es nešņaucu visādus sūdus un neapmeklēju kaut kādu ūķus, attiecīgi man pilnīgi paralēli ko tur kas var sarunāt. Un man ir vienalga, vai meitene tērē naudu filleriem, sūta slimajai vecmammai vai krāj mašīnai. kas ir svarīgi, lai viņa izskatās labi, tĩra, smaržīga, seksīga, laba veļa, un nečīkst, ka piekususi pēc 1min jātniecē. Attiecīgi varu pateikt, ka Daniela (pret kuru tev kaut kādas nesaprotamas pretenzijas) toreiz pirms gadiem, prata izpildīt visu augstāk minēto uz 120% un vēl extra klāt, ja pats biji normāls un prati apieties ar dāmu. Un bija gan ar viņu par ko parunāt, gan pulkstenī neskatījās, a pašreizējās halturšicas ko var? da neko, fiksāk fiksāk, pa durvīm laukā, nākošais iekšā, jāpelna suķikiem nauda
18-20 Gadīgas
Ierakstīts
· Paslēpa Moderator, pirms 17 stundām - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, pirms 17 stundām - Iemesls nav norādīts
pirms 1 stundas, Leosexual teica:
Palasīju @alternatiive postu vēsturi, sākumā čikstēja tikai par cenām. Tagad jau pilnība pret prostitūciju. Kārtējais kapeikpisējs. Banot tādus un miers.
Cenas bija, ir, un būs vienmēr adekvātas, jo šis tirgus pats sevi regulē. Arī bieži meitenes izvēlas pacelt cenu un retāk satikties nevis bliezt konveijeru. Piemēram Yuki pacēla 2x gada laikā no 180/h uz 200/h un tad uz 250/h. Nekādu problēmu, vienkārši satikšu viņu retāk - nevis čīkstēšu kā @alternatiive. Ar Annabellu līdzīgs stāsts.
Nu kurienes šitais kauns par prostitūciju? Tas ir kaut kāds padomju mantojums? Man vienmēr ir licies win/win abām pusēm un kā dabiskākā lieta pasaulē.
Nav tik vienkārši. Tev snadzenītes ievirzītas tik kapekpisējs un dāsnais. Arī esi fetišists tāds ko pieminēju
pirms 1 stundas, Blondy teica:
Ja jau man nepatiktu, es ar to nedarbotos😊 Un ne jau mani nopērk, bet man maksa par seksuāliem pakalpojumiem . Tev nav jēgas Tev skaidrot , kas ir Escort pakalpojums un kāpēc tas ir vajadzīgs, kas tos izmanto , Tavam pelēkām šūnām , tas būs pārāk sarežģīti, ja es vel sāktu runāt par BDSM pakalpojumiem , fetišiem , cilvēkiem, kuriem pat nevajag seksuālu kontaktu , bet tikai pavadīt laiku sarunās ,utt Tu varētu pa taisno skriet uz baznīcu mest krustus .
Ja tu man tā privāti čakaretu prātu un uzspiestu savu nevajadzīgo viedokli , uzreiz uzliktu dubulto tarifu , jo smadzenes “ drā… “, ir ekstra pakalpojums 😊 jo manas smadzenes ir dārgākas nekā sekss
Tev patīk ka tevi izjāj par dārgo leosexuāļi un citi jobermaņi njā un tamlīdzīgi. Tai skaitā besamemuchol un "tukstošiem" vai simtiem mēnesī? Cik tev klientu ir dienā? Tu tagad tak sevi slavētl ka piedzimi par sievieti vai ne kura tiek drāzta caurumos pa maksu kā kuce? tādi drāž tavu pizdu un maksā par to ka tev patīk nevis sex bet nauda?
Tas, kas patreiz pazemojās, tas esi tikai Tu . Ne jau Tu būsi tas, kas norādīs , kas ir pazemojoši vai ne . Atrodi forumu , kur līdzīgi domā kā Tu, un varat sprediķot un spriedelēt , kamēr apnīk. Neviena prostitute nebāžas Tev virsu, ne tie, kas viņas apmeklē, kāda sakara tu te nāc un visus nosodi . Dzivo savu dzivi , nevis lūri, ko dara citi. Pazemojoši ir uzspiest savu viedokli tiem, kuri Tev to neprasa .
Tev patīk ka tevi drāž deviācijas pārņemt persona? Tev patīk ka tevi nopērk lai vari justies kā lellite vai tajā pašā laikā noteicēja personai kura nāk izmantot tevi?
Nu, tas viss ir pilnīgi subjektīvi - kas vienam šķiet adekvāts cipars, citam var šķist kosmoss. Ja tev liekas, ka nav adekvāti, vienkārši neapmeklē šos pakalpojumus. Man gan šķiet, ka daļa no šiem “kritiķiem” īsti neapmierināti ir… jo paši nevar atļauties samaksāt, un tad atliek vien izlikt dusmas šeit, lai justos nedaudz labāk 😅
Zini normāli vīrietim pat būtu jājūtas "pazemotam" pirkt seksu. Patiesības tā ir fetišs un atkarība deviācija tā teikt maksāt meičām par sexu. Vnk to dara tik daudzi jo viņi ir patiesībā seksuāli pataloģiski.l un viņu krāns ir tik nogribējies un sexa vajadzība ir tik spiedīga, ka viņus uzbudina sievietes, ja viņa gaida naudu no viņa un ir spējīgs dabūt gultā beibi pa naudu, jo atdodas pa naudu tas viņam ir tik fascinejoši utt. Lai neieslīktu detaļās. Vienkārši ir tāds fetišs "sex lellīšu" nopirkšana kurā ir paklausīga vai arī pakalpojuma saņemšana no "sex lellites" ir tik intriģejoša utt. Tie tipi nekad to neatklās saviem radiem piem. vecākiem vai tuvam draugam kurām morāles principi varētu būt tādi samērā "svēti" vai kristīgi, jo viņš domā ka viņu uzskatīs par lepnu iedomīgu mērgli vai arī bagātnieku kurām naudu nav kur likt vai vispār atgrūdīs. Tāpec to rūpīgi slēpj.
Tu gadījumā neesi tas, kas nan katru menesi, kad tuvojas pilnmēness , no dažādiem numuriem zvani un mēģini apgaismot , ka prostituticija ir slikta un piesauc Bībeli , lai es attopos un mums vajag satikties? 🤣
teksti līdzīgi 🤭
Tas es neesmu. Atbildi godīgi tev kāds tā dara? Tik traks vēl neesmu. Arī netikšos tā kā to ir kā sauc esit darijušu "jencīši" un.c. harizmātu "sektu" runājot jūsu valodā pārstāvji, bet tomēr vīri. Kas "tēloja" vai tēlo ka gribot sarunāt, bet beigās pasākums izvēršas, tāds kā meiteni kura noklīdusi prostitūcija cenšas izcelt uz pareizā ceļa sludinot viņai dievārdu utt. Skaita pātarus. Ja gribi ļoti par šo saņemt atlīdzību ka es tur ka klauns aizeju un tevi tur "iedvesmoju" kļūt par mūķeni nē. Es vēl tik traks neesmu un man tādam pasācienam naudu izmest negribas. Tāpat es neesmu nekāds sludinātājs kas nodarbosies ar prostitūtu vešanu uz pareizā ceļa ar šādwm metodēm. Es tik lielu noprast caur mājieniem ka šī nav īstā profesija jaunai meitenei kuru izvēlēties.
Tu laikam par sevi raksti? 😁 Žigolo karjera ir pēdējais, par ko esmu domājis. Mana doma bija tāda, ka es nevarētu darīt to, ko viņas dara par tādu naudu.
ja tu nevarētu darīt to ko viņas dara par tādu naudu tad tu gribi sastāstīt un pūst pīlītes... strādātu kā labiņais par un būtu priecīgs pat par 20. eiro pa reizi. nevajag te tagad tēlot un pūst miglu acīs.
Tu tā uzrakstīji, it kā nodarboties ar Escorta pakalpojumiem , ir ļoti kaut kas ŠAUSMĪGS , SLIKTS. Kāds sakars ar izglītību , pēc Taviem vārdiem, sanāk ka visas prostitūtes ir bez izglītības un dzīves izmisušas? 🙂
Katrai pērkamam sievietei savs iemesls , kāpēc viņa izvēlējās so nodarbi .
Tavus postus lasot , izskatās , ka Tev visvairāk no visiem vajag iet pie escortniecem , bet , viņas , suchkas, nepieņem Tevi pa 30. ☺️ gan jau būs labi, turies 💪
kāpēc man vajag iet pie escortniecēm? jo tu gribi vienkārši lai es eju jo tev tas ir izdevīgi. vispār jau pieņem ne tikai pa 30 arī pa 20 pieņem. bet es tak rakstīju ka neeju.
Spriežot pēc visa tava rakstītā, tad pie meitenēm tu neej (miljons iemeslu dēļ), tad rodās diezgan loģisks jautājums - ko tu vispār dari šajā forumā ?
es vairs neeju,. es cenšos cilvēkus apgaismot šajā tumšajā jobernīcā, kurā pastav vienīgi viss kas ir virs 50. eiro.h
pirms 5 minūtēm, Misterx teica:
Ko te varat pērties...meitenes piedāvā tikai pakalpojumus par tādu cenu kāda nu kopējā tirgus situācijā ir pamatota pēc pieprasījuma un piedāvājuma, kā redzams ja ir piedāvājums tātad arī ir pieprasījums un kopējais balanss arī saliek visu pa plauktiņiem, nesaprotami čīkstuļi un gaudotāji...lai gan vienmēr tādu nav trūcis ja paskatās jebkurā nozarē un par tiem suteneriem arī nesaprotams ko tādu var murgot, tie laiki ir aiz muguras, ja nu vienīgi iebraucējām un galīgi neattapīgām meitenēm droši uzrodas kādi izpalīgi kas attiecīgi pēc kaut kādas vienošanās paņem savu daļu kā jau jebkur kur starpniecībā kāds cenšas atrast savu vietiņu..
bet jūs tak ejat un esat tajā situācija līdzvanīgs misterx. ja vien ari neesi no tiem kas uzskata ka tiek atņemta maize ja tiek mēģināts tikai ieminēties. Man liekas ka tu vispār te gribi pilnīgu acīs miglu pūst. nav laika skaidrot kas un kā tur labi zini vārdus "eskortaģentūras"
pirms 13 minūtēm, Blondy teica:
It ka bez prostitutēm , ir arī ir sievietes, kas nesniedz escorta pakalpojumus . Kāpēc jālien pie pērkamām sievietēm , ja negrib maksāt un citiem šeit jānāk čakarēt prātu .Kur problēma meklēt mīļāko , kaut vairākas .
visas kas prasa naudu kaut 10 eiro teorētiski vispār pēc definīcijas ir eskorts ja kas. tā kā arī tās kuras it kā ir "mīļākās"" bet tā kā mēģina vai reāli pa tiešo prasa naudu par seksu uzreiz automātiski arī ir eskorta pakalpojums gribam to vai nē. bet tas ir fakts
pirms 40 minūtēm, Robot teica:
Smieklīgi lasīt, ka cilvēki sūdzas par pārāk lielu taksi. Tas, ka tu esi nabags, ir tava problēma, ne viņu 😄 - neviens taču nespiež iet. Es pats neietu pisties ar man nesaistošu sievieti pat par 10x lielāku naudu, un neesmu nekāds miljonārs, tākā man liekas ka cipari vēl ir mazi.
atšķirība ir tikai tāda ka ja esi reālists nevis pasakās dzīvojies par baigām bagatām nogribejušām tantem kuras tev kā žigolo dos lielo naudu tad varu tikai piebilst ka nāksies vien iztik ar nevis 10X lielāku naudu bet 0X vispār beznaudu. un iet ar savu žigolo karjeru kraut vagonus
Lai kā daudzām un daudziem nepatīk, tā ir izvēle kļūt par pērkamu cilvēku (sievieti vai vīrieti).
Un tajā visā apakšā ir viņu pašu izvēles pirms tam. Ja skuķim(izskatu šo variantu) nav sakarīga izglītība, kā arī darbs, skaidrs ka tādas pavelkas uz "noslauksim bagāto tētiņu".
Tieši tādēļ arī neatbalstu visas tās kosmonautes pa 200€ stundā vai 150€ pusstundā.
No manas puses šeit nav pat runa par maniem ienākumiem, bet par to vai tas manā skatījumā ir to vērts.
jā nu beidzot kāds sakarīģs kaut cik cilvēks šeit kas ir vienās domās ar mani daļēji. citādi te jau likās ka visi tikai suteneri vien sēž kuri ka kraukļi virsū saukā par idiotu. var redzēt ka ir pamatotas aizdomas par suteneru komentāriem. vienkārši viņam bail par savu maizi. arī tiek iztaisīta un radīts iespaids ka lielāko daļu visi skrien biezā slānī un ""neskaita kapeiciņas"". tak ko tu tur nevari drātei atļauties +30 piemest?
un tad vēl tie paši eskortgājeji valsti ar lamā, jo redz esot mazas aglas. moš tad nevajag iet pie eskortniecēm tad tās algas būs lielākas. tas ir tas mazākais. eskortu izmanto ļoti daudz attiecības esoši un precēti. tas ir tā problēma kāpēc to dara arī tādi. vēl kaut cik pieņemams būtu fakts ka nav attiecībās vai precēts. jo ja apmeklētu tik tādi kuri ir vieni tad klientu būtu daudz mazāk vispār. es neticu ka ir tik daudz kuriem nav nevienas.
Очень много девушек приезжают на дней 3-5 и работают 24/7 тупо забывая себе ноздрю, потом отсыпаются сутками. Такие к сожалению грустные реальности у многих фей. Думаю и вы многие у таких бывали, но даже не знаете об этом, так как по виду красивые, нормальные девушки, вообще не похожие на наркоманки
ja ir tik grūti moš tad labak tomēr maxims atvieglinās ikdienu? ko tu sūdzēties par eskortnieču smagumu. pašas izvēlās neviens ar varu nespiež. un tad teikt ka viņām samgi. kur ir viegli? kam ir viegli? domā tiem vīriem kas celtniecībā strāda ir viegli? domā pārējiem visiem ir viegli? ne nu ja pa feju ""strādat"" ir samgi nu es piedavaju ejiet uz maximu tur būs vieglāk tad. arī negrib? grib tik dzīvot spļaut griestos un gaidīt "mīļākā: vai ""vīra"" naudu?
nevienu normalu iznjemot adel neesmu redzeejis,reali satiekoties kautkadas apsitushaas,vainu pec zivim nes,bet lab ka pec bildem daudzam var redzeet ka kautkas nav kartiibaa,a tas divas kas cauru dienakti liek sludinajumus vai uz nakti,tas toch narkomanes,kaa var neguleet meeneshiem😁
reku varat shito piegazt pilnu un pectam pie arsta
nelieto narkotikas?
vispar tads noverojums,tiesi tas jaunaas 18-23 lielakaa dalja narkomanes,alkanes,ar kautkadiem zilumiem uz kjermeni,grieztam bruceem,fui,kad uz tadu trapies tad ilgu laiku negribas tikties nearvienu
jā tur vienai ar 20 gadīgai bij rokas bijušas grieztas. teica ka uznāca melnie un griezās. tad pīpē zāli lieto dažreiz ar ko stiprāku piem lsd, amfetamīnu varbūt ja dod ar koku iešņauc.
Tu joprojām esi idiots. Katrā tēmā smacēt vienu un to pašu kā papagailim lielu intelektu nevajag.
Ziedojies tautas labā, rādi piemēru, taisi meitenēm konkurenci- atdodies par 30 eināriem.
Skatoties no dāmu viedokļa, kas ir labāk: taisīt konveijeru un atdoties pieciem purniem par 30 eināriem gabalā vai satikties ar vienu purnu par 150 eināriem. Viens no pieciem būs spējīgs tādu summu samaksāt. Un kamēr pieprasījums pārsniegs piedāvājumu, brīvā tirgus ekonomikā, cenas augs
Ja tādi nja var atļauties iet nodrāsties pa 150 uz 40 min tad pēc tam nevajag gaudit ka kur Latvijā tik mazas algas un valdība slikta ka nedod lielākās. Citādu valodu jūs nesaprotat. Tad nedrīkst vispār teikt ka kur tik mazas. Jūs paši esat idioti ka ejat pie tādām kas neko negrib un atrāk ka tik samaksā un lasies. Ko var cepties te es nesaprotu par to ka kur varbūt tāds satraukums par to ka es pasaku kaut ko par to ka ko ejat un maksājat. Tad kas es tev maizi ņemu nost? Jeb Tu ar esi suteners?
Stulbums. Kurš tagad ir idiots? Ko jūs varat te cepties un nolikt ka saku ka tas viss ir uzpūsts un neadekvātas summas tie prasītas tad rej. Paši neko labāku nevar atrast skrien gatvi maksāt mēli izkāruši un maksā 80. Eiro pa 30.
jūs veči nomierināties needat meiteni "dzīvu" laukā kā saka. Tāpēc es pasen vairs neizmantoju nevienas eskortnieces pakalpojumus kura sludinās jo ir šāda situācija Latvijā. Un negrasos to darīt arī turpmāk.
Klausies tu sutener apklust d..a tāds.
pirms 12 stundām, alternatiive teica:
jūs veči nomierināties needat meiteni "dzīvu" laukā kā saka. Tāpēc es pasen vairs neizmantoju nevienas eskortnieces pakalpojumus kura sludinās jo ir šāda situācija Latvijā. Un negrasos to darīt arī turpmāk.
Klausies tu sutener apklust d..a tāds. Tas ir veltīts yundra.
jūs veči nomierināties needat meiteni "dzīvu" laukā kā saka. Tāpēc es pasen vairs neizmantoju nevienas eskortnieces pakalpojumus kura sludinās jo ir šāda situācija Latvijā. Un negrasos to darīt arī turpmāk.
jūs veči nomierināties needat meiteni "dzīvu" laukā kā saka. Tāpēc es pasen vairs neizmantoju nevienas eskortnieces pakalpojumus kura sludinās jo ir šāda situācija Latvijā. Un negrasos to darīt arī turpmāk.
Prece, pakalpojums- nu vai tam ir būtiska nozīme. Ok, sajaucu. Bet kā jau pats saki, neviens nav aizliedzis apspriest pakalpojuma kvalitāti/rezultātu.
Nevis pērk pa naudu meiteni bet viņas sniegto piedāvājumu šajā gājienā sexu. Nejauc divas
dažādas lietas un tam ir būtisks nozīmē. Nav iespējams nopirkt neko vairāk kā tikai sniegto sex pakalpojumu uz 30-1h pamatā kas vispār ir kaut kāda mirkļa bauda un nekas principā nav.
Man grūti iedomāties, ka manā dzīvē varētu būt šāda situācija. Bet, spriežot pēc Tava komentāra, ja Tev tā ir gadījies, nu ko, jūtu līdzi.
Man taa nav gadījies. Es tik kā piemēru. Redz tad jau nevienam tas nepatīk. Tad kāpēc eskortnieču gadījumā baigi patīk ka porzingodi u.c. ko atstāsta par to kā bij un tā tālāk.
pirms 12 minūtēm, Roberto teica:
Ja tava sieva/draudzene tiekas ar porzingbodiem tad problēma laikam ir tevī nevis tajā, ka atstāsta kā un kur drāza 😁
Protams visur vainīgi ir vīrieši. Tavs komentārs izklausās apmēram tā ja piem. tava draudzene sāk nodarboties ar eskortu tad tā ir tā vīrieša vaina nevis viņas. Bet ja iet ar citu un vairs ne ar tevi tad jau arī pats Roberto ir pie tā vainojams. Bet visdrīzāk nu nee nee pats nav.
Visu cieņu Porzingod. Manā skatījumā viņš ir visvērtīgākais foruma dalībnieks. Lai kāds būtu viņa atskaišu stils, pati nozīmīgākā informācija tur ir, kontakti, cenas, fakts, ka aiz sludinājuma ir reāla meitene utt. Kā kurš šo informāciju izmantos jau ir gaumes un budžeta iespēju jautājums, kas katrā gadījumā ir individuāls. Mums te īstenībā vajadzētu visiem samesties kaut kādiem vīriešu vitamīniem priekš viņa, lai tik Porzingod turpina savu labo darbu...
Vai tev patiktu ja tev būtu sieva kura iet ar porzibgodiem un vēl veselu baru un tad par tikšanos ar viņas atstāsta kā dr**a un cik patīk ko kā un anālo nedeva tā tik labi nebij.
Ierakstīts
manuprāt iet tikai tad ja nevar pa velti dabūt.
Link to post