Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Masiere 288010**
Ierakstīts
pirms 1 stundas, teo777 teica:

Viss notiek pa vecam.Klāt nācis vēl viens mopsis. loti aizrāvusies ar sevis uzlabošanu un nav tas labākais skats. Kas notiek ar tām sievietēm,kapēc vajag sevi izķēmot...

Kas tieši ir izķēmots?

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 12 minūtēm, lvgrandis teica:

Jā, strādā. Tikai viens minus, ka no blondīnes kļuvusi par pelēku peli, kas vizuāli vēl pieliek klāt vismaz savus 5-10 gadus, kas šajā gadīijumā jau ir daudz, jo diemžēl pelēkā matu krāsa, vismaz man, asociējās ar pensijas vecuma sievietēm. Tāpēc šoreiz nepaliku.

Skarbi

Link to post
Massaz (38) 269679** Pļavnieki
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 31. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 31. jūlijs - Iemesls nav norādīts
pirms 3 stundām, skvirtoman teica:

Es gan nemaksātu piecus sarkanos par to ka nevar iespraust, tik sarkanie var dabūt gan ar iespraušanu + vel nīlzirgs

O Kens irunājās,ej pie Bārbijas un spraud ...

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Zhuljix teica:

 

"Jaunais" numurs viņai ir jau vismaz 2 gadus :D

Un man nekad nav bijis, ka runātu kaut kādus murgus, ne klātienē, ne pa tel.- varbūt pašam vajag mazāk tarkšķēt, tad nebūs arī dāmai iemesla. Atnāci, sasveicinājies, duša, masāža, duša, atā.

 

 

Gluži mana pieredze, vienmēr viss ir bijis labi........😀

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Renca34 teica:

Sveiki, esmu 19 gadīgs jaunietis man erotiskajā masāžā ir bijusi pieredze ar 2 meitenēm. Pirmā bija ļoti slikta tas bija kaut kur pie Ganību dambja, bet otrā reize ar citu meiteni brīvības un tallinas ielas krustojumā jau bija daudz labāka...bet tagad par tēmu neesmu sen bijis uz masāžām, pašlaik nauda ir pat vairāk nekā vajag, tāpēc iesakiet pašas labākās erotiskās masāžas speciālistes kādas vien ir Rīgā.

Kam tev jaunam čalim onkuļu izklaides.... Tik maziņš un jau samaitāts .....😀 Kā teica vien sens onkulītis tev mācīties mācīties un vēlreiz mācīties

 

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
pirms 29 minūtēm, Andza_kg teica:

Piekrītu Zorro13....  Daļai negribas būt patiesiem un sev pateikt, ka nevari sev tādu nodrošināt līdzās 24/7/1G...

 

Man kā piznesmenim,nav saprotama jēga un ieguvums no tava piznes plāna....🌞

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.