Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 17.05.2024. at 21:37, PepeTheFrog teica:

Es jau vienreiz teicu šādu frāzi - savu viedokli vajag izteikt, kad to prasa (iespējams teicu to tev vai citam foruma dalībniekam). Dzīvojot ar loģiku "dzīvojam brīvā valstī, varu teikt kur, kad un ko gribu", tu:

1. Padari sevi par apsmieklu

2. Nezini, tad lietu, ka arī brīvā valsti nav atļauts teikt visu, kas ienāk prātā - ja gribi šo pārbaudīt, uzraksti fb, ka spridzināsi Saeimu, kādu skolu, vai slimnīcu. Pat elementāri pēc likuma tev nav tiesību aizvainot policijas darbiniekus (cik zinu policisti vienkārši bieži piever acis uz šādām lietām).

3. Tavs viedoklis ir vērts, tik cik tas nes labumu citiem t.i. tavs viedoklis, ka prostitūcija Latvijā ir slikta un tevi neapmierina, tāpēc tu vairs to neizmantosi ir nekā vērts. Foruma dalībniekiem nekādu interesantu pārdomu vielu tavs viedoklis neraisa un gulēsim mēs tikpat cieši un saldi kā iepriekš.

nu vecīt vispār kas tie pa salīdzinājumiem? spridzināsim seimu salīdzini ar to ko es rakstīju. varētu padomāt ka kaut kas bija tur tāds uz to pusi? kāda loģika kaut ko tādu salīdzināt? cilvēk tu tiešām izlasiji ko es rakstiju? tas pamatā bij ne par to ka es vairs neizmantošu arī ne tas bij tikai mana piebilde un nevienam par to te nav jāsatraucas, pat ne pašām prostitūtām. Viņām par to arī ir nospļauties. viņām klienti droši vien pietiek. Ja ne, tad iet uz maximu kasēs sedēt.   Elementārāk vairs nevar izteikties.

Link to post
Sofija (21), 25396271 ( 20546698 )
Ierakstīts
On 17.05.2024. at 21:42, sidlav55 teica:

ja vēlies izvārīties, tad pacenties to darīt beztēmā. vari droši manā topikā čerkstēt!   bet Tev gan fantāzija!!!!! centrāltirgus bomāriem taisies atsūkāt......var gadities , ka kāds , kam iztēle spilgti strādā , jau sīki vemj , stādoties priekšā, kā tas izskatās.   ka tik neiepatīkās, dzersi kopā odīti un bez zobiem......lūdzu te neizvērsies!  atrodi beztēmā topiku un izpaudies maksimāli!

ES Nesāku. BET tu sāki te manā virzienā ar to Ļenganumu. Tāpēc NEVAINO MANI. Kāds KOMENTS Tāda atbilde. kaut kā apmēram tā. un ja kas negāja runa par bomāriem- vecīem gan gluži tik traki nav. 

Link to post
Sofija (21), 25396271 ( 20546698 )
Ierakstīts
pirms 2 stundām, sidlav55 teica:

tas laikam kaut kāds , tikai Tevis izdomāts pašapmierināšanās paņēmiens?  par to , ka tev ļengans  čibriks , pats te visiem klāsti.    savu naudiņu , protams , lieto pēc saviem ieskatiem, sakrāmē divās vai trijās kaudzitēs....kāpēc domā , ka braucu Tev augumā? tikai dažreiz mēģinu saprast , ko esi atkal izpaudis un izsaku minējumus. iznīksi , nerakstīsi ,  tad arī no manas puses neizskanēs ne pušplēsts vārds!

to tu pats izdomāji par ļenganumu. nu ja man tas jādara ar kādu kura tusē tur pie centrāltigus iespējams ne ar visiem zobiem padzīvojusi ar uzblīdušu ģīmi no odīša vai citiem surogātiem bez zobiem no kompānijas kas dzer odīti tad jā. 

Link to post
Sofija (21), 25396271 ( 20546698 )
Ierakstīts
On 16.05.2024. at 13:59, sidlav55 teica:

nedomāju ka  uzklausīs Napoleons Tevi.  atšķirībā no Tevis , par naudas trūkumu viņš nežēlojas un nelielās , kā , Tu ar mīksto , jeb lēngano  locekļa maxsimālo stāvokli!

kāda saistība droķīšanai ar ļenganu locekli? Vārdu sakot nepiekasīsimies. Tā ir mana nauda un mana darīšana. Ja ta ir tava nauda un tava darīšana tad var kaut ko piekasīties. Ko es daru ar viņu un manuprāt man nav jābrauc augumā par to ka es to daru un ko daru.

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 16.05.2024. at 08:38, Moderator teica:

Es ceru ka tu arī vairs nerakstīsi šeit savus postus.

Ja raksti tad atceries ka ir jālieto komati tur kur vajag - ar tavu līdzšinējo rakstīšanas manieri saprast domu prasa diezgan lielas pūles.

LIelais latviešu valodas gramatikas pazinēj moderātora kungs. Es izlaboju savu tekstu kur mazliet bij kļūdas saliku komatus. Ja ir laiks pārlasiet uzmanīgi. Ja izlasījāt un neuztvērāt manu elementāro muļķa valodu tad mēs vai nu dzīvojam citās ""sfērās"" vai arī nepatika tas ko rakstiju. Es dzīvoju brīvā valstī un es varu izteikties un esmu tiesīgs pateikt kas man derdzas un kas šajā sakarā tiešām nerullē sava ziņā par ko man nebūtu ""jājusmo"" attiecība par prostitūciju latvijā. Pēc būtības par to nebūtu jājusmo it kā vispār, ka tāda pastāv. Vai ne tad?

Link to post
Sofija (21), 25396271 ( 20546698 )
Ierakstīts
On 10.02.2024. at 15:57, Leosexual teica:

😁ja es tā izdarītu 90% ka neaizietu vispār. Labāk liekas ir ņemt 1h ar 2x beigšanu

tad kāda jēga iet vispār ja dročī vai ne? ņem un nodročī un miers un neej nekur. i nauda kabatā ir laiks ietaupās. katrā lietā savi plusi tā teikt. 

pirms 3 stundām, juicycock teica:

Post nut clarity... es citreiz pie sevis nodomaju pēc mashaa kulačkovas- re 300 eue ietaupīji...🤣

 es moš varu pateikt ka es ietaupiju 400. 😁

Link to post
pirms 45 minūtēm, pablo12345 teica:

Vai arī tā ir tā pati Amanda no pļavniekiem, kura jau savu nr ielika otrā sludinājumā. Un lai nebūtu vienāds, tapec nedod. Cenas atšķiras.

tak pa lielam viņas varēja visas vienādu cenu likt puslīdz. vai arī vispār ja godīgi tur cenu griesti ir noteikti vajadzīgi. jo tas pats pakalpojums klasiskais seks uz 30 min cik tas varētu maksāt? reāli? nu manupŗā tas vairāk pa 40. eiro uz 30 min noteikti nemaksā 

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
pirms 1 minūtes, sidlav55 teica:

nesapratu Tavu dzilo domu! ko Tu te gvelz?  pavasaris vai eirovīzija sastūmusi Tavu prātu......

tad izlasi kamer saproti. to kad večiem ir totāls ""nihilimsms"" ka tikai dod sūkāt vienalga kur... ka tik pasūkā. un tapec tādas auto minetnieces te saradušas. 

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 7.05.2024. at 15:33, sidlav55 teica:

ko Tu te vari apsūkāt zināmas lietas, šajā sfērā viss sen sakārtots, i 1 h i 3 h i uz diennakti.....Baltkrievijā  galvaspilsētā, hotelis Minsk ideāla vieta. un kā jau pieminēja Jānis Milk, meitenīti savu ņemt nedrikstēja līdz , katrā stāvā bija dežurants un par 50 rubliem / liela nauda tajos laikos/ atveda tādu , ka mute palika vaļā, miss Visums tuvu nestāvēja. uz visu nakti , serviss ideāls. neko gan extremālu nedrikstēja piekopt , bet ari nekādas pretenzijas , ka to nedrīkst un tā nevar nebija. meitenite tādu prasmi rādija , ka likās ka vina iemīlējusies tevi līdz ausīm un atdodas pēdējo reizi dzīvē. niki un stiki bija , tipa šampānietis derētu un konfektes. bet neko daudz un galvenais garantija , ka neko nepakers līdz....

ne uz minsku ne maskavu nevar braukt tas nu i fakts politisku apsvērumu dēļ. kas bijis ir izbijis redzi viss tapis jauns. un tas kas tagad ir auto un tie varianti tas ir garām un tas būtu jāizskauž, bet daudziem večiem, ka tik dara un ka tik taisa viņiem pie pakaļas pilnīgs nihilisms kur ar ko un kad ka tik ir un ka tik sūkā vai laiza vai dod iebāzt apmēram tā es raksturotu šo sitāciju. Es jau smejos, ka ja ieraugu ka piebrauc auto pie meitenes kura to gaida uzreiz ir skaidrs, kas tas viss ir.  Sarunāta minetniece auto. Kaut gan varbūt, viņš paziņu kaut kur taisās vest... 

Vārdu sakot in the end. Es uz kādu laiku pats vispār lieku ""mīksto"" uz eskortniecēm un likšu turpmāk dēļ tās situācijas iepriekš minētās un arī citu faktoru dēļ kāda ir pašlaik latvijā. Es šo pakalpojumus vairs neizmantošu.

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 26.04.2024. at 16:37, JānisMik teica:

Atlikušajiem 19% pietiek, ja pasaka ka otrā persona brokastis neēdīs, bet pēdējam 1%, var pateikt, ka vēl neesi otro personu izvēlējies un pateiksi vēlāk, kad būsi gatavs.

Nekad un nekur nav bijušas nekādas grūtības. OK, Minskā senos laikos labsajūtas pakalpojumu sektors bija zem federālā jumta, tur obligāti bija jāizvēlas tikai no viesnīcas piedāvātā kontingenta.

nav runa par brokastu eešanu vai neešanu bet kaut vai fakts kad kāda velna pēc man jāņem viensica uz 24 h lai pargulētu ar prostitūtu tu man pasak to? tas ir tikai viens no punktiem. pec tam ir virkne citu punktu arī par to pašu ka lai tu pasaki ka vēl neesi izvēlējies otru perosnu un viņa nāks vēlāk. tu tiešām to nopietni jeb dzen te ""ķēmu""?

nu vecīt tad tu vispār ironizē jeb to nopietni par to minsku seno laikos?  

runa kā nekā iet par to kā tiek un kā ir saprotams tas fakts ka tu nevis nāc uz to viesnīcu pavadīt nakti ar savu tā teikt meiteni vai kā lai sauc, bet tu paņem to ""īrējamo seksa pakalpojumu sniedzēju"" tur ir ļoti daudz nianses kas to var nodot. kaut vai fakts par to pašu laiku. pieņemam ka tu pat paņem to viensīcu uz 3 h kur tā  var bet tak parasti ir uz 1 h. tad reāli tā biebe uzreiz skrien prom a šis ko ta dara? paliek tur vai otrs variants ar steidzas prom. adminiem viesnīcā uzreiz ir skaidrs aha prostitūcija.  cik ir zināms viņi ir uz to rūdīti tikai lielāko daļ gan aju ka piever tomēr tās acis tie kas izdod iz 3h pieļauju. jo tur jau ir tas ka tās 3 h ir tās kur iespējams tas. jo kuram vajag ņemt numuriņu uz diennakti lai nopistos ar prostitūtu pa 1 h? tas ir stulbums

tāpec rezumējot  visu šito tikai varu pateikt. tiešām pirlnīgi nesaprotu kapec ja reiz jūs tās kuras sevi paŗdodat nevarat un nejēdzat vismaz tik elementāras lietas sakrātot ka ""klientu"" pieņem pie sevis savā vietā. j taskes tad ir pietiekami labas lai nosegtu izdevumus.  nevis tikai vietas nav. vai tiešām vīrieši visi ir ar mieru auto variantos un viesnīcās šito pasaākumu? tas ir tāpat kā ja es eju pie masiera tad viņš saka ņem viesnīcu vai auto tevi masēšu manuprāt. bet nē tas tagad rodas par ierakstu paraksti visi šitie auto mineti par kuriem jau var sākt ironizēt. 

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
On 22.04.2024. at 05:27, sidlav55 teica:

beidz kost! sāc atiet!  vai uz darbu nav jātaisās?

tev vienmēr pie kaut kā jāpiekasās? 

On 22.04.2024. at 11:51, JānisMik teica:

Šķiet tu kaut ko jauc. Viesnīca nav tas pats, kas nakts patversme.

bez ironijas nopietni ne pa velti vienīcā prasa kontaktus no abiem viesiem. ja nu vienīgi atnāk džeks un gaida to savu eskortnieci ar pliku pakaļu un štrumentu jau.  Bet arī rodas jautājums kapec tā sieviete tur atnāca piem. uz stundu un kapec viņa tieši diezgan precīzi iet prom un šis paliek hmm. kas jūs domājat viņi neko nojaust nevar? vaine? naivie. domājat ka viņi nav rūdīti uz šito apjaušanu? domā ka visiem tiem hoteļniekiem tas patīk? nebūt ne viņi to mēģina ierobežot. tas ir grūti pierādāms fakts bet ne visi to pieņem mazs kas to tolerē. tā kā neironizē tā ir. pieņem :""skarbo ralittāti"" 

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts
pirms 6 stundām, addict teica:

Shitas atsita visu gribesanu 🤦 tas i psc, tiesam meitenes nevar panemt kaut kadu airbnb tajas dienas kad strada, tacu jau pirmais klients nosedz visas sis izmaksas, vinas tacu pasas del sii zaude uzreiz lielu dalu potencialo klientu 🤷

Jo organizet vel pasam vietu ir pilnigs stulbums, kapec man pie pasreizejam cenam, kuras jau tapat ir augstas butu vel jamaksa ieverojama summa par viesnicu? Tad tads elementars pasakums kaa aizbraukt kaut kur izshauties jau velk uz 250€ 🤨

nu ja vien tas auto un viesnicas variants nav letāks. tad tad pasākums būs puslīdz tāds pats. 

pirms 1 minūtes, Ummis teica:

nu ja vien tas auto un viesnicas variants nav letāks. tad tad pasākums būs puslīdz tāds pats. 

bet nu patiesība jau ne viesnīca vēl  ne tik jo tomēr aministrācija vispār daudzkur pret to iestājas. vispār nekas tāds tomēr nebūtu tur vēlams. tāpat jau auto kas zin kādas acis tur var uzgulūnēt. ok lielākoties nē. bet ja to dara publiskā vietā tad jā. vispār jau no prostitūcijas ierobežošanas viedokļa vispār var sniegt tādus pakalpojumus tikai savā vi nomātā īpašumā. ta kā viesnīca ir galīgi garām teorētiski vai auto ar. protams kas to pārbaudīs. bet ja viesnīca ir pilnīgi pret kaut ko tādu tad viņiem mēdz būt savas metodes kā to uziet. un ja ir pamatotas aizdomas visdrīzāk dorsības nolūkos atkāŗtoti vienkārši šajā viesnīcā ""viesi"" var arī nereģistrēt un viņs pat var tik melnajā sarkastā.   

Link to post
Nimfomane
Ierakstīts
pirms 7 stundām, daredevil85 teica:

Un dēļ šitādas prāta pišas diendienā foršās fejas paliek par konveijera raganām un brauc pulēt vācu un austriešu krānus, lai tik idiotus atsijā hausmadāma ☹️

cik zinu tad anālais bieži ir pa lielāko piemaksu pie tam samēra diezgan lielāku. un pat nesaprotu no vienas puses ja godīgi kam to vajag tik daudz lielāku. tur nav nekas tāds labāks. tur pat tieši otrādi vajag attiecīgi sagatavoties pašam. vajag lubrikantu plus vajag vēr maku plašāk. un gala rezultāts ko ir vienāds vienmēr. anals vai neanāls kefēriņu izšļācina penis un vsjo. tāpat kā noraujot sev.    

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Labi00000 teica:

Izlasi visus sodienas topikus - šis ir tas pats bomzienes iruca drazejs.  Augsta cena no nepasarga no tādiem.

ej tač tu galīgi. es ar viņu neesmu ne reizi ticies. no kurienes kaut ko tādu izfantazēji? es jau gadu neesmu bijis uz eskortu latvijā.  es pēdējoreiz uz eskortu biju janvarī pie leišīem pa 30. eiro uz 30 min gan minets bij gan vaginālais. te latvijā nekā isti laba nav. es arī neko labu neteiktu diži par leišiem. un eskorts vispār ir savā ziņā naudas izmešana.

 

Link to post
Irucis
Ierakstīts
pirms 57 minūtēm, Porzingod teica:

Atskats par tikšanos pirms 3 mēnešiem pēc puh sludinājuma (agrāk bija pie Siguldas tēmas, tagad pārvākusies uz Rīgu):

Piedavaju, klasisko, oralo seksu, kuni, esu Riga, vieta ir, var tava vieta, analo nepiedavaju, zvani divi pieci divi seši, seši, pieci, divi, divi, esu slaida auguma, bilde mana, watsapa cits numurs divi četri deviņi septiņi pieci viens septiņi seši 252665** 249751**

Info deva sarakstē. Takse bija pieci.nulle eur. Foto un apraksti atbilst. Vizuāli MILF tipa sieviete ar nedaudz krunkām un krokām. Attieksme laipna un draudzīga. Vieta bija netālu no ČIekurkalna 7. šķērslīnijas un Čiekurkalna 2. līnijas krustojuma. Sākumā norēķins, pēc dušas nedaudz maigošanās un centīgs mutiskais. Tālāk no aizmugures, kamēr pietika. Procesā stenēja patīkami, īpaši pie stiprākiem un dziļākiem grūdieniem. Opcijas: ja kopts un sakarīgs, skūpstīšanās, viss bez gumijas un beigšana iekšā. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 30min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija vairāk zināšanai, bet varētu atkārtoti, ja dotu arī dupsi un būtu ērtāka loģistika.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 7.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,8.

Cap.JPG

NJĀ. Labāk neizteikties. Es tikai apsveicu tevi esi veselīgs puika ka tev tur vispār kaut kas ar viņas stāvēja. 

Link to post
pirms 26 minūtēm, Porzingod teica:

Atskats par tikšanos pirms 3 mēnešiem pēc puh sludinājuma

Info deva telefoniski un sarakstē. Takse bija pieci.nulle eur. Vizuāli slaida sieviete, varētu būt čigānu izcelsmes, krūtis patīkamas un dupsim no aizmugures laba forma. Attieksme laipna un draudzīga. Tiekas auto vai viesu mājās. Sākumā norēķins, centīgs mutiskais un ar roku ap minci, kamēr palika mitra. Tālāk dažādos leņķos misionārs un no aizmugures, kamēr pietika. Procesā stenēja patīkami. Opcijas: ja kopts un sakarīgs, skūpstīšanās un viss bez gumijas. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 20min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija patīkama, varētu atkārtoti, īpaši, ja būtu ērtāka loģistika un dotu arī dupsi.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 8.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,8.

Capture.JPG

visur tās nolādētās 20 min. 😁reāli 30 min parasti izvēršas 20 min tā teikt 10 min tiek nožulītas. 

Link to post
Sintija (23)
Ierakstīts
pirms 39 minūtēm, Porzingod teica:

Atskats par tikšanos pirms 3 mēnešiem pēc puh sludinājuma :

Heya. Jaunā 23gadus skaista meitene piedāvā pie sevis šovakr patīkamu tikšanos. Sagaidīšu tevi sexigi un ļoti kvēli. :) vēlos par 30 min 120euro 1h 200 . Vēlams atsaukties kas vēlas tagd tikties:)❤️ Bez ilgam sarakstēm. Rakstīt tikai tiem kas vēlas tagad.

Info deva sarakstē. Takse bija divpadsmit.nulle eur. Foto un apraksti atbilst. Vizuāli jauna un slaida sieviete. Attieksme laipna un draudzīga. Vieta bija netālu no Brīvības ielas un Palmu ielas krustojuma. Sākumā norēķins, pēc dušas nedaudz maigošanās, mutiskais un ar roku ap minci, kamēr palika mitra. Tālāk misionārs un no aizmugures, kamēr pietika. Procesā gribēja būt pakļāvīga un stenēja patīkami, īpaši pie stiprākiem un dziļākiem grūdieniem. Opcijas: ja kopts un sakarīgs, skūpstīšanās un viss bez gumijas. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 25min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija patīkama, varētu atkārtoti, ja dotu arī dupsi un būtu ērtāka loģistika.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 7.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,6.

 

 

Cap.JPG

Cap_wp20204166_20240327.JPG

002.JPG

003.JPG

neko sev. 120 izmest par 20 min kas nav pat 30. citas tādau taksi prasa par stundu. Kas tur bij labāks kā citām kuras par to pašu ciparu uz 1h tāda vecumā?  

Link to post
Svetlana (52)
Ierakstīts
pirms 6 stundām, Porzingod teica:

Atskats par tikšanos pirms 3 mēnešiem pēc puh sludinājuma :

Доброе утро, есть желание)) встретится, пишите на ватсап.. Обьявление комерческое, место для встречи ваше

Info deva sarakstē. Takse bija septiņi.nulle eur. Sludinājās agrāk ar īstajām bildēm, bet neatrodu. Vizuāli GILF tipa sieviete ar krunkām, krokām un arī milzīgām krūtīm. Attieksme laipna un draudzīga, nedaudz saprot arī latviski. Vieta pašai nebija, sarunājām telpās, kas bija pieejamas un ar visām minimālām ērtībām. Sākumā norēķins, pēc dušas nedaudz maigošanās, mutiskais un ar roku ap minci, kamēr palika mitra. Tālāk misionārs un no aizmugures, kamēr pietika. Procesā pati zināja, kā pašai labāk, stenēja patīkami un periodiski kulminēja, īpaši pie stiprākiem un dziļākiem grūdieniem. Opcijas: ja kopts un sakarīgs, skūpstīšanās, viss bez gumijas un beigšana iekšā. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 40min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija vairāk zināšanai, bet varētu atkārtoti, ja dotu arī dupsi un būtu ērtāka loģistika.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 6.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,7.

 

Cap.JPG

nu 70. eiro 50+ sievietei njaa. tās izmisums jeb arī vienkarši tā teikt ""partijas uzdevumā" iztestet eskortnieces vai reāli ""entuziasts" iztestēšanai un atsauksmju sniegšāna tīri pēc pašinicaiatīvas. tā arī nezinu kas slēpjas zem Porzingod.  

Link to post
Sofija (21), 25396271 ( 20546698 )
Ierakstīts
On 28.03.2024. at 10:12, glamurla teica:

Karoče, Eiropā ir vēl trakāk ir qvikijs kas ir 15-20 min, tad i pus maratons un tad ir maratons tas ir 1H un par cenām atriecīgi pusmaratons ir apmēram mūsu cenu līmenis, bet maratons 1H ir vismaz divas x dārgāk jo fejas saprot ka noraustīt otro koku ir grūtāk un darbietilpīgāk nekā pirmo, kā teikt uz svaigām emocijām. Ir vēl opcija 45min.

 

tas vai nav atkarīgs kur kad un ar ko tomēr. vārdu sakot kāda starpība 15-30 min. tas nav iespējams reāli nogrādēt.  nevar reāli pa 15 min neko izdarīt. tur atnākot vien sanāk jareķinās kā min 5 min. pēc tam pa 5 min nevarbūt nekāda beigšāna. plus duša ir ne mazāk kā 5 min jārēķinās. 

Link to post
Karina
Ierakstīts
On 30.12.2023. at 21:34, sidlav55 teica:

 re kā!    ir kad 10 mim  laikā visu padara, te 120 min ņēmās!  vai nu ilgi vīnu dzēra , vai vīna iespaidots , temps saplaka?

jā iedzerto vīnu grūtāk ir beigt. 

Link to post
Sofija (21), 25396271 ( 20546698 )
Ierakstīts
On 10.02.2024. at 15:02, Jaukaiss teica:

Es gan ejot pie maukas norauju kulakā, lai ilgāk šo var drāzt visādās pozās,par vienu cenu

TU nopietni? kāda starpība tur tač ir pamata uz 30 min vai 1h. vispār jau tie ir tikai tagad ieviesti tādi 30 min agrāk parasti bij vienmēr 1h. tagad ""dinamiskais"" laikmets. un veči maksā un iet uz tiem īstiem variantiem pat par 100. eiro. agrak bij lidz 1h viena takse ts bij pa labu ""klientam"" tagad šito 30 min tās eskortnieces ir izdomājušas šķiet lai paprasītu vairāk naudu.   

Link to post
BJsexygirl (18) G-Chat
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 28. marts - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 28. marts - Iemesls nav norādīts
On 23.03.2024. at 19:02, nuinafig teica:

Tieši tā, prasīt var cik vien vēlas. Tāpat kā ss.com piemēram ir kas pārdod vecu izrūsējušu žurku par 3,5k piemēram. Viss gala beigās atkarīgs vai būs dalbajobs kas nopirks. Man vēl pašcieņas un pelēkās vielas pietiek, lai atteiktos. Kāds cits protams teiks ka vnk nevaru atļauties ;)

es piemeram vispār nesaprotu kāda jēga ir vairāk dot pa minetu kā 30. eiro lai cik viņa skaista. vai tas vispār ir to vērts. vai tiešām tad labāk nav vienkārsi nodročīt. nekā tikties uz pustundu par kaut kādiem 100. eiro. 

Link to post
Kaķenīte
Ierakstīts
pirms 7 stundām, Blondy teica:

Vispār Ummim prāts  strādā pareizā virzienā  . Viņs uzskata, ka sekss ir  tikai abpusējas simpātijas pamata . Ja nav abpusējas simpātijas , tad ipaliek cerība   , ka pēc izdzertās  viskijas pudeles, tās  var rasties 😂

esot tāds humors ka jo vairāk iedzer jo meitenes glītākas. vai tas strāda arī uz sievietēm? bet es ta netiku teicis. seks varbūt teorētiski ar jebkuru sievieti vīrietim kurai ir vagīna tas tā tīri teorētiski kas ir tikai "utopija" 

pirms 1 stundas, Blondy teica:

Jebkura gadījumā labāk raksti savus piedzīvojumus ar sievietēm nekā raudi, cik maukas dārgas .  Tev nemaz tik dzīve tik drūma kā Tu saki, Tev ir sievietes  pie kurām var piestaigāt ar viskijas pudeli .😇 un vel kafiju pacienā 💋

vairāk sliecamies varbūt uz vienskaitli.

 tas tomēr ir kaut kas cits mani piedzīvojumi un tas par to "mauku dāŗgumu" ja tā var teikt. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.