kas nespēj fējai pateikt ko gribi vai negribi, tad sēdi mājās un glaudi zoss kaklu vai nu ar kreiso vai labo roku.

Link to post
Meitenes
Ierakstīts
pirms 5 minūtēm, argo99 teica:

Par mūžam " jauno Samantu" 😅 ,lai gan nesen aizejot ciemos..tiesam isti nekas nemainās,salidzinot ar vairakiem gadiem atpakal...gan vizualais izskats,gan gadu skaitli sludinajuma tie paši 😂

 par vizuālo nepateikšu ir mainījies vai nav, jo apciemojis biju tikai vienu reizi , pāris gadus atpakaļ, kad gadu skaitlis bija 37,  tagad jau 38 uzrāda. sakopta fēja,  laba attieksme , veiksmīga dialoga uzturētāja,neko sliktu par darbību gūltā neteikšu, tomēr  kaut kā pietrūka.   angliem Dorians Grejs mums Doriāna Greja.....

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Blondy teica:

ne citus datus . 

Ummis vēl padomijas laikos aizķēries...labs kadrs , kad sāk uzjautrināt apkārtējos..... Ummi izspļauj vēl kaut ko , lai ir par ko pairgt!

 

pirms 4 stundām, Ummis teica:

ev vienmēr pie kaut kā jāpiekasās?

tagad viesnīcās prasa papirīšus ar cipariem virsū. bez tiem tiešām nummuriņu , lai sasauktu fēju ciemos, nedabūsi!

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts
pirms 9 minūtēm, Sandis_P teica:

Domāju  ka Nimfomāne šo visu lasa un rēc pilnā balsī 😂

padomju laika mājām slikta izolācija.    nav jāiet kaimiņiem uz zoo, lai izjustu savannas noskaņas.....

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts
pirms 2 stundām, banan4ik teica:

nimfomāne ir sieviete, kurai ir vienalga, ar ko, kur un kā, galvenais, lai būtu seksuāls akts.

traki!  iedomājos klibu tantuku, babas Jagas vecāko māsu, kas pa Grīziņkalnu aurodama,  dzenas pakaļ večiem.....nabaga Ghetto Games apmeklētāji.....

Link to post
Meitenes
Ierakstīts
pirms 5 minūtēm, Donlucky teica:

var sākt lūkoties

vēl jau meklētājs jauns , 25 gadi pat ūsas nav kārtīgi uzaugušas. .... varbūt kļūsi slavens ar rakstiem ,par saviem piedzīvojumiem. ir kur tiekties , vari pacensties mūsu meistaru pārsplaut!

Link to post
Meitenes
Ierakstīts
pirms 7 minūtēm, sidlav55 teica:

Vai ir kāda ko ieteikt ne-biežām izpriecām?

sāc ar Mežciema simtvārdīgo , ūdeni taupošo zaki un turpat netālu esošo  mūžam jauno Samantu....nepačukstēšu , bet var gadīties ka tāds konveijers kā  iebraucējām, nav.

Link to post
Meitenes
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Artuuurs3223 teica:

Kur meklējat meitenes kas nav konvojera tipa? Vai ir kāda ko ieteikt ne-biežām izpriecām?

kārtējais kas neko pats nav piedāvājis , bet cer ka banderlogi grūstīdamies rindā sasviedis fēju ciparus! jau piekto gadu esmu šeit un tādu kas cer ka nupat grābs un skries pie labākajām dāmām ir bijis ne viens vien.  varbūt ka kas mainījies bet lielāks variants ir , ka gaida aplauziens.      viens vienīgs sāka ar to ka ieteica divas darbones , bet atpakal saņēma pigu.... neviens kaut nedaudz prātīgs cilvēks nedos svešam vecim savu labāko, jo nav zināms kas tas par ezīti slēpjas miglā.  

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 26. aprīlis - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 26. aprīlis - Iemesls nav norādīts
pirms 3 minūtēm, Aldis123 teica:

Un kaa tas butu saukt savadak?

perpentuum mobile.

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 26. aprīlis - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 26. aprīlis - Iemesls nav norādīts
pirms 10 minūtēm, Aldis123 teica:

Man sieva tiekas ar viriesiem,vina ir nimfomane?

nepatīk šis vārds sauc savādāk!     vārdu krājums ir diezgan liels......

pirms 18 minūtēm, baravedis teica:

ej atver viņai fanu klubu un fano tur

vai vērts apvainot vienam otru . tantuks jau gandrīz nogājis no skatuves. saglabājiet jauko , kas ir bijis un liekaties mierā. 

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts
pirms 7 stundām, baravedis teica:

Kāds tādai vēsturei sakars ar to kā feja pašlaik komunicē ar klientiem?

viss tek un viss mainās. sludinājuma teksts man arī tāds jocīgs man liekas. izskatās ka ļaudis gaida kad matrona pasauks, paši baidās pazvanīt , kad spiediens liels. vai ari vecāki par mani un piemirst par viņas eksistenci. nākas atgādināt......

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts
pirms 21 stundas, daredevil85 teica:

Un dēļ šitādas prāta pišas diendienā foršās fejas paliek par konveijera raganām un brauc pulēt vācu un austriešu krānus, lai tik idiotus atsijā hausmadāma ☹️

uz to viņām jārēķinās , ka ne tikai fiziska bet arī garīga jāšana šajā profesijā bija un būs. Saulkrastos ,  kāpu pusē celiņi, kādreiz kāds ir iebraucis . pāsvaldība uzliek  kieģeli, piedzenās pilns , ka nav kur kāju nolikt.....

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts
pirms 33 minūtēm, Devastator teica:

Uzzvaniju 40min pirms tiksanas. Pateica adresi un precizo laiku. Atbraucu lokacija un meginaju sazvanit. 12 zvanus un nekadas atbildes. Aizbraucu prom. Telefonu protams ieliku melnaja saraksa jo tada attieksme pirmkart pret naudu kuru vina pelns visspar nav normali. Pec divam stundam redzu melnaja saraksta izzina. Vari braukt esmu uz vietas. Pzdc ... nezunu ko vina tur lieto un uz kadas hujnas sez bet sarunat pec 40min un but uz vietam pec trim stundam nu tas toc ar galvu problemas. Nebiju un neiesu!

 kad paliek garlaicīgi , paākstās. ja negribētu , tad vienkārši uz nezināmiem nummuriem neatbildētu. bet pat tāds ieraksts kā Tavs veido viņai reklāmu. noteikti ir daudz gribētāju , kas vēlētos vinu sastapt . viss nezināmais piesaista. kādu laiku atpakal piezvanīju... atbild , balss patīkama, bet nievājoša attieksme dominēja. pie kopsaucēja nenonācām . interesanti būtu apskatīt un pamēģināt kas tā par radību palika, bet  ne tik liela lai censtos to piepildīt.....

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 3. aprīlis - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 3. aprīlis - Iemesls nav norādīts
pirms 2 stundām, cucispeps teica:

OK, tagad beidzot ir skaidrs, kāpēc @sidlav55 visus pamāca 🤣🤣🤣

 šonakt  atkal saldi gulēšu, jo  jūtu kā  viens trumulis zobus griež..... bet te jau ieraksts tāds veiksmīgāks , nekā tas murgs  tevis radīts , kuru izdzēsa.  labi ka tā , jo slavināt visu pisu , kā nacionālo varoni un ar kādām metodēm viņš , tavu prāt tiktu galā ar kaiminu no austrumiem....tādu trakumu nespētu visi Aptiekas ielas nama patstāvīgie klienti, kopā sanākuši! skatos Porzigods ne velti cenšās , ka pat tevi ieguvis par fanu.  tūliņ vēl bessamemučo ieliks like un varēsi kaifot!

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 3. aprīlis - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 3. aprīlis - Iemesls nav norādīts
pirms 1 stundas, Santaa25 teica:

OMG ! 😳Lai Tev viss izdodas ! 
Un nesatraucies , man ar maniem klientiem viss ok , tie mani nepārrunā forumos ! 👍

tas nav man raksturīgi , lai es satrauktos!       lai vecas !   manu , ka pamatīgi besamemučo satraucas. žēl ja nometis karoti aiz skrobes.  

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts
pirms 4 minūtēm, Santaa25 teica:

Ej izgulies , apciemo Iruci !

atkal netrāpīji!  es naktīs loti labi guļu, kad esmu kādu sakaitinājis.   pārāk maz esi atsūkājusi , lai jau sāktu kādu pamācīt!    kāpēc ne , lrucis klusēdams piekopj savu amatu. Tu te lien visiem apakšā, zvankstot, klientus tikai atbaida.!

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Ummis teica:

ej tač tu galīgi. es ar viņu neesmu ne reizi ticies. no kurienes kaut ko tādu izfantazēji? es jau gadu neesmu bijis uz eskortu latvijā.  es pēdējoreiz uz eskortu biju janvarī pie leišīem pa 30. eiro uz 30 min gan minets bij gan vaginālais. te latvijā nekā isti laba nav. es arī neko labu neteiktu diži par leišiem. un eskorts vispār ir savā ziņā naudas izmešana.

 

sakārojās  visu pisu slavas?  sāc jau iedomāties ka par Tevi tie posti bija rakstīti? nu nē taču! par velti sacēlies spārnos...

pirms 4 stundām, Santaa25 teica:

Tev ar galvu viss labi ? Vai spēj domāt tikai ar apakšējo ? 😳

 

 

 

paldies ka rūpējies un apjautājies par manu veselību..... ar galvu sen nekas nav kārtībā!   ar galviņu gan , viss ok. kad uzaicināsi ciemos, varēsi nokonstatēt pati.... bet pēc tam nerakstīšu par došanu dupsī, lokāciju un naudas attiecibu pret pakalpojumu kvalitāti. !

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts
Just now, Labi00000 teica:

"diemzel"? t.i., dikti gaidi porzingoda apmeklejumu bez gumijas un beigsanu ieksa?

 tas tas mazākais, kas vinu var interesēt!    fēja noteikti grib izjust , kā ir palitk mitrai , kad ar roku pa minci un kulminēt pie stiprākiem grūdieniem.....

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts
pirms 4 minūtēm, Santaa25 teica:

Diemžēl nē ! 😉

kāpēc -diemžēl?   baidies atzīties , ka esi visu pisu kepās pabijusi?  vai ari ceri to   sagaidīt pie sevis ciemos?

Link to post
Labi dodu.
Ierakstīts
pirms 55 minūtēm, Osis77 teica:

Kāda viņa gultā?

te bija atsauksmes,  ne visai pacilājošas.   biju labu laiku atpakal. neko tādu lai ietu vēlreiz un ieteiktu citiem , nesanēmu.

Link to post
Irucis
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 30. marts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 30. marts - Iemesls nav norādīts
pirms 8 stundām, Ummis teica:

NJĀ. Labāk neizteikties. Es tikai apsveicu tevi esi veselīgs puika ka tev tur vispār kaut kas ar viņas stāvēja. 

esi ļoti izmainijies!   neņaudi , bet jau sakarigi izsakies.   varbūt , kad visu pisu  nespēs , pārņemsi viņa rūpalu?  tikai neraksti tā kā vinš,  tēlaināk un vairāk iz dzīves!....

Link to post
Svetlana (52)
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 29. marts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 29. marts - Iemesls nav norādīts
pirms 19 minūtēm, cucispeps teica:

Porzingod ir mūsu valsts slepenais ierocis. Ja putlers mēģinātu mums uzbrukt, Porzingodu fiksi nosūtītu pie robežas, un pretinieka karavīri no uzbudinājuma sāktu viens otru ņemt dibenā un orāli apmierināt. Viss, skrepas pagalam, karam beigas. 

Aptiekas ielas iemītnieki  visi kopā kaut ko tādu nespētu uzrakstit vistrakākās lēkmes laikā....

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.