Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Aisha (26 gadi) 27344754
Ierakstīts
1 час назад, Mārčons41 сказал:

Pieregistrējos te vēlreiz, lai vairs neviens nenāk pie viņas! Nu ja - kādam bija ok, lūdzu, PM! 

Izskats 6.5/10 

Sekss 2/10

Oral 3/10

Masāža 0.5/10

Attieksme 0.5/10

GFE 0/10

Lūdzu, netērējat laiku! Gāju uz stundu - pēdējo “palku” pat nenometu - pēc komentāra “u meņa rot ustal”. Kopumā liekas vai nu pārgurusi vai nu vienkārši salietojusies.

Aizrakstiju par neapmierinātibu - biju dušā mājās un pie darbones - teica, ka man krāns smirdēja! Pipec!

Nu es tiešām vienmēr mazgājos, tīros! Vienkārši pretīgāka attieksme NAV bijusi!

Naudu arī pieprasija uzreiz - rokās 🙈

 

IMG_6548.jpeg

Когда деньги давал - она их тоже нюхала? Мало ли тоже воняют чем... а не, это же другое😂😵💶

Link to post
Anna 25 / 26920933 / Pļavinieki
Ierakstīts
38 минут назад, johnyc сказал:

Veči, es viņai uzrakstīju, kā esmu to darījis 100tiem meitenēm visā pasaulē. Standart komunikācija - cik, uz cik ilgu laiku, lai atsūta kādu bildi. Viss ok. Pasaka cik, pasaka ko, pat bildi atsūta. Kad es viņai rakstu pēdējo standarta jautājumu - kur, viņa pēķšņi pasaka ka ar mani netiksies. Es jautāju - kas noticis? Viņa man atbild, ka es smirdu un esmu viss zilumos un ar mani netiksies, jo tiekas tik ar normāliem džekiem :)))))))))))))))))))

Tur ir smagas galvas problēmas kungi, esat brīdināti. 

Как она по переписке почувствовала, что ты воняешь?😂😂👏

Link to post
Maza auguma <160cm petite
Ierakstīts

Эскорт под бомжей или скупердяев вообще не заточен. Если ты считаешь каждый евро и в полном ах.. от того, что надо платить за номер в отеле ( час или всю ночь какая нах.. разница) тебе надо искать другие варианты🌏

Link to post
BJ un sex tikai ar prezervatīvu
Ierakstīts

У нас это тупо способ больше стрясти с клиента. В европе в основном мбр включен, т.к. там уже всё в общий ценник входит начиная с 200-300

Link to post
Meitenes
Ierakstīts
31 минуту назад, Leosexual сказал:

Realitāte ir tāda, ka GFE dinamika ir jāuzbūvē pašam ar regulārām tikšanās reizēm.

Pa taisno GFE dos ļoti reti kura, pa lielam tikai maziņā Maša to varēja (vairs nav Rīgā)

Согласен по регулярным встречам. Ещё хорошее отношение и внешний вид👌 

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.