Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Massaz (38) 269679** Pļavnieki
Ierakstīts
On 2021.01.8. at 14:06, Auseklis teica:

Sen jau skatījos uz šo sludinājumu. Iepriekš ir bijuši dažādi posti, nu nolēmu aizbraukt paskatīties, kas un kā.

Lokācija pie Pļavnieku Maximas. Cena 50 Eur par masāžu.
Durvis atvēra riktīgs bumbulis. Nu riktīgs, bet seja bija pietiekami simpātiska lai paliktu.
Pati jauka, pozitīva, smaidīga un laipna. Tālumā dziļāk pamanīju kušeti un jau sapīku, bet pēc dušas aicināja gultā, kas savukārt iepriecināja.

Sākums bija cerīgs, bet ne ilgi. Jau drīz sāka veikt haotiskas kustības un nevarēja vispār saprast ko viņa dara. :D
Viņai bija kaut kāda īpatnēja masāžas tehnika, es to pie sevis domās nosaucu par knaibīšanas tehniku. Sāpīgi afigetj! Mugurai vēl tā, bet
pa kājām kad nogāja, tad man viss sarāvās.. Pārāk ilgi nemasēja un lika griezties otrādi. Uzreiz ķērās pie mana instrumenta lai dabeigtu.
Krūtis protams milzīgas, jo pati masīva. Pēc salūta lika vēl gulēt un masēja rokas un kājas. Pa kājām kad nobrauca bez eļļas, likās
ka spalvas izraus. Knapi noturējos, lai nespiegtu. :D

Eļļa, vai drīzāk man likās, ka krems bija ar smaržu, tā ka uzreiz mājās pie sievas braukt nevar.

Es vairāk laikam neiešu, jo nav ne mans rajons, ne mans tips.
Kādam citam protams varbūt patiks.

paldies tev draugs

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts

Sveiki

 

Sabiju pie Ingrīdas ( 24551311 )

attachicon.gifBez nosaukuma.jpg

Atrodas Juglā netālu no LSPA, biroju ēkā. Tas arī maziņš mīnusiņš, ejot caur gaiteni visur stikloti logi, sēž meitenes, klabina ekseli un skatās - "tā šitas arī pie Ingrīdas", bet nu nav jau tas gaitenis arī tik garš...

Telpas ir pašauras, it īpaši duša, bet tā viss tīrs un ir pat ļoti ok. Dvielīši arī tīri, viens pirms un viens pēc masāžas.

Meitene arī ir smuka, gan rāmis, gan sejiņa, silikona pupi un apaļš dupsis, nav nekāda liekā svara.

attachicon.gifhealth-beauty-massage-services-relaxing-massage-16595532.800.jpgattachicon.gifhealth-beauty-massage-services-relaxing-massage-16595533.800.jpg

Prasīja kādu masāžu gribu, teicu ka relaksējošo, to arī saņēmu. Kopumā jāsaka ka ir pat ļoti labi. Erotiskajā daļā pupus pačamdīt arī iedeva. Kas priecē, ka pasākums nebija 1/2 stunda, bet gan visa stunda.

 

Žēl jau bija rakstīt atsauksmi, bet nu bez šī foruma nezinu vai būtu pie viņas gājis un jau ir diezgan grūti viņu sazvanīt.

Noteikti mēģināšu vēl apciemot.

paldies.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.