Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Prostatas Masāža
Ierakstīts

Nu, nu. Pats būsi vecs, bet gribēsi (varbūt).

nee es nekad nenolaidisos tik zemu lai maksātu un vēl ko pieciestu tā ka acis jāver ciet vienmēr var piemest 10-20EUR lai ir prieks skatīties nevis acis jāver ciet. Man būtu pretīgi ja vecene kas man nepatīk ap mani grābstās un pat ja man maksātu es līdz tam nenolaistos...

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts

Nezinu cik gadu, tiešām, bet tā nevaru viennozīmīgi pateikt ka jauna, bet MILF's ar vēl nav. Akcentu nejutu, pupus gan- ļoti :)

 

Nu bet....pajautāt taču nesāp :) šo es tiešām gribēju notestēt, tāpēc ar gāju. Un tāpēc liku iespringt viņai :)

zin kā var viņām likt iespringt??? Pasaki uztaisi man normālu erotisku masāžu lai no masāžas vien es beigtu tad tikai dabūsi savus 50 EUR :D tas nav kaut kas nereāls esmu lasījis ārzemju forumos ka čaļi beidz no relaksējošās masāžas vien tāpat ar sievietes paliek slapjas un tad viņas no kauna zemē lien  ka visu masāžas galdu sacūkojušas un tas ir no parastās masāžas, tad stādies priekšā kādai erotiskajai jābūt :D

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts

P.s.

 

Kad ieminējos par NURU masāžu, viņa iepleta acis uns ekoja:"Kas tā tāda?"

Nu vai zin.... :)

viņām visām pseidomasierēm nav nekādas sajēgas par erotisko masāžu un tiešām domāji ka viņa vēl sajēdz kas tā tāda nuru masāža ir... ??? Erotiskā masāža 99% šitām meitenēm asociējas ar pagrābstīšanos un locekļa paraustīšanu, pēc kuras lielākā daļa lohatronu priecīgi ver maku vaļā un nopogā tos 50 EUR nafig viņai iespringt...????

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.