Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
[Blacklist] [Чёрный Список] [Melnais Saraksts]
Ierakstīts

20570100 - 01.02. rūgta pieredze, ka sarunājam vietu un vīnus nopērku. Viņa būs kopā ar draudzeni. Viņa ierodas pirmā, un draudzene vēl brauc. Naudu paņem uz priekšu. Parunājam kādas 4-5 min. Saka ka draudzene atbrauca un vēlas iet pīpēt, jāiet lejā viņa man saka, lai es neeju lejā. Mēģina iedoto naudu ņemt līdzi, es viņai aizrādīju, kādēļ viņa iet prom ar naudu un ņem līdzi visas savas mantas. Vārds pa vārdam, naudu atstāja negribīgi, un aizgāja it kā draudzeni satikt. Pēc minutēs atsūta ziņu ka nenāks augšā un ar draudzeni aizbrauc prom pie cita. Whatsapp automātiski nobloķēja.
Vieta atmaksāta, vīni nopirkti un vakars galā.

Link to post

Es vēlos padalīties ar savu pieredzi, man tā gadījās pirmo reizi dzīve. Situācija, kas normāli uzlika uz auss mani. Es sazvanījis šo nr. 27183890 vienojos ar viņu, viņa mani piekrita 80 Euro,  post-8662-0-21896200-1445099463_thumb.jpg,post-8662-0-59989100-1445099474_thumb.jpg, bildes īstas, pieņēma Merķeļa iela 6.  Viņi mani sagaidīja, mēs devāmies uz viņas vietu. Es atkal aptaujājos un vienojāmies par pakalpojumu, mēs palikām pie tiem 80 Euro. Es naudu iedevu, jo viss notiek uz priekšu. Es iegāju iekšā duša. Iznācu no dušas, mēs atkal apspriedām par pakalpojumu, tad ienāca vīrietis, man tas izbrīnīja, jo es pats durvis aiztaisīju. Vārdu pa vārdu es sapratu, ka esmu slazda. Vēlējos vienoties ar vīrieti, naudu viņi neatgriezīs, un arī nevēlējās vienoties par kādu pakalpojumu izmaiņām. Protams, saņemu draudus, par fizisku izrēķināšanos un bandu, kas mani sagaidīs ārā. Tā man mani eskortēja līdz ārdurvīm. Draudi, lai es aizmirstu šo nr.. Pats esmu sveiks un vesels, bet sabojāja garīgo un nesaņēmu pēc kā nācu, bet ieguvu pieredzi.  Gribēju uzzināt, ko Jūs darītu šai situācija? Vai Rīga tā notiek bieži? Kā man rīkoties nākotne? 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.