Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai

Vakar, biju, Biiviibas un Krišjāņa Babona krustojums - viesniica, dziivoklis 15. Kristina - 28886058. Bides "intimmeitenē" superlabās, arii balss(dispečerei) super! Bet, reāli, sagaida - nodzerta izskata, 40 gadiiga ragana, kura, kad pagriezos promiešanai sāka lādēt mani, tipa, Dievs mani sodiissot..! Siikums, ka vakar, tā arii neko normālu neatradu, bet šodien, mašiinai logtiiriitājs salūza, sniega laikā. Tākā, Jūs uzmaniigi ar to!

28886058

BLACKLISTED!

Link to post

Puikas, Elku 2 vajadzeetu njemt aaraa. Tajaa maajaa lielaakaa dalja dziivoklju iziireejas uz diennaktiim, meitenes mainaas biezjaak nekaa jums zekjes. Paareejaam peec tam gruuti straadaat, kas diennakts dziivokljus njem.

 

Varu ieteikt vnk pirms likt blacklistaa adresi, tad paarbaudiit, vai tas nav diennakts dziivoklis. Ja taa ir, tad vainiigaas vaardu un numuru pie staba, nevis pashu dziivokli. Ok ir iemest taadus dziivokljus, kur ne viens vien ir paarbaudiijis, ka shausmas, bet ja vienam nav paveicies - kauns meitenei, ne jau adresei.

 

Nee, es shonakt neesmu Elku ielaa, bet zinu meiteni, kas tur noiireeja dziivokli par peedeejo naudu un tadad ciesh no shii te ieraksta, lai gan jaunkundze simpaatiska un no citaam adreseem, kur vinja iireejusi, suudziibu nekaadu nav.

ok.

 

http://www./lv/real-estate/flats/riga/search-result/?q=elku

Link to post
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts

Ganību dambis 15 (īstenībā 17/5), Kristine (Sintija) 29944518, pirms tam Zanīte 20527215

Draudzīgs brīdinājums - neko vērtīgu līdzi neņemt, naudu vairāk kā par vienu seansu NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nedot! (Ja nu vienīgi gribat ko uzdāvināt :D )

Da taa shmara vispaar ahrenjela, sazvana, sarunaa, atbrauc un necelj trubu, nokjershu, pa aci tochna uzraushu.

Man sorit tiesi tapat gadijas. Bezkauna, pazaudets laiks. Bija tikai stunda brīva laika pirms lidojuma un viss pajats. Ja tu Kristīne šo lasi, tad labu kāpostu palaidi garam!

Ganību Dambis - 17 /5

BLACKLISTED!

Link to post

UZMANĪBU, 26846762, FEIKS !

 

Pirms dažām dienām izdomāju izšaut riekstus un zvanīju Baibai 26846762. Telefonu atradu intīmmeitenē, bildē smuks zaķis 27 gadi , 170 cm augums, 3 izm. Pacēla laipna meitene, lai tik braucot uz Ģertrūdes 69. Teicu, ka būšu pēc 30 minūtēm, jo dzīvoju Juglā. Norunātajā laikā jau atrados pie mājas Piezvanīju vēlreiz. Meitene laipni atbildēja, ka ir veikalā un būs pēc 15 minūtēm. Nekas ar nenotiks, ja pagaidīšu, es nodomāju. Paiet 20 minūtes, zvanu atkal. Laipnā meitene atbild, ka vēl nieka 2 minūtītes jāpagaida un pati atzvanīšot. Paiet vēl 15 minūtes, gribu jau doties projām, atskan zvans. Saka, lai ejot pie pagalma dzelzs vārtiem.Pieeju pie vārtiem, tie ciet. Te viena tante iznāk un es ieeju pagalmā. Redzu, ka man pretī uz vārtu pusi skrien melnmatains izspūris krokodīls un kūpina kā skurstenis. Izskaījās kā ragana no vecāsmātes pasakām. Ieeju tālāk pagalmā un gaidu . Paiet vēl 10 minūtes. Zvanu. Laipnā atbild, lai ejot pie parādes durvīm, gaidot dzīvoklī, nosuc durvju kodu Uzeju otrajā stāvā, zvanu pie durvīm. Atver tas pats raganveidīgais kroksis, šoreiz krūšturī. Baismīgs kā če gevaras dzīve. Paziņo, ka runājot krieviski un ja gribi paliec, ja negribi – nē. Sulīgi nolamājos mātes valodā un tinos projām. Koroče, konkrēts uzmetiens.

kur: www.intim.lv

 

vārds: lāsma

 

sludeklis: piedavaju klasisko seksinu,labu masazinu un minetinu.teju,kafiju un kopigu vannu.

 

tel: 268-94-692 (26894692)

 

adrese: Ģertrūdes 69/71 (pagalms)

 

iemesls: bildes - fake. mātīte uz 45 un vairāk, tāda stipri nolietota, kā vairākkārt izlietots dibena papīrs. čaļi uzmanās.

Baiba 26846762 . Ģetrūdes 69, 40 rubļi. Labi braucu, saku būšu 10 min, šī - ok. Aizbraucu – aizņemts. Pagaidu dažas min – aizņemts. Fuck, eju atpakaļ uz mašīnu, iesēžos, uzgriežu vēlreiz – atbild: Nāc, nāc es iziešu ārā. Labi, pamēģināšu es vēlreiz – aizeju uz 69 numuru, gaidu – nav. Bļa. Zvanu – neceļ. Eju atpakaļ uz mašīnu iesēžos skatos atkal intimmeitene, - atzvana „Vai tu esi tur un tur?” Saku, bļa, tur un tur es biju pirms 15 minūtēm, ja tu nespēj klienus ar meitenēm saorganizēt, tu par operātori strādāt nevari, šī „Nē, es esmu viena” – un nomet trubu, nu kruti!

 

Ģertrūdes 69/71

BLACKLISTED!

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

XXX94053 - Zaglis

XXX63350 - Zaglis

XXX27840 - Reketieri

XXX97961 - Staigatajs, var sarunat tikshanos pie vienas meitenes, pat vairakas reizes un atnak, paskatas un tjipa nav laika vai vel kaut ko izdomas, noteresiet tikai savu laiku :D

XXX20905 - sakuma samaksa, pec tam kad meitene nemana, panjem naudu-atstajot simbolisku 5 Ls

XXX36506 - atnakot paprasa paradit, kas ir un ko piedava un rezultata aiziet prom, vairakas reizes ta ir nacis un rezultata neka.

XXX53302 - nesamaksa

XXX38612 - totals lohs - viens no gurkjiem :D (meitenes no procesa baudishanas, Jusu emocijas paries uz dusmam :D pataupiet sev nervus)

XXX12441 - zhel, ka patstavigie kljust par lopiem...

Saraksta ieliktie nr., nav tikai mani bijushie kl.. Esiet cilvecigi arii un ja sarunajiet tikshanos un nesanak atbraukt dazhadu iemeslu delj, atsutiet vismaz sms, jo meitenes rekjinas ar Jums, atsakot kadam citam savam klientam, lai nav jabrinas, kapec citreiz meitenes necelj klausuli, vai izdara tapat, it iipashi, ja iens klients ta rikojas vairakkart. Jus neatbildiet uz sms, kad jauta vai vispar busiet, meitene saruna jau citu klientu, paiet minutes 10-20 kavetajs ir ieradies it ka nemaz nebutu kavejis, ko tada situacija darit meitenei??? Vienreiz man ta ir gadijies ar patstavigo klientu, biju dusmiga, nolamaju vinju un t9o laiku ko vinjsh nokaveja, atnjemu minusa no kopiga laika.

 

Paldies par info!

warning from l2012 ir papildināts!

http://www.xtra.lv/topic/2781-warning-from-l2012

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts (rediģēts)

Vīrieši iemācieties sekot sev līdzi, un visi kam ir jel kādi izdalījumi no urīnceļiem, aizejat pie ārsta, pilnīgi bail tādam pat visu prezi kāpt virsū, un vēl man tracina, ka apgrābsta sākumā sevi un pēc tam ar tādām rokām lien man klāt, arī šādā veidā var pārnest kaut kādus mēslus, ja mums ir jāseko līdzi savai veselībai katru mēnesi, dariet arī jūs to.

Un vēl numuru gan nepublicēšu, bet ļoti nepatīkami, kad pateicu ka nedaru neko bez, čaļa pretreakcija "Kas Tu par princesi, ka visu taisi ar?" nu psc vienkārši, pilnīgi slimi, un tad vēl cenšas ieskaidrot, ka no orālā seksa neko nevar dabūt, un ka esmu bez maz vai tizla ja domāju, ka ta var saslimt, un kas tas vispar par arstu kas man to ir ieskaidrojis utt.

Nu vienkārši sviests.

 

Visas kuras kaut ko dara bez prezervatīviem - BŪSIET MELNAJĀ SARAKSTĀ!

Un nekas pie jums ne aizies!

 

Esāt uzmanīgas! Ja klients labi smaržo un apģērbts dārgi - tas neko nenozīme!

Padomājiet par saviem radiniekiem!

 

VISS TIKAI AR PREZERVATĪVIEM!

 

¡Ya basta!

Rediģēja l2012
Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Dorogaja nasha sil'naja,muzskaja polovina...hochetsja obratitsja k Vam s ubeditel'noi pros'boi-CENITE NASHE VREMJA TOZE,POZALUISTA!!!!! Esli u Vas menjajutsja plani,forsmazor,shto bivaet u vseh-PREDUPREZDAJTE SHTO VI NE PRIEDITE,ved' mi Vas zdem,stroim svoi plani(u mnogih sem'i,ucheba,rabota est'...)Bud'te nemnogo otvetstvennej,dlja Vas eto otdih,a dlja nas rabota...Zapisav na vremja odnogo klienta,mi otkazivaem drugim,sootvetstvenno,a eto nashi den'gi! Kak i ljubom biznese prinjato preduprezdat' ob izmenenijah,tak i v nashem hotelos' bi,stobi Vi otnosilis' s bol'shim uvazeniem i bili bolee lojal'nej!!!

 

+1

Link to post
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts (rediģēts)

Brīvības 196 viesnīcai nav nekāda sakara ar klientu mahinācijām.

 

atvainojiet ja kādam sanācis kas nepatīkams :)

 

un ja interesē mūsu pakalpojumi tad tos var ievērtēt šeit: http://www.apartment-riga.lv/lv/

 

Nespamo, lūdzu!

 

Mums taču tur arī ir uzrakstīts: [izmanto viesnīcu Brīvības 196] [© NoLimits]

Nekas vairāk!

Rediģēja l2012
Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Es brīziem apbrīnoju tas sievietes, kā viņām nav bail - bļin, var taču atvilkties kaut kāds ''nariks'' .... iedot pa galvu, apzagt un aiziet .... Respect !!!

 

Tieši tā!

Risks are too high! That is why in USA or UK practically there is no really independent prostitutes. Only pimp's girls...

Link to post

Ja nav noslēpums - kas notikās G. Dambī 15? Lai tauta zin. Savādāk ar ziņojumu ka uzmetiens tā ka bišķi par īsu.

 

Šodien nācās pabūt pie meitenes ar niku: Aleksandra. mob. 27102689

 

Riktīgs uzmetiens - adrese G.Dambis 15/1 - 23 dzīv.

Durvis atvēra pilnīgi cita meitene un paspēja pateikt ka esot vēl viena meitene, kura arī nu nemaz nebija līdzīga bildēs redzamajam.... :( Jau tā nācās gaidīt 15 min pēc sarunātā laika.

Pateicu - labdien un visu labu.....

Link to post

Eu bet es pieprasu, lai Vangažu 12 izņem no blacklista, mana favorīte nav pelnījusi tur atrasties, vēl jo vairāk pēc jaunā noformējuma kur ir par katru adresi kāds citāts iznāk ka es nolieku ne tikai Mandons 25 mītošās šausmas, bet arī savu sirdsdāmu Ritu Vangažu 12!!!!

Admin please help me!!!

 

P.S. tūlīt mani nosauks par Ritas suķiku!

 

Admin ja Tu manas LŪGŠANAS paklausīsi lūdzu atceries ka tabulā ir 2 ieraksti citēju: "Madonas 25 + Vangažu 12" un "Vangažu 12 + Madonas 25"

 

Vai Izņemt Vangažu 12 No Blacklista?

http://www.xtra.lv/topic/2730-vai-iznemt-vangazu-12-no-blacklista/

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.