Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Mellenite (35 gadi) 20539977
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Auseklis teica:

Jā, pirms kādiem gadiem pieciem masāža bija sūdīga. Man liekas ka viņa arī ir no Matīsa ielas midzeņa kur visas Vanesas un Lauras darbojās pie Reičelas salonā.

Mellene vienmēr izvēlējās kaut kādas debīlas vietas. Pēdējo reizi biju puspagrabā, tjipa pirtī, bet nekurinātā.

Masāža bija tāda nekāda. Pat pupus neparadīja. Solīja nākamreiz. Nākamreiz es zvanīju no cita nummura un pajautāju vai man pirkstu dibenā iebāzīs. :D
Sāka aurot, lai es pats sev pirsktu dirsā bāžot. Izsmējos un tā arī nekad vairs neesmu pie viņas bijis.

Jāaa, es tur ar pabiju. Vēļ jakuzzi pasēdējām. Stāstīja ka Cipulis viņai klients... 

Link to post
205726**
Ierakstīts
pirms 1 stundas, nav_svariigi teica:

Biju. Es Jums teikšu, ka tas bija labāk par dažu labu slinku ukraiņu feju (es runāju par ne masāžu).  Apstrādāja mani pēc pilnas programmas. 

Ja vēl varētu viņu darbināt, tad viņai vispār cenas nebūtu!

Tad tik jāizludina konkurss - lielā cirtēja balva- kurš varonis šo eglīti cirtīs. Man liekas ka viņai pieredze tik liela ka pie ciršanas īsti netiksi, un domāju ka nav tāda cipara kam viņa piekristu. Tur zvaigznēm un personīgajam šarmam pareizi jāsastājas, lai šo varētu darbināt.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.