Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
RDRD (30) 29818951
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Extaze teica:

Kur tu dabūsi tās mazās un vēl pa tādu cenu un ja pat atrodi neaizmirsti pieskaitīt viesnīcas un smigu plus vel velns zina ko 

Gan jau bāros un klubos kaut kādos. Pērkot dzērienus un utt. Bet es nekad neesmu bijis bāra vai kluba persona. Sāpīga tēma. 😂 Un drīz droši vien jau skaitīšos par vecu man liekas tam. Vismaz priekš 19-20 gadīgām. Es jau tuvojos vecumam, ka sievai būtu jābūt. Bet nav vēl. 😂

Link to post
pirms 14 minūtēm, Feeling teica:

Ko lai saka,tev kkas nogaja tatad greizi ar viņu tapec viņa tā. Gadu atpakal tikos,viss notika. Nu varbut nav skaistule un spridzeklis gultā,bet atlaist riekstus bij ok. Vai ietu vēl? Laikam nē.. 😑

Teikt var vienu lietu protams un darīt ko citu. Viņai viss it kā bija ideāli. (Vismaz tā runāja un lika noprast, tamdēļ jau uzticējos).Es neesmu agresīvais drāzējs vai tml. Bet laikam acīmredzot nepatika kaut kas. Neko nepasaka - nobloķē, aizmūk. Rodas sajūta kā apkrāptam. Pat nesanāca 1h sekss. 150€ un 20€ par alkoholu. 🤣

Tad jau varēja vismaz pusi naudu atgriezt kaut vai un pateikt, ka kaut kas nepatīk. Nevis būtībā nozagt 150€.

No sākuma vēl gribēja, lai viesnīcu vispār īrēju. Tur vēl -40€ būtu. 🤣

Darījums/noruna ir uz nakti. Tad rodas iespaids kā apkrāptam. 

Link to post

Sarunāju tikšanos uz nakti. Puhā. Sabijām kopā 3 stundas. Pirmās divas tikai runājot un dzerot. Esmu naivs cilvēks un uzticējos. Palaidu uzsmēķēt, jo pats nesmēķēju un pēc tam gaidu kā idiots.

Bilde varētu būt reāli viņa, bet pirms kādiem 6-7 gadiem. Izskatās tagad uz 30, pati teica, ka 28. Krieviete, bet ļoti labi latviešu valodu iemācījusies, nerunā ar akcentu. Liels tetovējums ar puķēm vai kaut ko tamlīdzīgu pa visu kreiso roku. Un mazs tetovējums uz otras rokas. 

Prasa 150€ par nakti. Iemesls kāpēc arī tik ļoti uzticējos, jo pirms kādiem 3 gadiem biju jau redzējis šo pašu sludinājumu un atsauksmes bija it kā labas. Tagad, protams, saprotams, ka tās atsauksmes bija scam vai pašreklāma par sevi. Cerams, kāds cits neuzķersies. Numuru gan jau uzreiz būs nomainījusi. Ķermenis tāds kā bildēs joprojām. Tāpēc domāju, ka bildes reāli viņas.

Garīgo sabojāja nepajokam. Savas zeķes un ūdens pudeli atstāja. 🤦‍♂️

Screenshot_20230422-222354_Samsung Internet.jpg

Link to post
RDRD (30) 29818951
Ierakstīts

Man prasīja 150€.

Neiešu jau kaulēties. Nav ētiski. Pa 150€ var aiziet pie jaunām, svaigām seksuļām.

Pati sev iegriež. Jaunākais pievedums jau arī gudrs palicis. Redz klienti nenāk. Piektdienas vakars. Visām uzrakstīju. Visām viss vakars brīvs. Neviens nenāk. 😂 Cenas nolaida no 150€ uz 120€ /1H. Bet tāpat mauc veco vēl sistēmu, ka par ekstrām jāmaksā vai vispār nav ekstru.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.