Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rudīte 26028009
Ierakstīts

Ja iet pie šīs lēdijas ar ekspektāciju, ka tā būs erotiskā masāža, tad vilšanās ir garantēta. Tantriskā praxe ir kaut kas cits.

Biju vīkendā aizstaigājis. Saņēmu +/- to, ko gaidīju, lai arī telpas ir mazliet dīvainas. 🙂

Pasākums kā tāds ir centīgi, bet mazliet amatieriski izpildīta ajūrvēdiska/tantriska padarīšana, kuras ideju šeit netirzāšu. Esmu ko līdzīgiu pieredzējis Taizemē, Korejā un Japānā - principi neatšķiras, bet izpildījums ir kvalitatīvāks. Ja kādam interesē detaļas - esmu praktizējošs masieris, arī šo tehniku +/- pārvaldu, varu pastāsīt saraxtē.

Par cenu - ktaram savs. Saņemt centīgi izpildītu, vidējas kvalitātes sniegumu par 40 eur stundā nav dikti dārgi imho.

Bet - lai neliekas nevienam, ka mēģinu šo lēdiju kkā reklamēt: jā, tā nav erotiskā masāža rietumnieciskā izpratnē, un ja kāds vēlas jēdzīgu muskuļu pamīcīšanu + erotisku masāžu + virtuozu hand-job, šī nebūs tā vieta.

OFF TOPIC: Runājot par salikumu ar "muskuļu pamīcīšanu + erotisku masāžu + virtuozu hand-job"  - es pat nezinu, kur Rīgā kko tādu var dabūt. Biju pat izmisuma mākts aizdevies pie viena kunga, kas piedāvā masāžu ar ekstrām Jāsaka - viņš bija stipri tuvāk manām gaidām par lielāko daļu šī lauciņa dāmu. 🙂

Ja kāds var ietiekt labu minētā komplekta sniegumu - PLS, DM! 🙂

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.