Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Zoe (20 gadi) (28754747) 
Ierakstīts
15 hours ago, Zilonis veikala said:

Oho, neko sev jūs te tirgu esat uztaisījuši :D 

Es katram kurš piemeta savas "5 kapeikas" neatbildēšu, bet džeki kas šo lasa un uzskata, ka viņi "draudzējas ar savu galvu", kalu - es saprotu, ka šis ir sabiedrisks, atvērts forums un te iegriežas dažāda intelekta līmeņa indivīdi, ar savu atsauksmi es vēlējos padalīties, lai informētu jūs par savu pieredzi tāda kāda tā ir izklāstot, gan labās lietas, gan arī ļoti negatīvās. Katrs pats apstrādā šo informāciju sev tīkamā līmenī, ņem to vērā vai tieši otrādi neņem un uzņemas atbildību, ja gadījumā kas.. 

Lai nu tā būtu "gudrnieki" - izglītojošs moments - ceru, ka +1 karami nopelnīšu. :D 

STS analīžu bloks (vispārējās STS iekaisuma infekcijas), + vēl ir baktērijas kuras var atrast tikai asinsanalīzēs, proti tās dzīvo cilvēka ķermenī un tas ir normāli, bet zināmu baktēriju iespaidā tās var savairoties un radīt lielas problēmas vīrietim. Sieviete daļu no šī visa var pat nejust 1-2 mēnešus un viņai var arī analīzēs šis tas neuzrādīties, bet v;īrietim 3-5 dienu laikā tas radīs akūtas problēmas! 

 

- Chlamydia Trachomatis 

- Neisseria gonorrhoeae 

- Trichomonas vaginalis 

- Mycoplasma hominis 

- Mycoplasma genitalium 

- Ureaplasma urealyticum 

- Ureaplasma parvum 

 

Kā es zinu, ka problēma radās no šīs dāmas - nu es neguļu katru dienu ar citu, vai arī ar vairākām dienas laikā.. Un ja man nebija problēmu un 3-5 dienu laikā pēc tās rodas, nav tālu jāmeklē - kura bija pēdējā... :D Morāle šim visam ir  - ja "pērkat pakalpojumu" tad visu tikai un vienīgi ar gumiju vienmēr...  

 

 

 

Biedri , @Zilonis veikalavai fejai  arī pazinoji , ka esi aplaimots ar STS buķeti ? Pēc fejas komentāriem, laikam jau nē. 
Dīvaini, ka  nepabrīdināji btiedus uzreiz,  kad noķēri  , bet  tad, kad jau izdzerti divi antibiotikas kursi . 

Link to post
Squirt
Ierakstīts
22 hours ago, beerbeer said:

Varbūt kāds var ātri noraksturot Blondy? Aptuvenais vecums, svars, garums, simpātiskums(zinu zinu, vienam meita, otram kleita, bet tāpat)

Piemetīšu piecas kapeikas no manis. Blondy zinu sen, kad viņai vēl bija dabīgās krūtis . Simpatiska un ļoti kopta sieviete , kas apzinās savu vecumu un  sevi pilnveido. Silikons 3 izmērs, ļoti labi uztaisitas . Dzirdēju, ka Blondy priekšā nopietna sejas operācija . Drīz varēsim likt  viņu kategorija 35+. 🙈
Augums ļoti labs, pat perfekts. Izskatam nevaru piesieties . Daudzas esmu apmeklējis  , bet tik  seksuālu un daudzpusīgu  sievieti otru neesmu saticis .

Atgriežoties topika tēmai , šī sieviete skvirto un daudz 🙈

Blondy , zinu, ka lasi forumu. Tu māki turēt laktiņu augstu! 🙊

Link to post
Kat ❤️ (24 gadi) 28245425
Ierakstīts
Just now, daredevil85 said:

Nav gan tā, viņa lika 20-21 jo dēļ liekā svara izskatījās vecāka. Kādreiz šo tematu cītīgi apsprieda Beztēmā ar Alanu, kad Kaķis pats bija aktīvs forumā 😊

Varbūt tu ar Zanīti jauc? Skatos, šai vēl sludinājumi pazīb, nav atradusi sev papuci, kā kādreiz stāstīja.

Ko jūs Kaķi aizbiedējāt? Bija forši padzīt luni, pafilozofēt.

Kaķi, nāc mājās! 😂

Es neesmu neko sajaucis. Pats uzravos uz ļoti labam  atsauksmēm par Kaķi . Es nevaru pateikt sliktu par meiteni , bet tas nav mans,  ne izskats , ne darbība neuzvilka . Ne jau tikai attieksmes dēļ eju pie fejam. Nu nav mans. Otrreiz noteikti neiešu . 

2 minutes ago, daredevil85 said:

Viņa tevi personīgi aizvainoja kaut kā?

Kāpēc mani viņa aizvainoja? Normāla meitene , bet velme atgriezties nav.

Link to post
Kat ❤️ (24 gadi) 28245425
Ierakstīts
On 3/23/2023 at 10:15 PM, daredevil85 said:

Rets gadījums, kad karjerai attīstoties, gan izskats gan serviss paliek labāks (ja atmiņa neviļ, ir nometusi pārdesmit kg). Bildes, vecums (25) atbilst, moderatoram derētu atjaunot topika nosaukumā.

Kopumā, biedram @bearboots līdzīga pieredze, patiešām īpaši izceļas attieksme, komunikācija nāk dabīgi un ļoti ātri pazūd tā sajūta, ka esi samaksājis par pakalpojumu. Procesā, respektīvi, arī nekas nelikās samākslots vai sasteigts. Kopā nobiju ~1h40min, skāde 3x oranži papīri.

Sejas ziņā atļaušos nepiekrist, es dotu cietu 8nieku, ja noņemtu lieko. Pat izbrīnījos, ka nav ielikusi lūpu fillerus u.c. plastiku. Gaume, protams, katram savādāka - man personīgi nepatīk plastmasa. 

Vai iešu vēl? Jā.

PS. Dīvaini, bet atmiņā iekrita mūzikas izvēle 😂 Pierasts ka pie UA skan RusskijTOP40 vai MTV un jāvālē deju mūzikas tempā, šeit gan bija Led Zeppelin un RHCP😂

 

 meitenei sen jau nav 25 , 30 noteikti. Ja meitenei ir 25, tad sanak , ka darbojas no 15 gadiem , jo Kaķis darbojas jau vismaz desmit gadus 😂

par pārējo  katram savs. Kaut kā neuzrunāja  ne izskatā , ne darbībā. 

On 3/24/2023 at 11:26 AM, daredevil85 said:

Pats pabrīnījos 😂 Savulaik standarts visām meičām bija Enigma, ja gāji pie krievu tautības tauriņa, tad bieži varēja dzirdēt "odinočestvo suka" vai kā tur bija 😂 Teikšu godīgi, krievu šansons mazliet nosit atmosfēru, labi ka pie LV tauriņiem nav nācies dzirdēt Klaidoni un Apvedceļu 😂

Tu brauc pie fejam klausities mūziku vai darbināt ?😂

Link to post
19 hours ago, ruffurz said:

Man grūti pateikt, kas te īsti notika. Vai zem šīm bildēm strādā dažādas līdzīgas, vai tas slinkais nīlzirgs, kuru satiku ir ļoti labi apguvis Photoshop iemaņas, vai pirms 10 gadiem tā izskatījās kā bildēs. Ja reiz tik tālu bijām nonākuši, tad domāju, ka dzīvē jāiegūst dažāda pieredze, tāpēc lielās krūtis un riepu piedzīvoju. Diemžēl komplektā viņai nāk arī slinkums. Kopumā sliktākā pieredze līdz šim. Neiesaku.

Paldies par brīdinājumu ,  doma  viņu apmeklēt . Vairs velmes nav😂

Link to post
Helga 36 (40+?) 20102999
Ierakstīts
3 hours ago, snaiper said:

 У меня получается пока печень не здохла.. поэтому и деру.. что печень дороже пизды.. извини за грубо но за то честно.. лекарства стоят денег🤷‍♀️

Мне удобнее умереть от того что не чувствуешь.. чем мучатся  от боли по женски 🤷‍♀️

Es vispār brīnos kā tik mazā tirgū kā LV var sev visu laiku šādi klientus atbaidīt  atļauties abas kundzītes😂

Par resnu alkāni, kādas pie centrāltirgus var par velti savākt, tik iedzert jāpasauc 😂

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
8 hours ago, Markus94 said:

Ja ar Rudo domā Kaķi tad nedomāju ka viņa tiekas tik uz mutiskajiem darbiem. Tā jau forša beibe (Vismaz pēc manas pieredzes) tik ja vien takse būtu draudzīgāka 

Ja tā. Esmu apciemojis Kaķi. Attieksme ok, bet ne jau tikai atbraucu dēļ attieksmes . Nekas atmiņā nav palicis , lai gribētos atgriezties . Augums nav mana gaumē, krūtis lielas, bet nu tik tukšas, ka apetīte pazuda . Sekss nekas īpašs. Minets- ir ok , bet daudzas citas fejas to dara labak . 

It kā meitenei nav vainas , bet nu kaut kas nav . Varbūt nav manā gaumē. 

Link to post
Helga 36 (40+?) 20102999
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2023. gada 11. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2023. gada 11. janvāris - Iemesls nav norādīts
2 hours ago, sidlav55 said:

i pokoj nam toļko snitsja!!!!  Tev kā vienmēr izdodas nelaikā piedirst aubē..... kāda sūņu nagla pakaļā , neļauj mierigi dzīvot?

Nekas, pagaidīsim , kad Māris atnāks . Morenitei ies plāni, vins atmaskoja, ka viņa ir īstā Melnmate , kuru viņš meklē  😂 

@Māris krass, morenite Tevi gaida😂

Link to post
Helga 36 (40+?) 20102999
Ierakstīts
1 minute ago, snaiper said:

Какие фанаты.... 

когда я срать пойду ты тоже снимать будешь?

или у тебя ж*** только на Инстаграм чужой выкладывать

Ja tu , Saulit, Tik Toka nofilmesi ar draudzeni kā  padirsisi, ielikšu 🤣 

Ja jums abām patik rādīt  savus feisus pasaulei, kāpēc gan šeit mēs nevaram papriecāties 🤣

Link to post
Elīna xx amgb***@inbox.lv
Ierakstīts
5 minutes ago, marss2003 said:

Ja. Dāmām ar Jums ir garlaicīgi. 

Nav brīnums ka viņas par jums tādas lietas stāsta. Šausmas. Ja jums nemaz nav iztēles. Sieviete jums dod iespēju izpausties bet jūs tikai 3 pozas zināt . Latvijā tiešām vīrieši Sexa ir vēl akmens laikmeta. Žēl jus

Pietiek dzert😂

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 27. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 27. janvāris - Iemesls nav norādīts
3 minutes ago, Desmit said:

Gaumes dazadas bet labakā figura un seksigās vietas ir šai meitenei.

https://www.gribu.lv/lv/eskortpakalpojumi-masaza/😻🌼lelde🌼😻-Riga-3059525

Tu mani šodien uzjautrini 😂 kapec tas jāliek Baibas topikā😂😂😂

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts
1 minute ago, Desmit said:

Tada sajuta, ka te novākušies vieni slimie. Ko var nemties, kāda izskatās kā drāžas u.t.t. Maukas tam domatas lai drāztu un pats tad varesi novertēt. Brauc izvalē un tad sapratisi der vai ne. Nepatik nakosreiz meklē citu. Piedavajums liels. Es pieturos pie vienas patstavīgas, bet dažādibai apciemoju ari citas. 

Viena problema gan ir, gribu atrast kura pienems divus večus. Ir piedavats, bet nepatik man resnas.  Kads te stasta ka Baiba ar diviem, bet cik esmu prasijis tad saks ne. Ja nu kadam ir kada slada meitene zinama kura nem divus tad padodiet zinu.

Lasu un ņirdzu😂 tu uzvedies kā samilejies skolnieks 😂 tu brauc virsū visiem, kuriem nepatika Baiba,😂 jā, man nepatika viņa .

Link to post
Elīna xx amgb***@inbox.lv
Ierakstīts
4 hours ago, Porzingod said:

Atskats par tikšanos pirms mēneša pēc puh sludinājuma (sludinās regulāri ar dažādiem vārdiem un e-pastiem) :

Hey💋
Tikšos tavā auto uz minetu50€ ar koptu vīrieti -30

Info deva rakstiski. Takse bija pieci.nulle eur par mutisko un vienpadsmit.nulle eur par klasiku. Foto atbilst. Vizuāli jauna sieviete, pustumsā izskatījās, ka ir arī ķeizargrieziena rēta. Attieksme lietišķa un laipna. Vieta bija Andrejsalā, netālu no Katrīnas dambja un Eksporta ielas krustojuma. Telpas ar visām minimālām ērtībām. Pirms dušas norēķins, pēc dušas pie gultas. Tālāk nedaudz maigošanās un ar roku ap minci, kamēr palika mitra. Tad pamīšus dažādos leņķos no aizmugures un misionārs, kamēr bija pagājis laiks un arī pietika, jo jau slāpa no svīšanas. Procesā pati iekarsa un zināja, kā pašai labāk, periodiski kulminēja un stenēja ļoti patīkami, īpaši pie stiprākiem un dziļākiem grūdieniem. Brīžiem pati gribēja nedaudz pakļauties, lai tur rokas aiz muguras, pietur aiz matiem, kakla u.tml. Iespējams, ka ir bijusi kādu baudvielu regulāra lietotāja, jo šķiet, ka citādi tāda veida degsme un fiziskā noturība 50+ min darboties bez apstājas ir reti sastopama. Opcijas: ja kopts, skūpstīšanās un viss bez gumijas. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 1h 10min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija patīkama un varētu atkārtoti, īpaši, ja būtu ērtāka loģistika un dotu arī dupsi, jo ar viņu varētu sanākt visās 50 nokrāsās.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 8.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,7.

 

Capture20211225_2.JPG

Capture.JPG

Capture1.JPG

Capture2.JPG

Piefiksēts . Šeit nedrīkst mērcēt 😂

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.