Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rudīte 26028009
Ierakstīts
On 11/7/2022 at 3:48 PM, Reggn said:

Viens no maniem viss nepatīkamākajiem, ja varētu saukt "erotiskajiem" atgadījumiem dzīvē, tā ir Rudīte !:) 

Paskaidrošu nedaudz ievadam, esmu izbraukājis visu pasauli, zinu tantras filozofiju, esmu studējis anatomiju un t.t., bet šoreiz mani uzsvieda latviete vārdā Rudīte! Es ceru, ka kāds tomēr uzsūtīs viņai problēmas, negribējās rokas smērēt un zvanīties un sūdzēties....

1. No tantras viņa nesaprot gluži neko! Lūdzu neiet tiem, kas meklē tantras filozofiju....Rudīte pat nav izspartusi pašu galveno no tantras, tā saucas attieksme pret cilvēkiem ! Saprašana 1 no 10. 

2. Lingam masāža 1,5 no 10.

3. No masāžas vai teiksim no erotiskās masāžas cilvēkam saprašana uz 2 no 10.

4. Attieksme vienkārši terrible, es pat nerunāju par antisanitāriskiem apstākļiem, par kaimiņu satikšanu, pat par to, ka viņa nevarēja saģērbties halātā.....drausmīgi viss vecs un smirdīgs.... Nē!

5.Samaksa, neadekvāta, ja es būtu izlasījis šo rakstu nebūtu lireki iztērējis 100 eiro, jā, par neadekvātu masāžu, kuras laikā viņa mani vēl centās pazemot, ka man esot viss slikti un t.t., es vairāk neizturēju....

6. Vīri, es tā pat, kā te augstāk minētie nebeidzu :)))

Lūdzu neiet uz šo vietu, jo Rudītei nav viss kārtībā ar sapini, tas noteikti :)))

FUUUUUUUU Rudītei!

 

Kāds sertifikāts :DDD  Vienkārši viņu neviens pagaidām nav aizticis un sodījis! Ieteiktu sākt ar policiju, jā tā tiešām ir krāpšana! Es arī nebeidzu un tā ir p[irmā reize dzīvē, kad bēgu prom, tik stulba man viņa uzreiz neizlikās....:DDD

A un neiedomājaties pie viņas iet, ja east iedzērušu kaut vai alus glāzi, uzpīpējuši kaut ko....varat nokļūt melnajā sarakstā :))))

Ble tā aita man 1,5 stundas lasija morāli, cik es esot nepareizs, ble ta nahuj pieņēma un atņēma man 100 eiro :))))))

......tak viss tas jau ir bijis te aprakstīts, vai slinkums bija izlasīt, vai tiešām neticēji rakstītajam?

 

Link to post
Rudīte 26028009
Ierakstīts
On 11/1/2021 at 12:55 PM, teo777 said:

Es ar biju pirms pāris nedēļām. otreiz neiešu. Daudz plāpā pirms,arī masāža vidēja.Jocīga vieta .Duša kā jau te rakstīja koridora galā kur arī sastapu vairākus kaimiņus.Eļļai jocīga smaka.Man arī uzsēdās virsū un vēl aiztaisija acis ar apsēju , lai vispār neko neredzu.Rāva tā ka domāju noraus,no tāvisa tā arī nebeidzu,ši saka viss čikiniekā , laiks beidzies,priekštelpā jau sēž nākamais un dzer tēju. Sajūta kā poliklīnikas korodorā.NEIESAKU

Jā, sajūta tiešām kā luauku ambulaces pieņemajā telpā.

Pašdarbniece ir izbijusi koriste, tad raušu cepēja, nu jau pārsviedusies uz "masāžu", viņai tur kokosa eļļa no RIMI

Link to post
Rudīte 26028009
Ierakstīts

Rudīte pieņem bez ierobežojumiem, sertifikāta viņai nav

Pieņem Āgenskalnā, tādā kā komunālā dzīvoklī, ar kopējo dušu uz kādiem 5 dzīvokļiem, arī tualete ir kopīga, tā kā var sastapt visus kaimiņus 😡

Tā nav masāža, bet drīzāk paglaudīšana, tiek izmanota RIMI pirkta lēta kokosa eļļa, daudz sākumā runā par procesu, kas beigās ir nevis 2,5h bet 1,5h, ik pa laiku izskrien blakus istabā atbildēt uz sms/whatsapp, ziež visu ar eļļu, kuru vēlāk nav kur nomazgāt, vai jāgaida rindā uz dušu kopā ar blakus esošo kaimiņu iemītniekiem.

Beigu daļā viņa uzkāpj uz masāžas galda un pilnā apģērbā (nost neko neģērbj) sāk masēt locekli, kas viņai galīgi nepadodas un gribas pēc iespējas ātrāk notīties. Tikmēr aiz neaizslēgtām durvīm ir ieradies jauns klients, kas jau apskatījis manas atstātās drēbes, apenes, ir nesaprašanā, bet saimniece, 45 gadus vecā kundze viņu pierunā uzgaidīt uz ielas. Man savukārt tiek paziņots, ka mans laiks ir beidzies un ienes manas drēbes, mēģinu notīrīt eļļu. Vēlāk pie izejas satiekos ar jauno klientu un novēlu viņam veiksmi.....

Nepabeidzu un pat nevēlējos ko tādu.

Viņa kaut ko murgo par tālāku sadarbību un paziņo, ka janvārī ir uzsākusi LINGAM apmācību pie indieša, jā neprasmīgi masējot locekli, viņa skatās datorā video, kā tas būtu jādara

Atmosfēra 2/10

Erotika 0/10

Maksa astoņi sarkanie, bet tas nav pat viena vērts

Secinājums - lielākais iegrābiens, ko jebkad esmu piedzīvojis, nevienam neiesaku

 

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts

Labvakar! Skatos un priecājos, cik  daudz ATKAL saradušies jaunu komentāru par mani. Es gan patiesi vēlētos, ka tie kādreiz beigtos. Lasīt to visu ir jābūt ļoti lielai drosmei un un es beidzot saņēmos to izdarīt.  Viss, ko es jebkad esmu darījusi un daru savā dzīvē, ir ar vislielāko atbildību. Es patiešām esmu izgājusi ļoti daudzus masāžu kursus, bet es iesāku to darīt, lai darītu laimīgu manu vienīgo mīļoto vīrieti. Lūk, tāda bija man mīlestība, bet diemžēl tā sanāca, ka viņš pēkšņi nomira 2015.gada janvārī. Kad es ar viņu.................................................

 

 

 

 

Esmu bijis pie Tevis daudzas reizes, šeit gan rakstu pirmoreiz!

Viss ir ļooooti jauki, neņem galvā visus komentētājus. Nu gan kādu gadu neesmu bijis, bet noteikti gribu Tevi apciemot!!!

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.