Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Anzelika19; 4sex.lv
Ierakstīts

Saka ka ir gatava satikties gandrīz jebkurā laikā,utt.
Sūta arī citas fotogrāfijas kas nav redzamas profilā un pat video! Sazinās tikai 4sex.lv un e-pastā,bet telefonu kategoriski nedod! Profils itkā reģistrēts diezgan sen,bet aizdomīgi ka nav nevienas pašas atsauksmes,un izskatās ka pat Lielmeistars nav šo apciemojis! C222BF53-522D-495B-BCBF-2F39D9FC24E8.thumb.jpeg.df68a85023bb3400ea3bbcdcf8ba5a3f.jpeg

D424360B-21CE-416E-BEBA-F7D539A1D365.jpeg

Link to post
Anzelika19; 4sex.lv
Ierakstīts

Sveiki,vīri! 
Varbūt kādam ir zināms kas vairāk par šo “darboni” no 4sex.lv? Piedāvā plaša spektra pakalpojumus,augums labs,par seju,protams, gaumes jautājums,bet nekur nevaru atrast nevienu atsauksmi…..

Link to post
vejaaslota (48) Gribu.lv
Ierakstīts
15 minutes ago, Tagil2 said:

Viņa vnk gaida tramvaju. Tu esi lohs vai tramvajs?

Kas ir prostitūta? Def.-Sieviete, kas sniedz intimpakalpijumus par maksu.

 

 

Es Tev prasīju definīciju vārdam “prostitūta”? 
Uzdevu pavisam citu jautājumu,ja Tev uz šo jautājumu nav atbilde,un es skatos ka nav,tad droši savas dziļās domas par tramvajiem un vārdu definējumus drīksti ievietot citā,atsevišķā sadaļā zem jauna Topika! 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.