Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
263522** Aleksa
Ierakstīts

un CIK tad daiļaivai gadi? Vai krieviete un pupaina?))

Nezinu cik gadu, tiešām, bet tā nevaru viennozīmīgi pateikt ka jauna, bet MILF's ar vēl nav. Akcentu nejutu, pupus gan- ļoti :)

viņām visām pseidomasierēm nav nekādas sajēgas par erotisko masāžu un tiešām domāji ka viņa vēl sajēdz kas tā tāda nuru masāža ir... ??? Erotiskā masāža 99% šitām meitenēm asociējas ar pagrābstīšanos un locekļa paraustīšanu, pēc kuras lielākā daļa lohatronu priecīgi ver maku vaļā un nopogā tos 50 EUR nafig viņai iespringt...????

Nu bet....pajautāt taču nesāp :) šo es tiešām gribēju notestēt, tāpēc ar gāju. Un tāpēc liku iespringt viņai :)

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts

Biju šovakar.

 

Telpas nav dzīvoklis, bet ļoti "gaumīgas" - tam jāpiekrīt, bet sajūta tāda, ka arī citās istabiņās strādā, bet vispār netraucē, un privātums ir.

 

Pati dāma ir simpātiska, varbūt mazliet par daudz samālēta, bet nu izskatās tiešām labi, ne baigi labi, bet labi.

 

Par pārējo- nu 50 eur ir neadekvāti tam ko dabūju. Varbūt esmu vēl joprojām Lisabonas Nuru pasākuma iespaidā, bet šķiet, ka cena mazliet par lielu.

 

Pati masāža nu nav masāža, ir feini, tas gan, jo tāda jutekliska "pamasēšana" notiek un ar krūtīm pabraukā, bet kaut kā ne tas.

 

Braukā arī pa vēderu un paskūpsta vēderu, rokas, krūtis un tad nododas kulačkovai.

 

Meitene simpātiska, seksapīla, bet nu nevarēja mani dabūt uz beigšanu. Es pat sasmīnējos, kad viņa lūdza, lai palīdzu viņai.

 

Padarbojos mazliet ar titfuck un tad lūdzu viņu turpināt. Likās, ka viņa ar mazliet "iekarsa" un tālāk jau kulačkova sekoja kombinējumā ar olu skūpstīšanu, sūkāšanu un laizīšanu, bet nu ar īsti ne tas.

 

Visbeidzot teicu, lai kārtīgi saeļļo sevi un teicu kur un kā un ko darīt lai beidzu. Kas arī sanāca.

 

Pēc tā visa apgūlās man blakus, veltot komplimentus mana locekļa izskatam, utt, un turpināja glāstīt un mēģināja runāties, ko es īsti nesapratu, ņemot vērā visu notikušo.

 

Tālāk duša un atvadas un maks par 50 eur vieglāks.

 

Tātad:

 

Telpas: 8/10

Attieksme 8/10

Masāža: ja gribat labu masāžu, tad 3/10, ja ejat vairāk kā uz tādu juteklisku mīcīšanu 7/10

Sieviete: 8/10

Sexuālā daļa: 6/10 (viss ok, bet nu šajā jomā pašai jāzin ko darīt nevis jālūdz palīdzība)

Price vs. Performance: 6/10

 

Vai iesaku citiem? Jā, ja negaida kārtīgu masāžu un ir lieks skanošais t

P.s.

 

Kad ieminējos par NURU masāžu, viņa iepleta acis uns ekoja:"Kas tā tāda?"

Nu vai zin.... :)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.