Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

jāved uz restorānu(lētākajā gadījumā 50-70 eiro restorānā jāatstāj), jānopērk puķes un smaržas(arī 50 eiro)

 

Nu nu .... 

Roberts80, Tu sevi te pozicionē kā dārgā gala apmeklētājs. 

Kādas smaržas + puķes Tu man ieteiktu (vai esi iedomājies) par 50 Eur ? :D Es čot tādas neatceros savā atmiņā. Drogās ja nu vienīgi, tur neesmu pētījis cenas. 

Restorāns divatā 50 - 70 Eur ir viens ēdiens, bez dzeramajiem un saladajiem un čajiem utt. ... 

Kaut kā man tie cipariņi nesalikās tiko kopā :D 

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts

Ja vēl kādam niezēs rociņas paspamot, tad ir tāda vieta kā beztēma. Tur taisam augšā savu garadarbu un varam pļūtīt. 

Savādāk, pēdējā laikā pārāk bieži uzrodās kāds/vai biežāk kāda, kur atnāk piedirš tēmu un aiziet. 

Un tā jau samudžinātajā mudžeklī neviens neko nevar atrast. Un tad mēs visi draudzīgi bļaujam uz jauniņajiem, ka šie nemāk neko atrast. 

 

Vsjo skazal ! 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
Meklēju simpātisku, jauku, godīgu un ar humoru apveltītu sievieti.No 27 līdz 37 gadu vecumam.

Esmu gādīgs, atbildīgs, strādīgs un ļoti jautrs, kā arī nelietoju alhakolu un nesmēķēju.

Ja ir interese, zvaniet Jums ērtā laikā uz nr

 

 

Tāds cilvēks nevar būt rupjš :D 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts (rediģēts)
jo seit raksta tadi, ka tu

 

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :ph34r:

 

 

Pirmais komats Jūsu tekstos :D

Apsveicu, apsveicu.

Цветы жене, конфеты детям :rolleyes:

 

Nedaudz piestrādāt pie lielajiem burtiem uzrunā. Punktiem, pabeidzot teikumu. Lielā burta, uzsākot jaunu... un ... jopt būsi liels cilvēks

 

P.s. intereses dzīts pajautāšu - a kādi ir tādi kā es ? :D

Rediģēja meiteni
Link to post

Tur bija tas, ka ar bildi ne ķermenis, ne seja, ne matu krāsa vispār nekas nebija ne tuvu.

Tas, ka izskatījās, ka meitene (tā viņai laikam patiktu sevi saukt, bet patiesībā arī ar meiteni tur nav nekāda sakara) saulīti ierauga tikai caur logu (spriežot pēc ādas krāsas un izskata) tas būtu vēl pus bēda, bet tas ka uz ādas bija nesaprotama veida izsitumi ... nu jopt.

 

Un tak pajautāju, vai vismaz līdzīga? Nu atbildētu nu liekas, ka līdzīga, vai ko tādu. Bet nu abižoties uz jautājumu vai līdzīga un sākt močīt pretī, ka redzies nē - nehuja ne līdzīga, bet 100 % esmu tā ... nu tiešām labi, ka bija labs garīgais. A tā pēc tam apvainojaties, ka jums pasaka visu ko domā, vai pat iešauj pa ausi...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.