Ziepniekkalns
Ierakstīts
· Paslēpa Moderator, 13. maijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 13. maijs - Iemesls nav norādīts
pirms 21 stundas, stock125 teica:
precize, jo esmu bijis pirms 1.5 gada, vina parvacas uz citam telpam, biju uz massazu un teica, ka neko iznemot massazu tagad nepiedava + tajas telpas nav gultas.
vina nomainija telpas? un ko tiesi var tagad sarunat?
Tagad kontaktu arī var sarunāt. Vieta gan sanāk, ka tā pati.
Jebkurā gadījumā vislabakā mauka zepčikā ir un paliek @besamemucho . Vienīgi mīnuss tas, ka viņš ir trans, bet nu vismaz dod visur un kā vien var vēlēties. 😉
Sveiki biedri un sieviešu mīlētāji😄👍Interesē kontakti vai kaut vecs links no dāmas Imantā(9stāvenes) Ja nemaldos Lana vai kas tam līdzīgs.(Melniem matiem.)Pazudis nummurs.(Nepieciešams gan priekam gan arī šim tam nopietnākam)Gadi ap 45 ,varbūt kāds sapratīs par ko rakstu šo penteri.Paldies .
Šo zinu personīgi, agrāk bija diezgan kopta un forša sieviete, dzīvoja ar vīru Mārupē un strādāja zobārstniecibā, stomotoloģijas institūtā. Lai gan gad jau laida vīram pa kreisi, pat ar mani. Es tik pabrīnijos, kas dzīvē tāds noticis, ka sākusi šādi darboties😅
Laikam tad ļoti piselīga, ka šādi nomainīja sfēru.
Ierakstīts
Uz otru numuru pameģini
Link to post