Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Sintija (23)
Ierakstīts

Pirms dažiem mēnešiem. Varu apstiprināt iepriekš teikto un attiecīgi:

a) super girl - jauna, skaista, smaržīga, pakļāvīga;

b) visi no atraisītās uzvedības iespējamajiem riskiem arī ir TUR par nieka pieci nulle bonusu.

Link to post
Lika 23
Ierakstīts
41 minutes ago, Alex2020 said:

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-kuram-patik-taisit/7695600.html

 

Встретился на днях. Девушка небольшого роста, стройная и довольно симпатичная. Договорились на 70, встреча в авто в районе Волери. Все общение по мейлу. Хотела куни, но не решился на такой шаг, хотя и красивая киска. В целом неплохой вариант для быстрой встречи на 15-20 минут. Из опций - можно кончить в рот, решил спустить на киску и таким образом передать привет другим любителям куни. 😝😄

Screenshot_2.png

Apsveicu. Esmu rakstījis reizes 5. 2 reizes saņēmis atbildi "Čau". :)  Tālāk nekāda turpinājuma.

Link to post
ПРИЕДУ🍒OUTCALL (25 gadi)
Ierakstīts
19 hours ago, Toms1987 said:

Nevienam neiesaku so cucinu. Pilnigi neatbilst foto, gadi apmeram +10. Sestdienas nakti atsaucas tikai vina, panemu uz 2 stundas, bet es loti nozeloju, ka neatsaku uzreiz.Kad izeja no vannas, izskatas sausmigi, pilnigi vina negerbies,liels veders, krutis sausmas! Ta vina negrib, to ar vinu nedrikst, dara viss ka robots. Izskatas pec narkomanes,prieksejas zobus viena vai 2 nav. 

Pec stundas vina saka, ka grib iet smeket uz , Un pec tam sms, ka vinas bernam ir temperatura, un steidzigi vajag braukt majas. 

Pati zinu, ka lohs, bet esiet uzmanigi! Samaksaju 300 par 2 stundam Un 40 taksis. 

Labak izmestu miskaste. 

Numurs 28982550

Screenshot_20230920_144755_com.android.chrome.thumb.jpg.b38e258148e899f4ad732f1a9824b5db.jpgScreenshot_20230920_144921_com.android.chrome.thumb.jpg.2fb9d6255f3d2c2346eb366c1982e451.jpg

 

Šķiet man arī bija šī pieredze pirms gadiem 4-5, bet vismaz mazliet lētāk... kaut kur naktī sarunāju šo brīnumaino meiteni... Nu ir viņa pabriesmīga, bet toties braucēja... :) Atbrauca, paprasīja, lai iedodu naudu (plus mīnus 100), es apstulbis iedevu, un tad viņa teica, ka noskries līdz taksim samaksāt. Atstāja kaut kādu smirdīgu somu ar lupatām... Kā ķīlu. :)) Tajā naktī es viņu vairs neredzēju...

Bet stāstam ir daļēji pozitīvs iznākums. Reiz pamodos viesnīcā pēc balles un kaut kas man neatbrauca, neatceros kas ... un, ak vai, piekrita atbraukt šī daiļava, saposusies, nomazgājusies... cik patīkami bija viņai pateikt, lai pišas prom un tērē man nozagtos eirikus... :)) Pieprasīja, lai maksāju par taksi, es laipni atteicu. Diemžēl vairs neesam tikušies.

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.