Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rudīte 26028009
Ierakstīts
On 6.05.2024. at 16:34, Meklee teica:

Šodienas viņas sludinājuma teksts jau pasaka, ka tur nav labi ar galvu:

"Labsajūtas daudzveidīgās sejas. Dažas no tām smaržo pēc manas plaukstas Tavā mutē vai citur"

Poēzija ir šīs Fejas īstenais aicinājums,pašlaik viss iet pīzdā

Link to post
Masāža ar beigām mutiski
Ierakstīts
On 4.04.2024. at 11:49, MotoKing teica:

Tu mani abizoja. Vienkārši mana doma ko gribu to rakstu

Ko gribi raksti savā dienasgrāmatā!

Nevis uz baznīcas sienas,manā mājā vai svešā portālā,kurā jēli  moralizējoši troļļi laipni aicināti aizdoties nahuj

Link to post
205726**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts
pirms 10 stundām, Andels123 teica:

Nja, izsalkušie vilki. Ko Jums sievas dara,ka esat tādā badā,ka skrieniet barā uz dračilku?

Pārpistas guļ un nekustas!

Jebļas Birojs locekļiem strikti rekomendē pa ceļam izpist arī kaimiņieni,kolēģi un tavu sievu,ja rodas situācija kad citu mauku nav.

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts
pirms 12 stundām, Francesko77 teica:

Jo vairāk sapratīsi sievietes emocijas un ar savu attieksmi liksi viņai justies pārliecinātai, vienlaikus tam sanazināsi savu ego, tad viss būs karaliski! 

Bļe, uzrakstīju kā Antonio Banderas. Pašam patika 🤦‍♂️🥱

Banderasa vietā raksta algots pisjars. Viņam nav laika tādai huiņai

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Moderator teica:

Patēlošu valodnieku.

Iespējamie vārdi no kā cēlies žargoniskais "takš" varētu būt no krievu "так что" vai latviešu "taču".

Ņemot vērā kontekstu es teiktu ka autors lietojis žargonizējumu vārdam "taču"

Takš izcelsme tiešām varētu būt tieši tāda,pilnīgi noteikti tas ir vecvārds,ko lietoja jau ap 18gs beigām. 

Link to post
Lerariga2023 tel. 25769869
Ierakstīts
On 8.07.2023. at 18:40, janis2023 teica:

Pieņem B.Upīša ielā 13.

Dzīvoklis 10/10 jaunais projekts.

Bilde - fake, nav pat ne tuvu. Durvis atver cita dāma, pēc skata 7/10. Istaba ir pustumsā ar skaistām svecītēm un mūziku, tā ka var sajaukt, kas veic masāžu un tas arī notika!!!

Pati masāža bija 8/10. Bet masiere bija 2/10, ko pamanīju, kad bija jāapgriežas, bet ko nu vairs...., kad gandrīz fināls.

Respektīvi: uz bildes ir viena, durvis atver otra, masē trešā.

Screenshot 2023-07-08 at 18.28.50.png

Kad tev liekas,ka visu esi redzējis un zini notiek kas šitāds.....

Link to post
Kristina 23 (29865717)
Ierakstīts
On 14.05.2023. at 17:06, Rixxiis teica:

Nu nav jau obligaati jadrochii😄ir tak sievietes kas pa skaistaam aciim dod,bijushaas,pazistamaas utt

Jā,nu ja nu jums galīgi nav ko pist - pisiet sievu!

Kas attiecas uz tēmā apspriesto - narkomānes vajadzētu likt blacklist automātā! 

Prostitūcija ir pārāk svarīga,lai ar to nodarbotos reibumā!

Link to post
29876392 Jugla
Ierakstīts
On 19.10.2022. at 21:17, Daks teica:

Pagājis kāds laiks..., varu uzrakstīt atsauksmi ar "noplakušām" emocijām.

Vārdi " tar viss slikti" īsi izsaka visu.

Uzrakstīšu garāk - atnācu, skatās TV seriālu. Jevriki uz priekšu. Duša. Dvielis smirdīgs. Vannas istabā kaut kur apenes, krūšturis, no misenes spraucas lietota pakete,....

Apguļos uz galda. saku, ka labi būtu mūzika. Atbild, ka atnācu uz masāžu, lai guļu mierīgi. Masāža TV seriāla ēnā. Masāža nekāda. Vārds "masāža" ir neieinteresēta paglaudīšana kuras fonā ir TV seriāls un kaut kādi vājprāta stāsti. Nerakstīšu visu slikto, bet pēc "masāžas" 2x mazgājos, lai nesmirdētu pēc iesmirdušā dvieļa. Neejiet, ja neesiet mazohisti!

Rakstu ne visu slikto. Labais - nav.

Tu mūs ieinteresēji! Kas pie velna tad ir VISS sliktais? Viņai ir krāns,piemēram?

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts
pirms 3 stundām, krists.bud teica:

Ja kas Latvijā 2021g. Bija 8000 HIV pozitīvie . Tā kā tas ir milzīgs cipars  !!!

Vairums būs Rīgā un tās apkārtnē. Turklāt neviens nezin cik ir neatklāto HIV nēsātāju. Ideja bāzt riktīgi palietotai fejai bez preža man šķiet kas līdzīgs krievu ruletei

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts
On 6.04.2022. at 18:06, bolt17 said:

пробовал попасть, договорились, после звонка перестала отвечать... 

 

ps не счастливчик , обзвонил суммарно шесть шлюх интересующих, никто не ответил  

Tātad esi komunikācijā tik advancēts,ka nevari sakoļīt pat mauku

Link to post
Rudīte 26028009
Ierakstīts
On 2021.11.4. at 22:49, Inspektors Caps teica:

Pizdec, tā ir kaut kāda jauna mode jau kurai "masierei"?

Kā pēc tam mājās izskaidrot kāpēc od kā rafaello, nu nemazgājas kokoss tik vienkārši dušā.

Ideālā variantā otrai pusei ir kāda pudele ar kokosu un tu nejauši sajauci....

Sliktākajā jāmauc pa virsu kāds skujinieks,smirdēsi kā  kokosu mežs

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts
On 2021.07.8. at 14:16, Kasparszars teica:

Sakomunicēju 4sex.lv, viņas niks juicycreampie. Tur iedod nr un prasa, lai zvanu. 

Pa telefonu piedāvā šādas opcijas- masāža un sekss. Kad jautāju, kādas opcijas seksā, atbilde mani šokēja. Viss ,iznemot anal. Un ja kopts, ko viņa novērtē uz vietas, tad var bez gumijas un beigt iekšā. Noliku klausuli, iegugleju pēc nummura un atradu ka tā ir Aleksa. Gribu painformēt normālos ši foruma biedrus, ka tur iet ir bīstami un savdabīgos biedrus gribu iepriecināt -var pist bez gumijas.

Vot nekādi nesaprotu kā pie šāda piedāvājuma nav anal,kamēr iekšā pūt cik uziet bez preža

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts

Dārgie klienti! Laikam esam apnikuši viens otram, bet šķiet, ka nebiju pelnījusi tik daudz izsmiekla par sevi, savu vecumu un izskatu...Tagad es konkrēti zinu, ja ir sievietes, kam ir vairāk par 40 gadiem, viņām kaut kut kur Eiropā ir jāpierakstās uz eitanāziju. Latvijā tāda pat taksī nevar iekāpt... labi, ja izkāps no tā. Bez jokiem. Tikai no manas personīgās pieredzes. Tas notika 02.02.2019. Kretīns taksists no red....clab aizveda mani tādiem apvidus ceļiem........ Ei, te tā rauj nost visus burtus...... Ej tu nost. Te baigais bandītiu kantoris. Bet lai vai kā, iesniedzu pret jūsu uberkruto portālu pāris iesniegumu par manu tiesību pārkāpumu. Cik nu vajag, es varēju nopirkt reklāmu bez jums. Šitādu reklāmu, nezinu, kam vajag..... Jūsu portāls ir reāla sūdu bedre Latvijā . Es jau pabiju policijā un būšu visur, lai sagrautu Jūsu sūdaino portālu.... Tas vairs nav moderni.... Ar mani jokot nevajg, zinu, ka jums nāk ņirgas, Bet es esmu es,. Es nekad nejokoju. Jums ir basta!!!!!

Ņirga tā bija pirmā stadija. Tagad jau kļūst žēl

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.