Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Sintija (23)
Ierakstīts
On 3/30/2024 at 8:26 PM, JānisBR said:

OMG! Un ar visām bez gumijas! Vispirms  pabriesmīgo Iruci izpurina un tad dodas pie dārgā gala!

Pa ceļam bijis Liepaja, bet tur var strideties vai viņs pielaida kautko vai viņam pielaida

Link to post
BJsexygirl (18) G-Chat
Ierakstīts
On 3/23/2024 at 12:52 PM, Leosexual said:

Pareizi atbildēji pirms uzbrauci.

Tirgus neļauj man maksāt vairāk pat ja itkā varu atļauties.

Sofija 22 piedāvā pa 70 labu dziļo bez gumijas un vēl ar norīšanu.

Tie tad šobrīd ir cenu griesti par BJ. Jebkur, kur es maksātu vairāk, es justos kā apzagts.

Bet es ari uzskatu, ka katra drīkst likt savu cenu. Vienkārši jārēķinās ka nebūs optimāla peļņa.

Neaizmirsti ka cenu nosaka face control.

ja esi vecs, neglits, smirdigs, var gadīties ka ar 250 nepietiks.

Ja sarakste esi jocīgs, protams dāma startā jau prasīs vairāk!

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
12 hours ago, kkaakka said:

nu ja jau tā, tad atklāšu "noslēpumu", padarbināt kādu sex toy izmaksās daudz lētāk, nevajadzēs lietot prežus u.t.t. :D

Tas nav relaks, apgulies un izbaudi.

Maksaju par pakalpojunu pietiekami, lai nebutu janem gumija lidzi

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
6 hours ago, sioux1 said:

Tad jau tīri okei, ja tava sieva, meita vai māte strādā par prostitūtu, aplakpojot mūs visus. Tupa padarbinās ar gaļas gabalu , bez emocijām, un vēl naudu ģimenei atnes. Principā, shēma normāla. 

Tad sedi pie sievas un nemekle info foruma! Neaizmirsti izdzest history!

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
On 2/1/2024 at 5:07 PM, MotoKing said:

Kas tas ir ja nav iešana pa kreisi. Ri taču ar citu sievieti guļ. Ko te murgu stāsti 😁visas darbības ar otru personu ir pa kreisi . Vēl maksā par to😁

Ja butu milestiba, romans tad butu pa kreisi!

 

Link to post
Krista
Ierakstīts
1 hour ago, sidlav55 said:

vienu,  tagad zinām , ka ir nokērusi! 

Viņam jau cena neintere! Lielmeistaram ir visas perkamas japaneğina! Viņa misijai nav nozimes cenai, galvenais pataisit mitru un piešlakt!!

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
On 1/31/2024 at 12:07 AM, Cortez said:

Katram ir sava izpratne par jēgu dzīvot / nedzīvot / sadzīvot  ar Sievu. Sievas mēdz būt dažādas un lai cik tas dīvaini neizklausītos - mēdz izmainīties kopdzīves laikā gan fiziski gan raksturā 😀. Dzīvē ir dažādi periodi un gandrīz katram tie ir atšķirīgi un sava argumentācija kāpēc iet pa kreisi. Ja Tu domā ka Sievas neiet pa kreisi Tu rūgti maldies, arī viņām ir sava argumentācija kāpēc ...  Ieteiktu nozēlot to kas nav izdarīts , nevis to kas ir.

Neuzskatu ka iešana pie prostitutam ir iešana pa kreisi! Cits iet uz sporta zali, masažam, katram savs!

Tur tak 0 emociju, 0 jūtu, prosta gaļas gabali.

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.