Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Vaksings plus happy end
Ierakstīts

Paldies, Kungi! ;)

Tomēr precizēšanas nolūkā - tas vaksācijas process pie mia.lv (pačekošu arī kas par Gunu) puslīdz ok, cik nu tas var būt vaksācijā? :) Ja HJ negribīgi taisīja, bail, ka nenoplēš visu ar olām :D un cik tas prieks maksā? +/-

Link to post
Salons Sofija Gertrudes Iela Atsauksmes
Ierakstīts

Ja vien vietu, kur frizē apakšveļā Rīga nav vairākas, tad pasen vienreiz biju. Toreiz gan tiešām - vai tik nebija Stabu ielā! Mati bija atauguši, nu un sadomāju kāpēc ne tādā veidā nofrizēties. :) Taču iznakums bija diezgan baiss - jā, apakšveļā frizēja un piedāvāja arī masāžu, taču matu griešana izpaudās tā, ka kko pagrieza, bet pamatā visu galvu saslapinaja ar ūdeni un saķēmēja, lai uz to brīdi izskatās labi (pilna apkakle ar ūdeni bija). Kad aizgāju prom, kad izkalta mati, tad bija tik šausmīgs paskats, ka bija kauns uz ielas radīties - nākošajā dienā atkal gāju uz frizētavu! :D varbūt pa šo laiku kkas ir pamainījies, taču pirms gadiem 2-3 noteikti neieteiktu!

Link to post
Eden Salons, Eden.lv, 26969009
Ierakstīts

Izkliegšu savu sāpi tā teikt! :)

 

Biju bijis Eden salonā 2 reizes pie skaistas pagara, skaista auguma meitenes (laikam Marina sauca), viss bija baig labi, tiesa gan par masāžu nekas vairāk arī nebija, jo negribēju pārmaksāt, kā arī, ja godīgi, nebija vēlmes, jo tāpat bija labi. Izvēle abas reizes arī bija pieņemama. Skaistas telpas, laba atmosfēra un attieksme, tā duša gaitenī protams varēja arī būt citā vietā, bet īpaši man tas netraucēja!

 

Biju piebraucis vakar ciemos, diemžēl manas favorītes tur nebija (vēl ļoti gribētu tik pie Everitas un Sintijas, tacu viņas tur laikam jau laiciņu kā nestrādā (administratore gan pa telefonu saka, ka esot atvaļinajumā)). Tad nu izvēlejos blondīni vārdā Nika (laikam) ar lielām krūtīm, domāju, ka būs labas.. :) Aizgājām, sāka masēt - masēja, masēja, taču tas viss bija ļoti briesmīgi. Pirmkārt, masāža tika veikta ar neveikliem pieskārieniem mugurai un kāju ikriem 30 min garumā un tālāk tad trijās minūtēs nodarīja visu pārējo. Man liekas, ka šī bija pirmā reize manā mūžā, kad beidzu tā, ka sejai neviens vaibsts nepamainījās. Pie tam, masāžu viņa veica apakšveļā un, lai noņemtu krūsturi, prasīja 10 ls... par šo visu pasākumu vsp kopumā es nekad nemaksātu vairāk kā 10 Ls, jo nebija to vērts!

 

Attiecībā par manu attieksmi, tad tā noteikti nebija negatīva, kas bieži tiek minēts par iemeslu tml situācijām, varetu gan teikt, ka tā bija neitrāla, jo biju nogurus un vienkārši vēlējos relaksēties. Arī attiecībā uz manu vizuālo tēlu viss ir vislabākajā kārtībā!

 

Tā ka, manas domas par šo iestādi mainījās par 160 grādiem un šaubos vai kādreiz vēl tur savu kāju speršu!

Link to post
Kur Var Meklet Everitu
Ierakstīts

taisnība gan - pirmo reiz bija kādas 4 meitenes un izvele bija, otrajā reizē tik 3 (neskaitot protams uz to brīdi aizņemtās meitenes) no kurām 2 galīgi apetīti neizraisīja, toties trešā (Marina vai kkā tml) salīdzinoši pagara blondīne bija ar superīgu augumu un skaistu smaidu. Neko vairak par masāžu gan nesanāca sarunāt, taču, ja godīgi, arī tāpat bija labi ;)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.