Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Oksana (49)
Ierakstīts

@saša iz seļmaša

 

Ja runa iet par iepazīšanos, tad tinderis pilns ar smukām beibām, biju tur uz minūtēm 10 palūrēt, kas tur darās, svaipo pa labi -krasota, svaipo pa kreisi - krasota.Biju mazliet parsteigts , cikām ir instagram ar smexy bildēm, un vai Onlyfans konts🙈. Ehhh živut že ļuģi, jāsāk arī dzīvot onlyfans.com/obmnibusssupersexyfuntimebuss ,..................tik... vienam ......kka..... garlaicīgi ..........................😉 

PS. Ar nesaisītu tēmu............ sveiks jūrniek @Vienīgais Gators 🙊

 

 

 

PPS. IMHO tāda sajūta, ka PG troļļo ar copy/paste/šablona atsauksmēm. Pie kuras neiet pie tās " ja kopts, skupstīšanās, anālais, viss bez gumijas un beigšana iekšā", vai nu lej, vai ieraugot OP krānu vecenēm veras ciet, grib palikt stāvoklī. Varbut es kļūdos.................ko es zinu , tik meklēju sevi vēl. 😌 Neņem ļaunā @Porzingod, tik pāris domu graudi 🤗

Link to post
Oksana (38) 27275254
Ierakstīts
23 minutes ago, Varis1984 said:

vardu sakot... te vienkārši sēž kaut kādi "tēvaiņi" un reāli brutāli  piesējušies man... kāda jums daļa.. taču ejiet savu ceļu ja jums tik traki kaut kas nepatīk... ejiet maukojaties... es nesparotu kāpēc jāsāk uzbraukt...

Vot, ar šo ir jāsāk, katram...

runajot par maukošanos, reku derot kā fiksais variants

 

Link to post
Oksana (38) 27275254
Ierakstīts

Kur ir pierādijumi ka pats neesi maukas pircis? Tagad krievi sliktie ukrainā, tak tiko bija super cilvēki nevieno nepazemoja. Varim kognitīvā disonanse.

Tak es par tēmu, iemetu linku, feja derot rieksti izšaušanai, bet izradās ka pazamoju cilvēku kka.

ĻOTI bēdīgi ir ja, lai justu pazemojumu pietiek redzet internetā melnus burtus uz balta fona. Tulīt visiem pa piecām potēm vajadzēs, apkures rēķi reizes 3 lielāki, visa alga nodokļos, sāk noskaņot jaunai sērgai. Groza viņu kālētāko palaistuvi negroza, pietiek ieslegt zombokasti lai veidotu cilvekam viedokli.  Par to viņš nejūt pazemojumu, bet par kko, kas rakstīt internetā mauku forumā viņam sirds sāpot. 

Bļaģ, būtu man tava enerģija , būtu es pasaules valdnieks 😁

Link to post
Oksana (38) 27275254
Ierakstīts

Veltijums Varim, ja tagad netikšu dēmonus izdzīt, tad es nezinu. Par to drišanu nezinu gan, parasti eju uz poda, bet ja vēlies varu arī uzkraut uz galvas, neno.........ne........................😬 NeNoSodĀm....................

Vienmēr kads cits ir vainigs, Varis nekad nav vainīgs, Varim vienmēr taisnība, Varis runā patiesību...................................kurš tagad uzpiež savu viedokli..............................

Visi tādi neapmierināti priekš pišas foruma.😁

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.