Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
205726**
Ierakstīts
6 hours ago, chill118 said:

Par erotiku es jau iepriekš rakstīju, dublēšu vēlreiz zemāk.

Kas attiecas uz manu izskatu-par gaumi nestrīdas😁man taču nav pienākums visiem patikt un tas is absolūti normāli😁katram ir sava gaume😀

Vēl gribēju ievest skaidrību priekš klientiem.

Man prioritātē  bija,ir un joprojām būs pirmkārt masāža!

Tie kuri meklē "Erots show" izklaidi ar bezgalīgu erotiku visa masāžas laikā, tad labāk to meklēt pie citiem meistariem,kas tieši specializējas šajā jomā, kur tāds jēdziens ka "Masāža" jautājums desmitajā vietā....vai pat tālāk. 

Vnk lai klientam nebūtu pēc tam jādodas pie psihologa un jātiek galā ar psiholoģisko traumu,jo viņa cerības netika attaisnotas.

Man ir viss. Paldies par uzmanību.


Atvaino, Chill, nevajag to uztvert personīgi. Šis ir forums, un mans pienākums ir informēt pārējos biedrus par sniegto pakalpojuma, jo īpaši tapēc, ka tavs numurus ir norādīts pie erotiskās masāžas. Es izsaku savu personīgo viedokli par erotisko masāžu un pakalpojumu kopumā. Paldies! 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.