Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Mature 50+
Ierakstīts
On 3/10/2024 at 8:31 PM, maituputns said:

Kādam ir info par šo mature? Rakstu neatbild, tel īsti nevaru atrast, tāpat kā atsauksmes…

image.thumb.png.7b7c1539a36b3bc3ddb4b37f2f4a0a21.png

Pāris reizes esmu bijis. Neko sliktu teikt nevaru. Ja nu vienīgi to, ka visu grib darīt bez preža. 🙄 Par minetu prezī teica, ka lieki iztērēta sperma, jo viņai dikti garšojot... 

Duša tāda dīvaina (bet ja ej papisties, nevis uz spa, tad der... 😁)

Pati sieviete nav vairs meitenīte (ko vajadzētu saprast pēc gadu daudzuma) Gludi skūta visās vietās, kaunuma lūpas nav diez ko lielas. 

Gan jau kādreiz pieskriešu vēl!... 

Link to post
Белла 24855413
Ierakstīts

O! 

Ar šito nesen biju vizināties uz mežu.

Stabulīti pūta diezgan cītīgi un neatlaidīgi. Neteiktu, ka bija kaut kas wah-wah! Bet skaņdarbu nospēlēja. 😁

Man pateica, ka pirmajā reizē biksiņās nelaiž, tā ka par to neko nepateikšu... 

Link to post
Lielas kaunuma lūpas
Ierakstīts
On 5/9/2023 at 10:21 AM, edijs112 said:

BC69D94F-E4CB-4B24-83E9-77617E653E2C.jpeg.4264f37c03b0dfb95d0a2fde0f555571.jpeg

Izskatās, ka tās ir viņas... 👍 Ja nav viņas, tad ļoti līdzīgas... 😁

7 hours ago, tetris said:

Domāju, ka ir iespēja sarunāt ar kādu no foruma, ka sākumā kāds cits izdrāzīs šo meiteni, un tad tu viņai uzreiz uztaisīsi kuni. 

Tak jopt! Kaut lai divatā iet! Kamēr viens liek iekšā, otrs laiza... 😁 Katrs jūdzās pa savam... 

Ka tik kādam uzdirst... 🙄

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts

Ko var ņemties! 

Vienam meita, citam kleita! 

Man patika Baiba... Forša sieviete! Laipna, pieklājīga, foršu vāveri... Sieviete vairs nav jauna, tieši tas man patīk... Ja varētu iet kā pie draudzenes, ar tēju un papļāpāšanu, noteikti ietu biežāk... 

Kam patīk jaunas meitenītes, tādas arī meklējat... Nevajag piekakāt visas tēmas... 

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts
15 hours ago, Inspektors Caps said:

Tu neko nejauc, ar kādu citu? Baiba taču pa 3 sarkanajiem tagad fiksos dod. Kur nu vēl demokrātiskāks cipars, pat Tēriņu ielas begemotu nedabūsi lētāk :)

Man nepatīk fiksie varianti... 

Uz pus h esmu bijis tikai tad, kad trāpijos uz "biznesa lēdijas"... Ātri, ātri izdabūt šāvienu un tad pasaka, pis ārā... Tjip nākošais jau durvīs zvana...

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts
On 4/9/2021 at 12:11 AM, Inspektors Caps said:

Priekš kam mūsdienās? Nepatiks - paprasi lai sejas masku uzvelk 😂

p.s. ieteiktu to pieprasīt jau iepriekš, pirms ienākšanas pie viņas 😋

Atkal sākās! Ja tik šausmīga paskata sieviete un ar tik šausmīgu uzvedību, tad priekš kam vispār iet??? 

Priekš sava vecuma, tīri glīta sieviete. Neviens no mums neiet viņu precēt! Katru rītu gultā Tev nebūs viņa jāsatiek. Bet pārmaiņas pēc, pavisam neslikts variants... Man patika gan izskats, gan arī attieksme. Varbūt tas dēļ tā, ka pats esmu vienmēr pieklājīgs, varbūt vienkārši paveicās... 

Būtu cipars demokrātiskāks, noteikti piestaigātu biežāk... 

Link to post
Mature 50+
Ierakstīts
On 1/6/2021 at 8:18 PM, holders said:

26789044 

26789044 Jā,es arī iekritu pirms janā gada ar šo dāmu! Man pašam jau pussimts,bet neko briesmīgāku es neesmu redzējis! viņai varētu būt 70 !!!!! Ir vēders milzīgs,un kupris! Vai kaut ko briesmīgāku varat iedomāties?? 

Pie šitās, kādus gadus 12-13 biju atpakaļ... Tad bija forša mature, bet "dzjelovaja"... Ja nemaldos bija baigi fiksi viss... Kādas 30min un prom... Vienīgais labums bija, ka šokolādē puļķēju... 😁

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts

Tātad kungi!

Agrāk jau ir bijusi apspriesta, bet pārī ar čali...

https://www.xtra.lv/topic/42567-gribu-elv-mbeles-pris/page-1

Līdz ar to, ka tēmas nosaukums arī caur p...ļu, tad nolēmu uzcept jaunu tēmu.

Ceru ka pārāk nelamāsiet.

Bildes ir iepriekšējā tēmā un arī gana daudz atrodamas.

https://girlsofriga.lv/lv/profile/37124787196

Visas bildes ir viņas 99.8%.

Sievietei vecums varētu būt ap 45... Nav superskaitule, bet arī mēs pārsvarā neesam topmodeļi... :D kopumā kopta, tieviņa, gana patīkama sieviete ar smalku balstiņu.

Tikšanās notiek Salacas ielas motelī (nekad nebiju bijis) tāda apšaubāmas kvalitātes iestāde... Pēc remonta jau kādu laiciņu prasās, bet! Ūdens dušā silts un gultasveļa tīra...

Naudiņu uz priekšu, visus piecdesmit danduļus un uz dušu...

Sieviete tieši tāda, kā bildēs! Resnāka nav palikusi un riepu nav uzaudzējusi. Krūtis maziņas (kā nu kuram. Man patika! Plaukstas izmēra

Link to post
Ar Lielam Krutim! Vismaz 3 Izmers!
Ierakstīts

Ja Inga ir purčikā un viņai uz muguras (nedaudz virs dibena) it tatoo, tad pie viņas esmu pabijis. Nu pupi viņai ir lieli, bet pārējai nu ne visai. Man patīk vecākas, bet tur kaut kas nepatika. Formas ar tādas nekādas...

Pie plusiem, pati ar tāda aktīva...

 

 

 

Kaut ka biju pie Ingas 22478983. patiesham ir 6-7 izmers, un neskatoties vecumu krutis labi izskatas. 8-) pasai ir ap 45. Massaza ok, minets x2 (ar gumiju), prasija tikai 30 euro. Pasa Inga ir normala, pljapiga.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.