Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Beidz murgot, man ceļ māju un tūlīt liek jumtu, sarunājām ar jumtenieku, cik tas maksās un viņš saka, samaksa, kad pabeigšu darbu, ok noproblemo. Paiet viena nedēļa un viņš saka, vajag tomēr daļu naudas tagad. Ko, tad man viņu nafig sūtīt? Viņš lauž līgumu? Nu ne tak, iedevu naudu, lai gan viņu pazīstu čut ne tikpat, cik šitā izlepusī mātīte savu vlamieras klientu. Pisec, viņai vēl ceļu uzsaukt vajadzēja? Tu ko joko? Tev kāda šļura ir iedevusi naudu benzīnam, kad esi braucis visai Rīgai cauri un smuko bilžu vietā tevi sagaida kaut kāda resna cūka? :D zagnuļi jau galīgi

 

Jāsaka, ka šie ir "slimākie suņa murgi" pēdējā laikā!

Ja es būvēju māju, tad: 

1) mēģināt sabīdīt 200 km attālu meiču par 200 EUR būs viena no pēdējām lietām, par ko es domāšu;

2) ja būvējot māju, man pastāv iespēja, ka nebūs 200 EUR, ko samaksāt kādam (poh vai prostitūtai, vai jumiķim) - vēl mazāk domāšu par iespēju izsaukt meiču 200 km attālumā;

3) ja tomēr būtu tik debils, lai ko tādu izdomātu un apjēgtu, ka piķis nav, noteikti to paziņotu sievietei laicīgi (ne jau pirms 5 min uzzināju, ka visam nepietiks);

4) un ja tiešām kādā prāta aptumsuma brīdi esi tik tālu nonācis, tad daudz loģiskāk, un mazāk riskanti, reputācijai un nākotnei, būtu sarunāt ar jumiķi, ka samaksāsi nākošā dienā ar pārskaitījumu;

5) protams, ka tas arī neiztur nekādu kritiku, jo nav taču problēmas samaksāt jumiķim un aizskriet uz bankomātu, lai pietiktu arī izpriecām;

6) tik histēriska ATM uzvedība tiešām liecina par kādu saistību ar notikušo;

7) un pats elementārākais arguments - ja vecim būtu 200 EUR, ko noziedot izpriecai, tad iekāptu mašīnā aizbrauktu uz Rīgu, klātienē papriecātos un ietaupītu 100 EUR (ceļš + samaksa būtu max 100 EUR). Šis punkts uz priekšdienām arī viela pārdomām Evai:)

 

p.s. ATMam - nesāc te tagad murgot - a ja nu nav mašīna (tad diez vai celtu māju utt.), a ja nu mašīna saplīsusi (tad domātu par ko citu, nevis kā sabīdīt kaut ko no Rīgas)!

 

Šis gadījums ir 100% mēģinājums papriecāties "na haļavu" (ar domu - ko tad viņa darīs, ja jau atbraukusi)!

Link to post
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts

Причины не было я ей всегда плачу...хотя она меня несколько раз на деньги разводила ...таким способом типо ...приехала ко мне на заказ... через пару минут типо вспомнила что ей надо срочно на другой заказ по более высокой цене(скорее всего за наркотой побыстрей хотела поехать к барыге) брала деньги говорила типо "тебя попозже обслужу ну мы же друзья" а потом не приходила ...это не кража а мелкое мошеничество походу считаеться даже особо не злился на это типо сам виноват.

 

Slima suņa murgi!!! Normāls vecis pēc pirmā "metiena" būtu ieskrāpējis savā blociņā, ka šim eksemplāram ar līkumu! Šis bļin - "ņeskoļko raz na ģengi pazvoģila"!!! Vai nu esi pilnīgs idiots un attiecīgi esi pelnījis tādā veidā atrauties, vai kāda "obižennaja" konkurente te mēģina izpausties!!!

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

piekritu tev! :D parasti virietis uz to nemet aci!un precets pat nezin kas ir sievas garderobe!ta ka vai nu zem profila sez skukis vai nu tas,ko tu teici ^_^

 

Pilnīgi aplams viedoklis/pieredze skuķim! Normāls vīrs, uzsvars uz normāls (nevis sūdubrālis/sūdulācis), labi orientējas sievas garderobē! Jo ir piedalījies garderobes papildināšanā (un tieši veļa ir, ko veči biežāk iegādājas savām sievām)!

Novēlu Tev, jaunkundz, uzlabot savu pieredzi ar sakarīgiem večiem, lai nav jāpinās ar visādiem sūdubrāļiem/lāčim!

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.