Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
6 hours ago, Pizduk777 said:

Так анаконда не раздевается уже вроде, стоит дорого, трогать нельзя. Выглядит привлекательно, но есть и лучше варианты 

Теперь уже и трогать нельзя? Пиздец она королеву включила…

Link to post
205726**
Ierakstīts
On 2/28/2024 at 10:25 PM, Patrick Bateman said:

Какие плюсы? у вас групповая паранойя. Вы не думали что если меньше срать там где ешь будет не так сильно вонять? 

Может если меньше обсирать девушек, будет и качество получше и отношения? 

Уже несколько раз читал отзывы, ходил сам проверять, и все на много лучше чем писали. И отношения норм, и на чай оставил и уже появились новые возможности.

По тебе конкретно, ты пиздишь, я об этом написал. Судя по твоим ответам будешь гнуть свою линию, ок.

1. Скажу одно, как по мне 70€ за массаж вообще не о чем. А тебе за эту цену подавай полный комплект. О качестве получаемых услуг можешь сам догодатся.

2. Возможно не в моем вкусе, но схожу проверю.

3. У девушки 2й размер, 0,5 это то сколько ты выпил когда написал свой высер.

Дальше засорять тему я не буду. Надеюсь что адекватные люди уловят смысл. 

Чел, ну реально выглядит, что ты пытаешься себе бонус заработать, только хз перед кем. Чего так за нее впрягаешься? У каждого, кто идеи на массаж, свои ожидания! Кто-то идет с надеждой, что можно будет присунуть, и пофиг какой массаж, а кто-то идет именно на массаж, где дрочка просто приятный бонус. На вкус и цвет все фломастеры разные 

Link to post
Masiere no puh.lv 24824633 (35 gadi)
Ierakstīts

Veca darbone no Ģertrūdes ielas, agrāk strādāja kopā ar Anželu. Bildes varbūt daļēji atbilst - slaida, ar silikonu, bet gadi ap 50. Izskats tīri Ok priekš sava vecuma, tāda riktīga milf. Biju pie viņas gan uz masāžu gan uz seksu. Nekā īpaša tur nav - konveijers. Pēdējo reizi biju pie viņas gadus 5 atpakaļ, diez vai kaut kas uzlabojas 

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
On 8/5/2023 at 3:00 PM, ANAKONDA said:

Pirmkārt, sievietes nav gaļa, pat ja viņas ir masieres) Es strādāju ar baudu un tā kā man ir komfortabli, un parasti pasaku, ja kaut kas nepatīk dotajā momentā, jo es sevi cienu un mīlu.

Otrkārt, vairs nav kovid laiks, kad ņēmu maz klientus un varēju nekur nesteigties.  Mana masāža ilgst stundu, un akcents ir uz visa ķermeņa masāžu)) 

Treškārt, ne 5 gadus atpakaļ, ne tagad, nekādus rezevuārus vienlaicīgi man neņem))))) 

 

Var uzreiz divus klientus ņemt 

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
6 hours ago, sunii said:

skatos, ka posts tāds neaktīvs, bet varbūt kāds pēdējā laikā ir bijis pie Ingrīdas? ir kādas izmaiņas uz slikto vai labo pusi?

Biju viņas pastāvīgais klients diezgan ilgu laiku. Vienmēr biju apmierināts ar procesu, bet tieši pagušgad pamanīju ka kvalitāte krīt, erotiska daļa tāda steidzīga. Pēc pirmās reizes padomāju kam negadās, bet pēc tam biju vēl divas reizes un viss tas pats. Nezinu kā citiem, bet man ir tāda pieredze ar viņu  

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts

Nesen biju pie viņas (diezgan bieži viņu apmeklēju). Vai nu man liekas, vai nu tiešām uzsākusi praktizēt konveijeru. Agrāk erotiskā daļa bija diezgan nesteidzīga, ļāva izbaudīt. Bet pēdējās 2-3 reizes, it kā viss kā iepriekš, bet tomēr mēģināja darīt visu lai ātrāk beigtu. 

bet, kā jau iepriekš teicu, varbūt man tikai liekas

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
On 9/21/2019 at 2:28 PM, Jason Hayes said:

Kāds varētu rekomendēt labu pakalpojumu ? Cik skatos lielakā daļa topiku jau ir 3-5 gadus veci, un domāju vai nav kādas jaunas meitenes parādījušās ar labām atsauksmēm ?

Vari aizmirst par labu pakalpojumu. Vari meģināt visas masieres pēc kārtas apmklēt un meklēt "savēju"...

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts

добавлю свой положительный отзыв о ней. Вполне симпатичная девушка с симпатичной фигуркой (отличная попка, небольгая грудь). Я не большой спец в массаже, в её исполнении это скорее поглаживания, но поглаживания приятные, успокаивающие. Эротическая часть - сначала руками, потом телом. Никуда не торопится. После того, как переворачиваешься на спину, трётся телом об член, потом нежно дрочит его руками, имитируя секс (меняет позы). 

Однозначно советую, девушка как минимум не разочарует

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.