Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Massaz (38) 269679** Pļavnieki
Ierakstīts
Только что, Auseklis сказал:

Sen jau skatījos uz šo sludinājumu. Iepriekš ir bijuši dažādi posti, nu nolēmu aizbraukt paskatīties, kas un kā.

Lokācija pie Pļavnieku Maximas. Cena 50 Eur par masāžu.
Durvis atvēra riktīgs bumbulis. Nu riktīgs, bet seja bija pietiekami simpātiska lai paliktu.
Pati jauka, pozitīva, smaidīga un laipna. Tālumā dziļāk pamanīju kušeti un jau sapīku, bet pēc dušas aicināja gultā, kas savukārt iepriecināja.

Sākums bija cerīgs, bet ne ilgi. Jau drīz sāka veikt haotiskas kustības un nevarēja vispār saprast ko viņa dara. :D
Viņai bija kaut kāda īpatnēja masāžas tehnika, es to pie sevis domās nosaucu par knaibīšanas tehniku. Sāpīgi afigetj! Mugurai vēl tā, bet
pa kājām kad nogāja, tad man viss sarāvās.. Pārāk ilgi nemasēja un lika griezties otrādi. Uzreiz ķērās pie mana instrumenta lai dabeigtu.
Krūtis protams milzīgas, jo pati masīva. Pēc salūta lika vēl gulēt un masēja rokas un kājas. Pa kājām kad nobrauca bez eļļas, likās
ka spalvas izraus. Knapi noturējos, lai nespiegtu. :D

Eļļa, vai drīzāk man likās, ka krems bija ar smaržu, tā ka uzreiz mājās pie sievas braukt nevar.

Es vairāk laikam neiešu, jo nav ne mans rajons, ne mans tips.
Kādam citam protams varbūt patiks.

Maseja toplesa,čamdit sevi atlava?

Link to post
Massaz (38) 269679** Pļavnieki
Ierakstīts
4 часа назад, Iff сказал:

Bõl u tam paru nedel nazad - dom sovetskih vremjon, no kvartirka OK - dush i polotentse vsjo OK.

Devushka na fotkah realnaja - sama pozitivnaja i vesjolaja. Massazhik tak-po-sebe, nithshego osobennogo, erotitsheskii tsast s maslom po telu - grudi horoshie bolshie i majgkie-sholkovõe (bez silikona) - mozhno bõlo sosat soski, dazhe stali tvjordymi - hot slomai stenku! Saljut prishol s HJ no ne toropjash! Vsjo itogo za 50 - v printsipe bõlo ne ploho i poidu navernoe jestsjo!

Eti poslednie fotki realjnie?

Nascot grudi,ocenj boljsaja?

781647.jpg

792913.jpg

792971.jpg

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts

Es sāku skūpstīt un mīcīt viņas pēcpusi, kad sēdēja uz manis apgrieztā jātnieka pozā. Ar pirkstiem jau masēju viņai kaunuma lūpas, bet vienā mirklī viņa pati vienkārši sāka man izrādīt savu persiku. Tāpēc arī saku, ka gribējās tālāk un tālāk - vismaz ar seju iegrimt vaigos utt., bet nepaspēju un iespējams, ka viņa kādā brīdī arī apstādinātu :)

Nu man gan liekas,ka Tu fantaze. Par visu so laipni prasiju klatiene,stingrs NE. Aiztikt visur var,bet persiku ne,ka ari skupsti ar ne. Un to visu man ari stastijis labs pazina,kurs pie vinas piestaiga biezi jau gadus cetrus.

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts

VInai vajadzetu ielik silikonus un ar sportu padarboties tad vinai vel 10 gadus butu ko darit bet ar pliku kules kutinasanu jau ilgi ta nebus te....

+1 Piekritu sim. Biju nesen otro reizi,ja pirmaja reize nebija kur piekasities,tad pec otras gan. Visas kustibas ka robotam-atstradatas,pilnigi neka jauna bez izdomas. Ja pirmaja reize vel augumam nepieversu loti uzmanibu,tad tagad gan nopetiju un pataustiju un ja tiesam nav tik vis tur labi ka raksta citi...

Atkartoti apciemot velaesanas nav.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.